Σελίδα 19 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819202129 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 181 έως 190 από 303

Θέμα: Attica Group

  1. #181
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    597

    Προεπιλογή

    εγω νομιζω οτι θα επρεπε να μπει και το ρεθυμνο στο προγραμμα! εστω και μεσω ηρακλειου!

  2. #182

    Προεπιλογή

    Αν μπει το SF XI στα Χανιά το Ρέθυμνο καλύπτεται μια χαρά. 40-50 λεπτά σκάρτα είναι με το ΚΤΕΛ.

  3. #183
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Μήν ξεχνάμε ότι στο Ρέθυμνο ΔΕΝ χωράνε λογω βυθίσματος τα εν λόγω πλοία

  4. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήν ξεχνάμε ότι στο Ρέθυμνο ΔΕΝ χωράνε λογω βυθίσματος τα εν λόγω πλοία
    Συμφωνα με το Λιμενικο Ταμειο Ρεθυμνου που μιλησα σημερα τωρα το βυθισμα του λιμανιου του Ρεθυμνου ειναι 9 μετρα οποτε δεν υπαρχει προβλημα.

  5. #185
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Βάθος υπάρχει... Αλλά σκέφτομαι τι θα γίνει αν μπει το Superfast στο Ρέθυμνο... Θα θέλει εκβάθυνση το λιμάνι κάθε "δύο μέρες"...
    Μην γελιόμαστε... Αν και θα ήθελα να δω αυτή την εξέλιξη στο Ρέθυμνο, κάποια στιγμή...

  6. #186

    Προεπιλογή

    SF στο Ρέθυμνο; Τέτοιο πλοίο σε γραμμή αλά Ρέθυμνο είναι μία υποτίμηση για το πλοίο! Τι θα έπιανε από μία τέτοια γραμμή;; Γιατί ναι μεν γρηγορότερο πλοίο στα Χανιά εξυπηρετεί το Ρέθυμνο, αλλά το αντίστροφο σίγουρα δεν ισχύει!
    Πέρα από το μικρό μέγεθος της γραμμής, τουλάχιστον εμένα θα ακούγονταν τραγικό να αποφύγει τις Μινωικές και την ΑΝΕΚ μέσω τρίτου λιμανιού!

  7. #187
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    597

    Προεπιλογή

    αν το βαλει για ρεθυμνο εστω και για 3δρομολογια θα το στηριξουν!

  8. #188

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sg3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν το βαλει για ρεθυμνο εστω και για 3δρομολογια θα το στηριξουν!
    Ποιος θα το στηρίξει; Πώς;
    Η εταιρεία; Η αποτελεσματικότητα μπορεί να φανεί από τα γεγονότα σε άλλα λιμάνια!
    Ο κόσμος; Φτάνει ο κόσμος του Ρεθύμνου; Γιατί για Χανιά δε νομίζω ότι θα πήγαινε κανείς από Ρέθυμνο με π.χ. το Έλυρος + την απόσταση + το τοπικιστικό (που λίγο ως πολύ υπάρχει). Για το Ηράκλειο προφανώς και δεν μπορούμε να μιλάμε!

  9. #189

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από noulos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εμένα αυτό μου φαίνεται πιο λογικό, να καταργήσουν το βραδινό!
    ...xωρίς βραδυνά όμως δεν έχουν λόγο ύπαρξης οι πάρα πολλές καμπίνες των κόκκινων.....+μειωμένα έσοδα αφού με τις καμπίνες στα βραδυνά παίρνουν παραπάνω χρήματα...ενώ με τα ημερήσια όλοι πάνε deck...

  10. #190
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    χανια-πατρα
    Μηνύματα
    1.223

    Προεπιλογή superfast τωρα και για ριο-αντιρριο!!!

    μα καλα δεν θα μεινει γραμμη για γραμμη στο τελος!:mrgreen:χιο-μυτιληνη.ηρακλειο,χανια,ρεθυμνο...παντου πια αυτα τα θεοσταλτα σουπερφαστ?
    στα σοβαρα τωρα..δημοσιευματα/φημες υπηρχαν,υπαρχουν και θα υπαρχουν παντα γι αυτα τα θεματα..προσωπικα θα συμβουλευα να τα βλεπουμε,να τα αναφερουμε στο φορουμ και μετα να περιμενουμε τις οποιες εξελιξεις με υπομονη μεχρι την ανακοινωση των αποφασεων..
    το πιο λογικο ειναι να μπει τελικα η αττικα σε ΜΙΑ απο ολες αυτες τις γραμμες που συζηταμε..ας περιμενουμε
    [LEFT][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=black][B][COLOR=darkgreen][SIZE=2][COLOR=#000000][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

Σελίδα 19 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 9171819202129 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας