Σελίδα 21 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 111920212223 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 201 έως 210 από 222

Θέμα: 3o Ταξίδι nautilia.gr (Σίφνος)

  1. #201
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Βορ. Προάστεια
    Μηνύματα
    1.070

    Προεπιλογή

    Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Ben. Όταν υπάρχει η κατάλληλη παρέα περνάς ευχάριστα όπου και να πάς μέ όποιο μεταφορικό μέσο και άν πας. Προσωπικά για πότε φτάναμε στα λιμάνια που έδενε ο Αγ. Γεώργιος ούτε που το καταλαβέναμε γιατί περνούσαμε τέλεια στην διαδρομή. Παρόλο που σχεδόν όλα τα μέλη που συνταξιδέψαμε ήταν από το τμήμα της Ακτοπλοΐας ενώ εγώ από το τμήμα της Ιστιοπλοίας κάναμε καταπληκτική παρέα κι ας μήν έχουμε κοινά ενδιαφέροντα!
    http://sailandunder.blogspot.gr/
    Sail and Under Adventures

  2. #202

    Προεπιλογή

    Για να μην παραπονιέσαι πάρε 2 φώτο απο ένα καταμαράν και ενα ιστιοπλοικό που πετύχαμε εν πλω προχτες

    P7195645.jpg

    P7195648.jpg

  3. #203
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.771

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από cataman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Ben. Όταν υπάρχει η κατάλληλη παρέα περνάς ευχάριστα όπου και να πάς μέ όποιο μεταφορικό μέσο και άν πας. Προσωπικά για πότε φτάναμε στα λιμάνια που έδενε ο Αγ. Γεώργιος ούτε που το καταλαβέναμε γιατί περνούσαμε τέλεια στην διαδρομή. Παρόλο που σχεδόν όλα τα μέλη που συνταξιδέψαμε ήταν από το τμήμα της Ακτοπλοΐας ενώ εγώ από το τμήμα της Ιστιοπλοίας κάναμε καταπληκτική παρέα κι ας μήν έχουμε κοινά ενδιαφέροντα!

    Μάκη το κοινό ενδιαφέρον είναι η αγάπη για τη θάλασσα!!!

  4. #204
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Μηνύματα
    715

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από BEN BRUCE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα πιστευω οτι τετοιου τυπου εκδηλωσεις-ταξιδια ειναι η πεμπτουσια της σωστης διασκεδασης.Εσεις τι πιστευετε?
    Χ Α Λ Α Ρ Α Α Α Α Α Α! ! ! ! !

  5. #205
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Βορ. Προάστεια
    Μηνύματα
    1.070

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μην παραπονιέσαι πάρε 2 φώτο απο ένα καταμαράν και ενα ιστιοπλοικό που πετύχαμε εν πλω προχτες

    P7195645.jpg

    P7195648.jpg
    Καταρχήν συλβέστρο που ήμουνα εγώ όταν τράβηξες το καταμαράν φωτογραφία και γιατί δέν μου είπες τίποτα. Θα σε μαλώσω!!
    Σε ευχαριστώ πολύ πάντως που έστω και τώρα την μοιράζεσαι με εμένα!
    Ας είναι καλά ο Leo που με φώναξε να τραβήξω φωτογραφία το ξύλινο ιστιοφόρο που έμπαινε στο λιμάνι της Σίφνου την ώρα που εμείς φεύγαμε.

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Trakman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάκη το κοινό ενδιαφέρον είναι η αγάπη για τη θάλασσα!!!
    Αυτό είναι σίγουρο Γιώργο, αλλίως δεν θα περνούσαμε καταπληκτικά σε αυτό το ταξίδι (το πρώτο μας ταξίδι, μαζί με την γυναίκα μου) με το Nautilia.gr!!!
    Και σίγουρα θα συμμετάσχουμε και στα επόμενα.
    http://sailandunder.blogspot.gr/
    Sail and Under Adventures

  6. #206

    Προεπιλογή Συνταξιδιώτες...

    Ευχαριστώ όλους τους συνταξιδιώτες, στο 3ο ταξίδι του nautilia.gr στη Σίφνο. Περάσαμε πολύ όμορφα αυτή την Κυριακή 19 Ιουλίου 2009. Αξίζει ένα μεγάλο ευχαριστώ στο πλήρωμα του AGIOS GEORGIOS της VENTOURIS SEA LINES, ειδικά στον Καπτά Νίκο για την φιλοξενία του και στον Μαρούλη Νίκο για την άψογη οργάνωση του ταξιδιού

  7. #207
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Ραφήνα
    Μηνύματα
    2.215

    Προεπιλογή Το ταξίδι μας συνεχίζεται .....

    Νομίζω, ότι στο ταξίδι της Κυριακής ήταν όλα ΤΕΛΕΙΑ.

    Η VENTOURIS SEA LINES δίδαξε τι πάει να πει φιλοξενία.

    Ο πλοίαρχος πάντα με το χαμόγελο στα χείλη.

    Το πλήρωμα άψογο σε όλα του.

    Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους όλους συνέβαλλαν για να γίνει αυτό το ταξίδι.

    Γνωρίσαμε πολλούς νέους φίλους και με χαρά θα περιμένουμε να τους ξαναδούμε.

    Καλό καλοκαίρι σε όλους

    Το ταξίδι μας συνεχίζεται .....
    [I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black][B]"Η μόνη περιουσία είναι η μνήμη"[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
    [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B]Εν πλω
    toujours
    [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
    [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I][B]"[/B][/I][B]Γεώργιος Εξπρές"[/B][/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]

  8. #208
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Συρος
    Μηνύματα
    1.140

    Προεπιλογή 3o ταξιδι

    Παιδια ΜΠΡΑΒΟ σε ολους!!!!Οι περιγραφες για τι ταξιδι πολυ ομορφες οι φωτογραφιες σας καταπληκτικες να ειστε ολοι καλα!!!!Εγω δεν τα καταφερα αλλα ειμαι σιγουρος οτι το nautilia θα διοργανωσει και αλλα τετοια ταξιδια.Οσο για τον κυριο με το μουστακι{καπτα Νικο Σαρδη}ημουν σιγουρος οτι θα εκανε τα παντα για να περασετε καλα!!!!!

  9. #209
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Μηνύματα
    715

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nikos_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ΜΠΡΑΒΟ σε ολους!!!!Οι περιγραφες για τι ταξιδι πολυ ομορφες οι φωτογραφιες σας καταπληκτικες να ειστε ολοι καλα!!!!Εγω δεν τα καταφερα αλλα ειμαι σιγουρος οτι το nautilia θα διοργανωσει και αλλα τετοια ταξιδια.Οσο για τον κυριο με το μουστακι{καπτα Νικο Σαρδη}ημουν σιγουρος οτι θα εκανε τα παντα για να περασετε καλα!!!!!
    Νανανανανα!!!!!!!!!!!!!!!!:-D

  10. #210
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Φολεγανδρος-Ιεραπετρα
    Μηνύματα
    400

    Προεπιλογή

    Και απο μενα ενα μεγαλο ευχαριστω στον κ. βαγγελι βεντουρι για τι φιλοξενια που εκανε σε ολο το nautilia τον Νικο μαρουλι για το φαναστικο αυτο ταξιδι που διοργανοσε τον kapten του βαποριου και ολους εσας που με ταξιδεψατε σε ενα ταξιδι του nautilia απο τις φωτο σας σε ενα ταξιδι ονειρο με το αγαπιμενο μου αγιος γεωργιος...και ελπιζω στο επομενο ταξιδι να ειμαι εκει μαζι σας ...και παλι ευχαριστω

Σελίδα 21 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 111920212223 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας