Σελίδα 1 από 48 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 473

Θέμα: Διονύσιος Σολωμός [Dionisios Solomos, Royal Kawanoe]

  1. #1

    Προεπιλογή Διονύσιος Σολωμός [Dionisios Solomos, Royal Kawanoe]

    Στην ΚΥΛΛΗΝΗ σημερα το ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ και με την ευκαιρια της απεργιας γινοντουσαν εργασιες συντηρησης,συντομα θα ερθει και Πειραια για δεξαμενισμο.
    Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την

  2. #2

    Προεπιλογή

    Ηρθε το ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ στου Σκαραμαγκα και υπολογιζεται οτι θα κατσει καμια εβδομαδα.
    Μη πουλάς τρέλα . Μοίρασέ την

  3. #3
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Αυτό το πλοίο δέν έρχετε Πειραιά για συντήρηση??? Μία φορά πρίν χρόνια στο κεντρικό λιμάνι το είχα δει και εκτοτε...

  4. #4
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    Πρωτη φορα βλεπω αυτο το πλοιο (απο τις καταπληκτικες φωτο της Kalypso) και ειπα " Ωωω ενας Γιαπωνεζος" Επειδη ομως μου αρεσουν οι ερωτησεις να ρωτησω μερικα; (ωχ θα λενε μερικοι παλι αυτος ... ) Καταρχην ο λογος που καταλαβα την καταγωγη ηταν που μου θυμησε Θεολογο Π. απο τα πλαινα ανοιγματα.
    Απο το FAKTA ειδα φωτογραφιες οτι το Γκαραζ ειναι ανοιχτο σαν μεγαλη παντοφλα. Η πλωριαια πορτα χρησημοποιειται; Αν οχι δεν θα ηταν τελοιο με μια "μυτουλα" ; Ποια ειναι η ΑΜΝΕΖ γιατι μου κανει εντυπωση οτι ειναι τοσο περιποιημενο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rocinante : 15-04-2008 στις 21:47

  5. #5
    Εγγραφή
    Sep 2007
    Περιοχή
    chalkida
    Μηνύματα
    1.267

    Προεπιλογή

    Εικόνα 1843.jpg

    το Διονύσιος Σολωμός (ΙΜΟ:8909886) στην δεξαμενή Περάματος χτες το μεσημέρι 14/4/2008

  6. #6

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rocinante Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρωτη φορα βλεπω αυτο το πλοιο (απο τις καταπληκτικες φωτο της Kalypso) και ειπα " Ωωω ενας Γιαπωνεζος" Επειδη ομως μου αρεσουν οι ερωτησεις να ρωτησω μερικα; (ωχ θα λενε μερικοι παλι αυτος ... ) Καταρχην ο λογος που καταλαβα την καταγωγη ηταν που μου θυμησε Θεολογο Π. απο τα πλαινα ανοιγματα.
    Απο το FAKTA ειδα φωτογραφιες οτι το Γκαραζ ειναι ανοιχτο σαν μεγαλη παντοφλα. Η πλωριαια πορτα χρησημοποιειται; Αν οχι δεν θα ηταν τελοιο με μια "μυτουλα" ; Ποια ειναι η ΑΜΝΕΖ γιατι μου κανει εντυπωση οτι ειναι τοσο περιποιημενο.
    ANMEZ εταιρεία της Ζακύνθου και ίσως σύντομα με δρομολόγια για κυκλάδες...

  7. #7
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Για να διευκρινίσουμε η ίδια εταιρεία ετοιμάζεται να δραστηριοποιηθέι με πλοίο της στις κυκλάδες και αυτό είναι το Αδμάντιος Κοραής (που τώρα μετασκευάζεται στο Νέο Μώλο). Θέλω να πώ την δική μου εμπειρία για τα πλοία τησ ΑΝΜΕΖ ότι εκτός από το περιποιημένο look εξωτερικά είναι και πεντακάθαρα μέσα. Χαίρεσαι να ταξιδεύεις.

  8. #8

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από kalypso Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστούμε πολύ apari...μήπως έχεις φωτογραφίες από το εσωτερικό του Δ.Σολωμός;;
    Πρόχειρες όχι αλλά να είσαι σίγουρη ότι θα σου βρώ σύντομα. Πάντως για την ιστορία να σου πώ ότι την περασμένη σεζόν είχε γίνει ολική αντικατάσταση των σαλονιών του Δ. Σολωμός ώστε να αποκτήσουν λίγο "στυλ". Μην ξεχνάμε ότι όταν είχε έρθει δεν είχε καν καρέκλες παρα μόνο στρώματα για οκλαδών
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 22-06-2008 στις 23:14

  9. #9
    Εγγραφή
    Sep 2007
    Περιοχή
    chalkida
    Μηνύματα
    1.267

    Προεπιλογή

    οκ φίλε apari...θα αναμενομεν!!!

  10. Προεπιλογή

    8/2006 , ερχεται ο "Νιονιος" απο Κυληνη

    P8030004.JPG

Σελίδα 1 από 48 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας