Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 14 από 14

Θέμα: Kόστος συντήρησης και ελλιμενισμού για 9μετρο cruiser.

  1. #11

    Προεπιλογή

    Kalo fenete kai kali timi alla kapos palio se xronologia.Ores leitourgias mathe.

  2. #12

    Προεπιλογή CRUISER 9μετρο

    Φιλε μου γεια σου.Ειδα καθυστερημενα το ερωτημα σου για τα πιθανα εξοδα αν ειχες ενα 9μετρο σκαφος.Εγω επειδη ειχα και τα θεματα αυτα τα εχω ψαξει αρκετα σου λεω χονδρικα οτι ναι μεν για την αγορα χρειαζεσαι 50 χιλ περιπου,αλλα τα μηνιαια εξοδα σου θα ειναι γυρω στο χιλιαρικο(μαρινα,σερβις,ξεχειμωνιασμα στο παρκινγ,μπες-βγες,ασφαλεια,κλπ).Αν θελεις συγκεκριμενες απαντησεις ευχαριστως να σου γραψω.Το σιγουρο ειναι οτι,με ενα τετοιο σκαφος εχεις ''σπιτι'',αλλα και οτι σε εξοδα αυτο συνεπαγεται.Σημειωτεον οτι ελαχιστα σκαφη ειναι αξιοπλοα αν θελεις να τα ''βρεχεις'' ταχτικα.

  3. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από navarinio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kalo fenete kai kali timi alla kapos palio se xronologia.Ores leitourgias mathe.
    Καλοριζικο και καλοταξιδο φιλε μου .Μπορω οτι θες να σε βοηθησω επειδη ασχολουμαι χρονια με τα σκαφη ολων του σκαφους των μεγεθων.
    Η ασφαλεια που εχω εγω ασφαλιζει με το μηνα -διμηνο χρονο ,οτι θες.Τ ασφαλιστρα υπολογιζουν απο την ιπποδυναμη του σκαφους,ομως οπως τα βγαζουν δεν συμφερει να πληρωνεις δια 12 μηνες αλλα συμφερει περισσοτερο να κλεινεις συμβολαιο για χρονο παρα για 3μηνο.

    Οτι θες ρωτα με,και εαν γνωριζω ευχαριστως να σου πω.
    Επειδη και εγω βρηκα τυχαια ενα ταχυπλοο κουκλα στα 7,80 μετρα με 330 OMC και σε καλη τιμη .Αλλα δεν ξερω πως να το παρω αφου μονο φωτο βλεπω και εκει στην Αμερικη δεν εχω καποιον να το δει ναμαι σιγουρος τι ειναι το σκαφος.
    Επισης μου εγραψε ο εμπορος 22000 $ μονον η μεταφορα ενω 13000 πουλαει το σκαφος .Δεν ειναι παρα πολλα για μεταφορα?Αυτα ειναι θεματα που δεν τα ξερω και θα σε παρακαλουσα εαν εχεις τον χρονο να με συμβουλευες τι να κανω.?
    Εσυ πηρες το δικο σου ?Ειναι οπως το περιμενες?

    Το σκαφος που ειδα ειναι μια κουκλα με 2 καμπινες ωραιες και πολυτελης!
    Τι λες για ολα αυτα?
    Ευχαριστω εκ των προτερων
    Γιωργος

  4. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από george200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.boatshop24.gr/web/gr/such...&totalcount=81

    kalo moy fainetai kai einai kai petrelaio esteila email sto typo ekei n moy steilei to ce kai ti shmaia einai den kserw apo poy na ksekinhsw
    Φιλε George 200 το πηρες το σκαφος τελικα? ΕΙναι οπως περιμενες,?εισαι ευχαριστημενος?
    Σκεφτομαι γιαα ενα απο Αμερικη και δεν ξερω τι να κανω γιατι εκει ποιος θα το δει!Τι λες?Τι με συμβουλευεις?
    Ευχαριστω εκ των προτερων
    Γιωργος

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας