Σελίδα 12 από 54 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 111 έως 120 από 538

Θέμα: ΣΑΣ (Συμβούλιο Ακτοπλοϊκών Συγκοινωνιών)

  1. #111
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    Απο ολα αυτα που αναγραφονται θα σταθω σε αυτο...
    Ε/Γ-Ο/Γ
    ΥΠΟ ΑΓΟΡΑ

    HELLENIC SEAWAYS ΑΝΕ
    ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΤΜΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ

    τι εννοει ο ποιητης???

  2. #112
    Εγγραφή
    Nov 2006
    Περιοχή
    ΧΑΝΙΑ
    Μηνύματα
    340

    Προεπιλογή

    Aυτο το ειδες καλυτερα?
    62Ε/Γ-Ο/ΓΑΡΙΑΔΝΗΝ.Π 11542HELLENIC SEAWAYS ΑΝΕΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΤΜΟ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΚΩ-ΡΟΔΟ
    ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕς ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ?

  3. #113
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Μηνύματα
    1.957

    Προεπιλογή

    Απ οτι φαινεται ναι, ειναι κατι που το ειχαμε σχολιασει κι εδω στο φορουμ καποια στιγμη οτι δεν υπαρχουν γραμμες για το συγκεκριμενο πλοιο εκτος της Κρητης ή της Δωδεκανησου αλλιως θα το βλεπαμε στην Πατρα...:arrow:
    επισης κατι αλλο που φαινεται ειναι το Blue Star 1 να το εχουν δηλωσει και "Πειραιας-Ηρακλειο"... πιθανον γι αντικατασταση του "SF XII" οταν κανει την ετησια του...?

  4. #114
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    NAXOS
    Μηνύματα
    1.018

    Προεπιλογή

    ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ. Η ΑΤΤΙΚΑ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ? Η HSW STH ΡΟΔΟ. ΤΟ ΜΥΚΟΝΟΣ ΠΑΡΟΝΑΞΙΑ ? Τ Ο ΙΘΑΚΗ ΚΑΤ ΕΥΘΕΙΑ ΝΑΞΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2009-2010 ΟΠΟΤΕ ΦΕΞΕ ΜΑΙ ΜΟΥ...........ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ.ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΦΕΤΕΙΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΒΑΠΟΡΙ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ....

  5. #115
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    2 ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ.
    α)SAOS και GA FERRIES ????????
    β) Υπαρχει και ο Bob.......

  6. #116
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από NAXOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΦΟΒΑΤΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΡΙΟ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ. Η ΑΤΤΙΚΑ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ? Η HSW STH ΡΟΔΟ. ΤΟ ΜΥΚΟΝΟΣ ΠΑΡΟΝΑΞΙΑ ? Τ Ο ΙΘΑΚΗ ΚΑΤ ΕΥΘΕΙΑ ΝΑΞΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2009-2010 ΟΠΟΤΕ ΦΕΞΕ ΜΑΙ ΜΟΥ...........ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ.ΕΞ ΑΛΛΟΥ ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΦΕΤΕΙΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΗ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΒΑΠΟΡΙ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΕΝΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ. ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ....

    Θα συμφωνήσω με τον φίλο NAXOS, η επειρία έχει αποδείξει ότι οι κινήσεις αυτές είναι κινήσεις εντυπωσιασμού. Κόντρες για να μας βρίσκονται και κυριώς οφθαλμός αντί οφθαλμού. Το καλό είναι ότι για ένα διάστημα, αν επαληθευτούν τα γραφτά και εγκριθούν οι αιτήσεις των Δωδεκανήσων, σε μερικά νησιά θα πηγαινοέρχονται "τσάμπα" όπως και ένα διάστημα στο παρελθόν οι Κρητικοί στα Χανιά. Λέω πάλι " ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ "... Κάτι παρόμοιο θα παίξει και στο Ηράκλειο με την ¶ττικα και τα κόκκινα καράβια. Γνώμη μου, τα κόκκινα δίπλα στα παλάτια δεν παίζουνε μπάλα σε κανένα τομέα. Στο μερίδιο της ΑΝΕΚ ίσως, αλλά θα βγούν μαχαίρια στους ναύλους.... προγραμματίστε διακοπές λοιπόν μέσα στην ¶νοιξη για Κρήτη... και Δωδεκάνησα... η τετάρτη κοντά είναι.

  7. #117
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    πάντως κι εγώ παρατηρώ περίεργες δρομολογήσεις (βλ Sea Jet, bsp & bsn χωρίς άγονες αμοργού και κουφονησιων κλπ)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #118
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    1.977

    Προεπιλογή

    Και λέω εγώ τώρα... Εδώ το blue star 1 και 2 που με 176 μέτρα μήκος και 26 μέτρα πλάτος δεν μπορούν να μπούν στο λιμάνι της Καλύμνου. Θα μπεί η Αριάδνη με τα 196 μέτρα μήκος και τα 27 μέτρα πλάτος??? Για το Υπό αγορά πλοίο γνωρίζουμε κάτι???
    [SIZE=3][B][SIZE=4][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://meteorama.blogspot.com/"]Προγνώσεις ανέμων ελληνικών θαλασσών[/URL]

    [/SIZE]
    [/SIZE] [/SIZE] [/B][/SIZE]

  9. #119
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    μπορεί η προσέγγιση στην Καλυμνό να αφορά το υπό αγορά πλοίο. ¶λλοστε, δεν νομίζω καθημερινά τα πλοία να προσεγγίζουν Πάτμο και Κάλυμνο.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #120
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    καλησπερα σας

    Παντως παιδια η ΗΕLLENIC ειναι μονο εικονικη ιδιοκτητρια του ΑΡΙΑΔΝΗ συμφωνα με τις πληροφοριες μου
    ...και το πλοιο ανηκει κανονικα στην ANEK....

    επισης ακουσα πως η ΑΝΕΚ ετοιμαζεται να φερει το αδερφακι του ΑΡΙΑΔΝΗ... απο τη χωρα του ανατελοντος ηλιου...!!!
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

Σελίδα 12 από 54 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας