Σελίδα 4 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 204

Θέμα: Αποστόλης Τ [Apostolis T]

  1. #31

    Προεπιλογή

    Το σκάφος βρίσκεται ήδη στα Στύρα. Θα ξεκινήσει δρομολόγια τη Δευτέρα 1-06. Ενδεικτικές φωτογραφίες, αύριο θα ανεβάσω κι άλλες. Η τελευταία φωτογραφία είναι αμέσως μετά την καθέλκυση του πλοίου. :-)

    IMG_0123.JPG

    Αντίγραφο από IMG_0128.JPG

    Αντίγραφο από IMG_0135.JPG

    Αποστόλης Τ..JPG

  2. #32
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Κουκλάκι ! Καλορίζικο, καλά ταξίδια ! Περιμένουμε και τις επόμενες φίλε μου !

  3. Προεπιλογή

    Γνωριζει κανεις τις διαστασεις του πλοιου?
    Ε/Γ-Ο/Γ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΕΛΕΝΗ

  4. #34
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Dia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκάφος βρίσκεται ήδη στα Στύρα. Θα ξεκινήσει δρομολόγια τη Δευτέρα 1-06. Ενδεικτικές φωτογραφίες, αύριο θα ανεβάσω κι άλλες. Η τελευταία φωτογραφία είναι αμέσως μετά την καθέλκυση του πλοίου. :-)

    IMG_0123.JPG

    Αντίγραφο από IMG_0128.JPG

    Αντίγραφο από IMG_0135.JPG

    Αποστόλης Τ..JPG
    Σε ευχαριστούμε φίλε να είσαι καλά αύριο περιμένουμε τις επόμενες ...

  5. #35

  6. #36
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    AIΔΗΨΟΣ-ΗΛΙΑ
    Μηνύματα
    491

    Προεπιλογή

    Μήπως ξέρουμε χωριτικότητα και πρωτόκολλο?

  7. #37
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Θα ρωτήσω κι εγώ το ίδιο με τον Δημήτρη ! Βλέπω επέλεξαν cummins μηχανές και απ' όσο υπολογίζω θα κυμαίνονται ανάμεσα στους 1000-1500 ίππους. Επιτέλους διάδρομοι για επιβάτες !
    Τώρα είμαι πραγματικά πολύ περίεργος για το πως θα γεμίζουν τα πατάρια ! Αν δουλέψουν σε μονόπλωρο τα πατάρια τότε θα έχουν κάνει την διαφορά ! Έχω μια ιδέα για το πως θα γεμίζουν αλλά περιμένω να δω κι άλλες φώτο !

    Σ' ευχαριστούμε πολύ πάντως ! Να 'σαι καλά !

  8. #38

    Προεπιλογή

    Το σκάφος έχει μήκος 76μ και ολικό πλάτος 16,5μ. Κάθε μηχανή είναι 1300BHP, με επιβάτες θέρους 600 και χειμώνα 400 χωρίς να εχει εξαντλήσει τις δυνατότητες του. Το πατάρι όπως έχει σχήμα Π , τα αυτοκίνητα θα ανεβαίνουν με την "μούρη" απο την μία πλευρά και θα κατεβαίνουν με τον ίδιο τρόπο απο την άλλη. Έκτιμώμενη χωριτικότητα είναι130-140ΙΧ.

  9. #39
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    AIΔΗΨΟΣ-ΗΛΙΑ
    Μηνύματα
    491

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Dia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκάφος έχει μήκος 76μ και ολικό πλάτος 16,5μ. Κάθε μηχανή είναι 1300BHP, με επιβάτες θέρους 600 και χειμώνα 400 χωρίς να εχει εξαντλήσει τις δυνατότητες του. Το πατάρι όπως έχει σχήμα Π , τα αυτοκίνητα θα ανεβαίνουν με την "μούρη" απο την μία πλευρά και θα κατεβαίνουν με τον ίδιο τρόπο απο την άλλη. Έκτιμώμενη χωριτικότητα είναι130-140ΙΧ.
    Ευχαριστούμε πολύ φίλε μου.

  10. #40
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Dia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκάφος έχει μήκος 76μ και ολικό πλάτος 16,5μ. Κάθε μηχανή είναι 1300BHP, με επιβάτες θέρους 600 και χειμώνα 400 χωρίς να εχει εξαντλήσει τις δυνατότητες του. Το πατάρι όπως έχει σχήμα Π , τα αυτοκίνητα θα ανεβαίνουν με την "μούρη" απο την μία πλευρά και θα κατεβαίνουν με τον ίδιο τρόπο απο την άλλη. Έκτιμώμενη χωριτικότητα είναι130-140ΙΧ.
    Να 'σαι καλά ! Κάπως έτσι το φαντάστηκα κι εγώ ! Αρκετά αυτοκίνητα παίρνει ! Μπράβο !

Σελίδα 4 από 21 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας