Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 58

Θέμα: Προσκρουση ΤΑΞΙΑΡΧΗ

  1. #11

    Προεπιλογή

    αν και μου την σπάει να τα λέω θα το πω δεν κρατιέμαι άλλο
    όλα αυτά είναι διαβολικές συμτώσεις??όχι
    οπότε για μένα η το λιμάνι με δύσκολες συνθήκες είναι ΑΙΣΧΡΟ η παίζει ρόλο και ο ανθρώπινος παράγοντας
    και ειδικά με τον αίολο νομίζω ότι το δεύτερο είναι

  2. #12
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή

    Προσωπικά εγώ πιστεύω οτι δεν είναι ο ΤΕΟ για αυτή τη γραμμή δεν κάνει πώς το λένε.. είναι πολύ μεγάλο όχι μόνο για τη ΛΗΜΝΟ αλλά και για το Καρλόβασι και τον ΑΓ Κύρικο.Θα έχει μεγάλο πρόβλημα με δυσάρεστες συνέπειες και μακάρι να βγώ ψεύτης.Νομίζω οτί πρεπει να φύγει απο αυτή την γραμμή πρίν να είναι αργά.Οσον αφορά τον ΤΑΞΙΑΡΧΗ συνηθησμένα τα βουνά απότα χιόνια καθώς έχει τρακάρει για πολλοστή φορά σε αυτό το λιμάνι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη opelmanos : 19-05-2009 στις 22:25

  3. #13
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Αυτό ξεπερνάει κάθε φαντασία!!!!!!

  4. #14
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Mytilene-Drama
    Μηνύματα
    78

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από opelmanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά εγώ πιστεύω οτι δεν είναι ο ΤΕΟ για αυτή τη γραμμή δεν κάνει πώς το λένε.. είναι πολύ μεγάλο όχι μόνο για τη ΛΗΜΝΟ αλλά και για το Καρλόβασι και τον ΑΓ Κύρικο.Θα έχει μεγάλο πρόβλημα με δυσάρεστες συνέπειες και μακάρι να βγώ ψεύτης.Νομίζω οτί πρεπει να φύγει απο αυτή την γραμμή πρίν να είναι αργά.Οσον αφορά τον ΤΑΞΙΑΡΧΗ συνηθησμένα τα βουνά απότα χιόνια καθώς έχει τρακάρει για πολλοστή φορά σε αυτό το λιμάνι
    το θες το πλοίο για χιο-πειραιά, ε; χαχαχα! πάντως εγώ που έχω ταχιδέψει 2 φορές με το θεοφιλο σεπτέμβρη με 5αρι για θεσσαλονίκη κ έδεσε το πλοίο στη λήμνο δεν είχε κανένα πρόβλημα... πολύ άνετα... τώρα για τα 7-8 μποφώρ δεν ξέρω αλλα πλοία είναι, δεν δένουν μόνα τους...(οχι ακόμα δηλαδή...)

  5. #15
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    ΧΙΟΣ
    Μηνύματα
    2.378

    Προεπιλογή

    θα μας τρελάνει σήμερα η ΝΕΛ έλεος.Επειδή δεν έχω πάει ποτέ στη Μύρινα έχει τόσα προβλήματα το λιμάνι ή κάτι άλλο φταίει ?

  6. #16

    Προεπιλογή

    εε εντάξει είναι λίγο στενό το λιμάνι(ο θεος να το κάνει)και με λίγο καιρό είναι μπέρδεμα όπως είδες και συ

  7. #17
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Mytilene-Drama
    Μηνύματα
    78

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από DimitrisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μας τρελάνει σήμερα η ΝΕΛ έλεος.Επειδή δεν έχω πάει ποτέ στη Μύρινα έχει τόσα προβλήματα το λιμάνι ή κάτι άλλο φταίει ?
    αν ρίξεις μία ματία σε δορυφορική φωτογραφία του, χάρτη κλπ. θα διαπιστώσεις οτι όντως είναι "προβληματικο" όταν έχει καιρό, αλλά το δις εξαμαρτείν από την ουρα βρωμάει... (ένωσα 2 παροιμίες ωστε να αρμόζουν ακριβώς στην κατάσταση...)

    εγώ τους καημένους τους επιβάτες λυπάμαι... καλό κουράγιο να έχουν, αν κάποιος τυχει και το διαβάσει...

  8. #18
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    perama,lemnos
    Μηνύματα
    343

    Προεπιλογή

    Αυτά δεν γίνονται, αν δεν ειναι Γκαντεμια τι ειναι?

  9. #19
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από alcaeos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά δεν γίνονται, αν δεν ειναι Γκαντεμια τι ειναι?
    Aτυχες στιγμές θα έλεγα εγώ

  10. #20
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αίγιο
    Μηνύματα
    564

    Προεπιλογή

    Την μουτζωσαν σημερα μου φαινεται την NEL.Την Λημνο την επισκεπτομαι καθε χρονο σχεδον και δυο φορες εχω παει με τον ΘΕΟΦΙΛΟ και δεν το θυμαμαι να εχει ιδιαιτερο προβλημα ουτε αυτο ουτε κανενα αλλο πλοιο.Βεβαια εγω παω καλοκαιρι που εχει καλες καιρικες συνθηκες.Τωρα με μποφορ δεν ξερω τι γινεται αν και φανταζομαι απο αυτα που λετε.Μα και τα δυο πλοια την ιδια μερα. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας