Σελίδα 17 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 161 έως 170 από 182

Θέμα: 2 Χρόνια nautilia.gr

  1. #161
    joyce Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρεις τι με στεναχωρεί με αυτούς που δεν ενημέρωσαν και αυτους που το είπαν τελευταία στιμγή π.χ. στις 21 που είχαμε συνάντηση, αν το ήξερα ή θα το ακυρώναμε ή θα κανόινίζαμε να πάμε εμείς οι τρείς κάπου αλλού για που να μας βολεύει όλους και όχι να καθόμαστε να περιμένουμε μήπως και έρθει κανείς ή να λέει συνέχεια ο Πέτρος αν ρωτήσει κανείς για την συνάντηση του naytilia.gr είμαστε εδώ .
    Ειλικρινά κάποια στιγμή σκέφτηκα μήπως έχουμε σε άλλο μαγαζί την συνάντηση μας....
    'Εχεις χίλια δίκια και συμφωνώ μαζί σου. Ισως τελικά να μην υπήρχε η διάθεση παρ'ολο που δήλωσαν συμμετοχή.
    Δε πειράζει, καλή καρδιά!!! Εμείς μια φορά περάσαμε τέλεια, έτσι??

  2. #162
    Εγγραφή
    Jun 2006
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    1.592

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vasiliki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα!

    Εγω ο μονος λογος που δεν ηρθα ηταν επειδη ημουν αρρωστη (ιωση) αλλα αυτο σας το ειπα!

    Δεν νομιζω ομως οτι πρεπει να τα παρατησεις! Μηπως πρεπει να δωσεις περισσοτερα κινητρα ειδικα στους νεους που δεν εχουν ξαναρθει και ισως ενω δηλωνουν οτι θα ερθουν για καποιο λογο νιωθουν αβολα?
    Εχεις δικιο κατα ενα μερος Βασιλικη, αλλα το βρισκω και λιγο παιδικο να νιωθεις αβολα να πας σε μια συναντηση με συναδελφους σου. Ακομα και αν δεν ξερεις κανεναν. Εγω και εσυ το ειχαμε κανει καποια στιγμη οταν κ εμεις ειχαμε ερθει στην πρωτη μας συναντηση.

    Επισης ειχα πει σε αυτον που δαγκωνει να μην ερθει εχτες και δεν ηρθε...οποτε δεν υπηρχε φοβος.

  3. #163
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Ζω...στα ταξίδια μου
    Μηνύματα
    1

    Προεπιλογή Γειάααα. Είναι κανείς εδώ;

    Καλημέρα. Σας βρήκα τυχαία, ψάχνοντας για εντελώς άλλο θέμα. Γράφτηκα για να μην μείνω με την απορία οτι δεν γνώρισα τις σελίδες από κοντά. Λέω να ρίξω άγκυρα πάντως, γιατί με σηκώνει ο θαλασσινός αέρας.
    Μάλλον όμως την πάτησα στο θέμα της υπογραφής μου κι έβαλα το ...άλλο μου όνομα. Επειδή σκέφτηκα να φορέσω ένα ονοματάκι πιό βολικό για παραλίες και αδιάβροχο καλού κακού, ξέρει κανείς πώς θα το αλλάξω;
    Δεν θέλω σχόλια πάνω στην ασχετοσύνη μου, σας βλέπω που κρυφογελάτε. Αααανθρωπος στη θάλασσαααα....!
    Ξενάκι

  4. #164
    joyce Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Λίρια Κοκόρου Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα. Σας βρήκα τυχαία, ψάχνοντας για εντελώς άλλο θέμα. Γράφτηκα για να μην μείνω με την απορία οτι δεν γνώρισα τις σελίδες από κοντά. Λέω να ρίξω άγκυρα πάντως, γιατί με σηκώνει ο θαλασσινός αέρας.
    Μάλλον όμως την πάτησα στο θέμα της υπογραφής μου κι έβαλα το ...άλλο μου όνομα. Επειδή σκέφτηκα να φορέσω ένα ονοματάκι πιό βολικό για παραλίες και αδιάβροχο καλού κακού, ξέρει κανείς πώς θα το αλλάξω;
    Δεν θέλω σχόλια πάνω στην ασχετοσύνη μου, σας βλέπω που κρυφογελάτε. Αααανθρωπος στη θάλασσαααα....!

    Καλώς όρισες Λίρια!
    Απο τα ''Βοηθήματα'' 'η απο τον ''Πίνακα Ελέγχου'' στη πανω σειρά του μενού μπορείς να επιλέξεις ''επεξεργασία υπογραφής'' και να το διορθώσεις.

  5. #165
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    913

    Προεπιλογή

    Παιδιά χίλια συγνώμη. Δυστυχώς έφυγα Τρίτη για το νησί

  6. #166
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vasiliki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα!

    Δεν νομιζω ομως οτι πρεπει να τα παρατησεις! Μηπως πρεπει να δωσεις περισσοτερα κινητρα ειδικα στους νεους που δεν εχουν ξαναρθει και ισως ενω δηλωνουν οτι θα ερθουν για καποιο λογο νιωθουν αβολα?
    Τι κίνητρα να δώσω ?

  7. #167
    Eleni Guest

    Προεπιλογή

    ευτυχώς που δεν είχα πει σίγουρα...
    knowing me...

    μέχρι τις 7.30 όλο ξεκινούσα... είχα σκοπό να έρθω έστω και μισομεθυσμένη... καθώς το μεσημέρι έτυχε ουζοποσία :-) μέχρι και ένα φίλο ανέβαλα γιατί είπα πως έχω να πάω κάπου (του ζήτησα να με φέρει αλλά που αυτός!)
    και κάπου σε κάποια φάση που σκεφτόμουν πως είμαι ολίγον συγκινημένη για την γνωριμία και αυτός λείπει και μπου χου χου και θα με πάρετε στο κορόιδο και λοιπές βλακείες της ώρας... με πήρε ο ύπνος και τη γλιτώσατε!

    πάντως γενικά οι συναντήσεις είναι δύσκολες στην εποχή μας, έστω κι αν δείχνουμε ενθουσιασμό. ¶λλο να μιλάς πίσω απο μια οθόνη σε "διαδικτυακούς φίλους" κι άλλο να συναντάς από κοντά...

    μπράβο σε αυτούς που τα κατάφεραν!

  8. #168

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Eleni Εμφάνιση μηνυμάτων
    ¶λλο να μιλάς πίσω απο μια οθόνη σε "διαδικτυακούς φίλους" κι άλλο να συναντάς από κοντά...

    μπράβο σε αυτούς που τα κατάφεραν!
    Ωραια τα λες εσυ, αλλα καλα ειναι να κανεις αυτο που λες γιατι αλλιως δειχνεις ασταθεια, αναξιοπιστια και ανευθυνοτητα. Και αυτα που κανει καποιος πισω απο την οθονη, αντικατοπτριζουν τον πραγματικο χαρακτηρα. Οταν δεν εισαι σιγουρη αν θελεις να πας καπου δε λες "Μαλλον θα ερθω". Οταν εισαι 100% σιγουρη τοτε να το πεις. Αν θελεις να σχηματισουμε μια σωστη εικονα για σενα πρεπει να κανεις και αυτο που λες αλλιως θα εχουμε λαθος εντυπωση. (Βεβαια αυτη ειναι μονο η δικη μου αποψη).
    [FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=darkred][/COLOR][/FONT]

  9. #169
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    4.177

    Προεπιλογή

    Vasiliki μου φαίνεσαι πολύ αυστηρή και εγώ είπα οτι θα έρθω και τελικά δεν υπήρχε κανείς να μου κρατήσει το παιδί ... εσύ έβγαλες το συμπέρασμα για εμένα οτι είμαι ασταθής και αναξιόπιστη ?

    οχι γιατι θέλω να το ξέρω.

  10. #170

    Προεπιλογή

    Δεν αναφεθηκα σε σενα
    [FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=darkred][/COLOR][/FONT]

Σελίδα 17 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 71516171819 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας