Σελίδα 2 από 116 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 1160

Θέμα: (Virtual Sailor) Εντυπώσεις & Επιτέυγματα από το Παιχνίδι

  1. #11
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Το Πολάρις θέλει πάρα πολύ προσοχή στην μανούβρα γιατί είναι που είναι δύσκολο βαπόρι αν το παρακάνεις θα σε βγάλει εκτός πορείας.Πολύ προσοχή θέλει επίσης και το Highspeed 5 στα προσανάποδα εξαιτίας της μεγάλης ιπποδύναμης που έχει..

  2. #12
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθές με το φίλο finnpartner κάναμε ενα προτότυπο ρεμέτζο! Ασύρματο δίκτυο, εγώ απο την γέφυρα και εκεινος στα χειρηστήρια και στην πρύμη με ρεμέτζα στην Τήνο και στη Μυτιλήνη!!! Η αίσθηση γίνετε πολύ ρεαλιστική!
    Με το SUPERFERRY II??

  3. #13

    Προεπιλογή

    Πάντως καλό 8α ήταν το LATO να γίνει λίγο δύσκολο στην μανούβρα λόγω του σχηματός του (μπαούλου)...Για να ανέβει κ λίγο η δυσκολία του παιχνιδιού σιγά σιγά!!!

  4. #14
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Bill Kladios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως καλό 8α ήταν το LATO να γίνει λίγο δύσκολο στην μανούβρα λόγω του σχηματός του (μπαούλου)...Για να ανέβει κ λίγο η δυσκολία του παιχνιδιού σιγά σιγά!!!
    Ε δεν είπαμε ότι θα το κάνουμε ίδιο.....αλλά θα είναι σχετικά εύκολη η μανούβρα.....

  5. #15
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Πάτρα, Δρακοπουλάτα Κεφαλονιάς, Hereford (UK)
    Μηνύματα
    309

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nissos Mykonos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το Πολάρις θέλει πάρα πολύ προσοχή στην μανούβρα γιατί είναι που είναι δύσκολο βαπόρι αν το παρακάνεις θα σε βγάλει εκτός πορείας.Πολύ προσοχή θέλει επίσης και το Highspeed 5 στα προσανάποδα εξαιτίας της μεγάλης ιπποδύναμης που έχει..

    Γιάννη εχουμε το Πολάρις στο παιχνίδι? Κι εγώ γιατί δεν το 'χω?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seaways_lover : 16-08-2009 στις 15:47
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #16
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Πάτρα, Δρακοπουλάτα Κεφαλονιάς, Hereford (UK)
    Μηνύματα
    309

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθές με το φίλο finnpartner κάναμε ενα προτότυπο ρεμέτζο! Ασύρματο δίκτυο, εγώ απο την γέφυρα και εκεινος στα χειρηστήρια και στην πρύμη με ρεμέτζα στην Τήνο και στη Μυτιλήνη!!! Η αίσθηση γίνετε πολύ ρεαλιστική!
    Αυτά είναι!!!! Τρελλανε μας Αποστολη!!!! Ασυρματα δίκτυα, αλλος στη γεφυρα, αλλος στην πρυμνη, ρεμετζο απο δω, ρεμετζο απο κει!!! Τέλεια!!!!Απο virual sailor να το λεμε realistic salor...!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #17
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από seaways_lover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά είναι!!!! Τρελλανε μας Αποστολη!!!! Ασυρματα δίκτυα, αλλος στη γεφυρα, αλλος στην πρυμνη, ρεμετζο απο δω, ρεμετζο απο κει!!! Τέλεια!!!!Απο virual sailor να το λεμε realistic salor...!!!
    Γιώργο, εν' όψει της παραγωγής βίντεο με τα πλοία των ναυπηγείων μας, και εγώ με τον Γιάννη το ίδιο κάνουμε....εγώ πλοίαρχος και ο Γιάννης σκηνοθέτης....

  8. #18
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Πάτρα, Δρακοπουλάτα Κεφαλονιάς, Hereford (UK)
    Μηνύματα
    309

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ndimitr93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιώργο, εν' όψει της παραγωγής βίντεο με τα πλοία των ναυπηγείων μας, και εγώ με τον Γιάννη το ίδιο κάνουμε....εγώ πλοίαρχος και ο Γιάννης σκηνοθέτης....

    Εσεις φιλαρακια μου ειστε ηδη σε άλλη σφαιρα επιτευξεων!!!! Δεν μου κανετε εντυπωση. Ειναι αναμενομενο και απαιτητο πλεον να γινεται κατι τετοιο ή και παραπανω απο εσας τους δυο!!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #19
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Πάτρα, Δρακοπουλάτα Κεφαλονιάς, Hereford (UK)
    Μηνύματα
    309

    Προεπιλογή

    ΕΧΟΥΜΕ "ΞΕΦΥΓΕΙ" ΛΕΜΕΕΕ.....!!!!!:-D:-D:-D
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #20
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Souda Port.....
    Μηνύματα
    2.401

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Mega Jet Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωρίστε για εσας ενα πακετο πλοιων:http://rapidshare.com/files/265146632/Stelios_Highspeed_Ferries_.zip.rar Sea Runner Mega Jet Speedrunner I&II AEK Empire
    Φίλε μου, εκτός του ότι δεν είναι δικά σου τα πλοία, τα έβαλες και σε λάθος thread.....καλό θα ήταν να έγραφες την πηγή από εκεί που τα πήρες, και να πάρεις την άδεια από τον δημιουργό.....διαφορέτικά μπορεί να σου επιβληθούν κυρώσεις από τους διαχειριστές του φόρουμ....

Σελίδα 2 από 116 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας