Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 141 έως 144 από 144

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 22/06/2009

  1. #141
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Αθήνα - Ν. Σμύρνη
    Μηνύματα
    2.570

    Προεπιλογή

    Ήταν η πρώτη μου συνάντηση (εκτός από το κόψιμο της πίττας) και μπορώ να πω ότι η βραδιά ήταν ζεστή και φιλική (πότε έφτασε μεσάνυχτα ούτε που το κατάλαβα).
    Όσο δε αφορά τον τόπο συνάντησης έμενα προσωπικά είναι ιδανικός.( Ένα τσιγάρο δρόμος από Ν.Σμύρνη , αν κάπνιζα ακόμη )

  2. #142
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Πειραιας-Jinhae Κορέα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    Μετα απο τοσες μερες από τη συνάντηση, και επειδή δεν ειχα προσβαση στο διαδικτυο. αφου λοιπον επέστρεψα στα "πατρια" εδάφη (Κίνα), ας γράαψω και εγω τα σχόλια μου.

    Χάρηκα που ηρθα εστω και για μια ώρα και ειδα προσωπα που ειχα πολυ καιρό να δω. Και δυστυχώς δεν καταφερα να γνωριστώ καλύτερα με άλλα μέλη. Το μέλλον ειναι μπροστά μας και οι συναντήσεις του "Ναυτιλια" επίσης...

    Οσον αφορά την ιδέα τοθ Ben Bruce, την βρισκω εξαιρετική. Να υπάρχει ενας σταθερος χρονος και τοπος συναντήσεων. Και χωρις να γινονται ιδιαιτερες ανακοινωσεις, να ξερουμε πως, πχ την πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα στις 8 το βράδυ, αν εχω χρονο και πάω στο Olympico, θα βρω κάποιους απο το "Ναυτιλία".
    Το ιδιο γινεται και σε ενα club αυτοκινητων στο οποιο ειμαι μέλος.

    Ετσι μπορει να δημιουργηθεί ενα καλό στέκι για συναντησεις και αξιολογες συζητήσεις.
    [U]Μαστροπαναγο για σένα δουλεύουμε.....
    [/U]

  3. #143
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.873

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Giorgos_D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο τοσες μερες από τη συνάντηση, και επειδή δεν ειχα προσβαση στο διαδικτυο. αφου λοιπον επέστρεψα στα "πατρια" εδάφη (Κίνα), ας γράαψω και εγω τα σχόλια μου.

    Χάρηκα που ηρθα εστω και για μια ώρα και ειδα προσωπα που ειχα πολυ καιρό να δω. Και δυστυχώς δεν καταφερα να γνωριστώ καλύτερα με άλλα μέλη. Το μέλλον ειναι μπροστά μας και οι συναντήσεις του "Ναυτιλια" επίσης...

    Οσον αφορά την ιδέα τοθ Ben Bruce, την βρισκω εξαιρετική. Να υπάρχει ενας σταθερος χρονος και τοπος συναντήσεων. Και χωρις να γινονται ιδιαιτερες ανακοινωσεις, να ξερουμε πως, πχ την πρώτη Πέμπτη κάθε μήνα στις 8 το βράδυ, αν εχω χρονο και πάω στο Olympico, θα βρω κάποιους απο το "Ναυτιλία".
    Το ιδιο γινεται και σε ενα club αυτοκινητων στο οποιο ειμαι μέλος.

    Ετσι μπορει να δημιουργηθεί ενα καλό στέκι για συναντησεις και αξιολογες συζητήσεις.
    Συμφωνώ απόλυτα...να υπάρχουν οι συναντήσεις μια φορά το μήνα σε μία τακτική μέρα, και ας αλλάζει κατά περίσταση ο τόπος συνάντησης

  4. #144
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Μιας και το αναφέρατε φίλοι, είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι το βασικό μας στέκι για τις συαντήσεις του nautilia,gr (καφεδάκι, κουβεντούλα, παρεούλα) θα είναι το Olympico. Περισσότερα θα ανακοινωθούν από τον Captain του nautilia.gr στο τέλος Αυγούστου. Τώρα καλές διακοπές σε όλους.

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας