Σελίδα 2 από 43 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 428

Θέμα: Hellenic Highspeed [Hellenic Wind, Viking, SuperSeaCat Two]

  1. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Giovanaut Εμφάνιση μηνυμάτων
    Thanks Νaias II....

    Mαλλον το χτυπησε η HELLENIC για μην το προλαβει ο Ευγενιδης και το κανει SPEEDRUNNER....!!!

    Απλως το συγκεκριμενο ποτε δεν θα μου κολλαει σαν HIGHSPEED, αλλο το προφιλ της HSW και αλλο της AEGEAN SPEED....!!!
    ΟΝΤΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕ ΕΝΑ CATAMARAN.TOSA ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!
    [IMG]http://www.nautilia.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=3305&dateline=1249772998[/IMG]
    ΘΕΛΩ ΤΑ ''ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ'' ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ HIGHSPEED 1!!!!

  2. #12
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    560

    Προεπιλογή

    καθολου δεν μου αρεσει αυτο το καραβι!!!οταν ακουω highspeed το πρωτο που μου ερχεται ειναι καταμαραν...αυτος ο τυπος καραβιου μου φαινεται πολυ πισω σε σχεση με τα αλλα highspeed.το συγκεκριμενο και απο τα χαρακτηριστικα που ειδα ειναι κατωτερο και του 4 και του 5 ..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη HIGHSPEED 4 : 09-09-2009 στις 16:30

  3. #13
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.543

    Προεπιλογή

    Με ποια λογική πιστεύουμε ότι θα ονομαστεί Highspeed 6, πριν ακόμη έρθει;
    [B][SIZE=3][COLOR=Blue]"Η τέχνη και η μαγεία να σε υπακούει ένα καράβι[/COLOR][/SIZE][/B]"

  4. #14
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    560

    Προεπιλογή

    ευχομαι να μην ονομαστει highspeed 6..οταν σκεφτομουν στο μυαλο μου πως θα μπορουσε να ειναι ενα ενδεχομενο highspeed 6 θα το ηθελα σαν το highspeed 4 απο θεμα εμφανισης και χωρητικοτητας και με ταχυτητα 45-48knots..Aν το κανουν highspeed 6 θα ειναι σαν να πηγαινουν βηματα πισω..εκτος των αλλων ειναι μονο 1 χρονο πιο καινουργιο απο το highspeed 1..

  5. #15

    Προεπιλογή

    Ούτε highspeed 6 θα ονομαστεί ούτε στην Ελλάδα θα παραμείνει...

    Σε λίγο καιρό θα ακουστεί κι άλλη αγορά της HSW που θα είναι catamaran

  6. #16
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    nea makri
    Μηνύματα
    133

    Προεπιλογή

    Ακουγεται οτι το νεο αποκτημα θα εχει την ονομασια HELLENIC WIND αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο...!!!! Και ας ειμαστε σε αναμονη για το αλλο καταμαραν γιατι κοντος ψαλμος και αυτο....!!!!!

  7. #17
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    560

    Προεπιλογή

    το καταμαραν θα ειναι λογικα το HIGHSPEED 6

  8. #18
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Φίλοι της Hellenic και των Highspeed η ονομασία στο thread δόθηκέ εντελώς προσωρινά για να διαχωριστεί σαν θεματική ενότητα. Νομίζω διευκολύνει τις συζητήσεις επι του πλοίου και δέν χρειάζετε να το κάνουμε θέμα. Οταν οριστικοποιηθεί η ονομασία του θα γίνει άμεσα αλλαγή

  9. #19

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από HIGHSPEED 4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καθολου δεν μου αρεσει αυτο το καραβι!!!οταν ακουω highspeed το πρωτο που μου ερχεται ειναι καταμαραν...αυτος ο τυπος καραβιου μου φαινεται πολυ πισω σε σχεση με τα αλλα highspeed.το συγκεκριμενο και απο τα χαρακτηριστικα που ειδα ειναι κατωτερο και του 4 και του 5 ..
    μαζι σου συναδελφε!

  10. #20
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Folegandros
    Μηνύματα
    1.756

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλοι της Hellenic και των Highspeed η ονομασία στο thread δόθηκέ εντελώς προσωρινά για να διαχωριστεί σαν θεματική ενότητα. Νομίζω διευκολύνει τις συζητήσεις επι του πλοίου και δέν χρειάζετε να το κάνουμε θέμα. Οταν οριστικοποιηθεί η ονομασία του θα γίνει άμεσα αλλαγή

    Νομίζω ότι το πιο σωστό είναι να ονομαστεί το thread "Viking-[Superseacat Two]" δηλαδή το όνομα που ισχύει αυτή την στιγμή, και όταν με το καλό αλλάξει όνομα αλλάζει και το thread, γιατί αν υπάρξει και αγορά άλλου ταχύπλοου τύπου catamaran και ονομαστεί Highspeed 6 τότε θα υπάρξει σύγχυση στα θέματα;.

Σελίδα 2 από 43 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας