Σελίδα 58 από 110 ΠρώτηΠρώτη ... 848565758596068108 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 571 έως 580 από 1097

Θέμα: Νήσος Σάμος [Nissos Samos, Ionian Queen, New Akashia]

  1. #571
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Arrow

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από avvachrist Εμφάνιση μηνυμάτων
    14/7 νέα ημερομηνία έναρξης δρομολογίων φίλε ¶κη για την γραμμή που είχε δηλωθεί. Για να δούμε θα είναι έτοιμο για να ξεκινήσει έστω και τότε...;

    Ναι το διάβασα, αλλά στην ιστοσελίδα της εταιρίας δε θυμάμαι να είδα κάτι σχετικό.
    Anyway....Αν έρθει Θεσσαλονίκη πάντως, θα προσπαθήσω να του στήσω καρτέρι κατά την άφιξή του και στην αναχώρησή του...

  2. #572
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Ήδη έχει γίνει άσπρο στη μπάντα ενώ όπως βλέπουμε άρχισε να γίνεται και ....μπλε. Φωτο σήμερα το πρωί στις 09.00 π.μ από την Κυνόσουρα.

    NISSOS-SAMOS-284-15-06-2016.jpg

  3. #573
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Arrow

    Αχ αυτό το λογότυπο.... θα σε δείρω !!!!!

  4. #574
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το λογότυπο δεν καλύπτει ....τίποτε από το πλοίο.

  5. #575

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το λογότυπο δεν καλύπτει ....τίποτε από το πλοίο.
    Αν υπαρχουν ενστασεις περι των υδατογραφηματων και το μεγεθος τους , ας απευθυνθουν στα κλεφτρονια φωτογραφιων του διαδυκτιου, που κατεβαζουν φωτο απο το ναυτιλια shipfriends κοκ και το παιζουν μαγκακια στο facebook, το μεγαλυτερο ξεπλυμα κλεμενων φωτο, και διαφορα επιφανη ειδησιογραφικα site που κλεβουν ευκολα αρκει να κανουν την δουλεια τους

  6. #576
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Έγινε ....σχεδόν όλο στην μπάντα μπλε και άσπρο εκτός από ένα κομμάτι στην πρύμη, ενώ φαίνεται και το όνομα.

    NISSOS-SAMOS-287-19-06-2016.jpg

  7. #577
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.873

    Προεπιλογή

    Ααα...ωραίο γίνεται. Πάντα μου άρεσε ως σκαρι αλλά με τα μπλε μου φαίνεται ακόμα καλύτερο

  8. #578
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.126

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από thanos75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ααα...ωραίο γίνεται. Πάντα μου άρεσε ως σκαρι αλλά με τα μπλε μου φαίνεται ακόμα καλύτερο
    Κ που να δεις από πρύμα,με το σαλονάκι που έφτιαξαν,τους ανεμοθώρακες που βάζουν! Ας το φωτογραφίσει κάποιος.

  9. #579
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Παντα μου ηταν συμπαθες και αυτο και το αδερφο του.

    Πρεπει να εχει πολυ ωραια εξωτερικα καταστρωματα και περατζαδες γιατι κανενα ντεκ επιβατων δεν ειναι χτισμενο καθ'ολο το πλατος.

    Μπορει να μην εχει τοσο επιβλητικη πλωρη οσο το Νησος Ροδος ή το Αριαδνη αλλα αν εχω καταλαβει καλα πρεπει να εχει δυο πλωρια μπαλκονια, ενα μεγαλο κατω και ενα στο απο πανω ντεκ στο οποιο μαλλον βγαινει ο επιβατης μονο στις ακρες. Ας μας πει καποιος φιλος που ξερει.

    Νομιζω οτι θα εχουν γινει και οι απαραιτητες εργασιες ωστε να αποκτησει πολλους και ομορφους κοινοχρηστους χωρους.

    Ο μονος ενδοιασμος καποιων ειναι οι ελικτικες του ικανοτητες που μαλλον ειναι χειροτερες απο του Νησος Ροδος το οποιο ειναι και αυτο πολυ δυσκολο βαπορι για τα λιμανια που παει.
    Αν το Σαμος ειναι ακομα πιο δυσκολο ως μονοτιμονο και με εξωστρεφεις προπελες ισως περιοριστει η ευελιξια που θα εχει η εταιρια στη χρησιμοποιηση του.
    Προς Θεου δε λεω οτι δε θα μπαινει πουθενα, απλα οτι θα ειναι μαλλον ακομα πιο δυσκολο να μπει σε καποια απο τα λιμανια της γραμμης του Νησος Ροδος οπως η Παρος, η Ναξος, η Πατμος, ο Αγιος Κηρυκος, οι Φουρνοι.

    Παντως φαινεται οτι ειναι βαπορι για τον καραβολατρη και πολυ καλο για καλοκαιρινο ταξιδι.

  10. #580
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι - Άλικα Λακωνίας - Χανιά
    Μηνύματα
    352

    Προεπιλογή

    Αυτή την τσιμινιέρα-πυραμίδα να μην είχε….

Σελίδα 58 από 110 ΠρώτηΠρώτη ... 848565758596068108 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας