Σελίδα 5 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 50 από 428

Θέμα: Hellenic Highspeed [Hellenic Wind, Viking, SuperSeaCat Two]

  1. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από citcoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστα μιλαει ο highspeed 4...!!! το πλοιο αυτο θα μεινει στις αζορες...!!! οπως ξερουμε ολοι μας εχουμε συνιθησει αυτη την εταιρια με πλοια τυπου καταμαραν και οσο να ναι δεν θα χτυπαει ωραια ενα τετοιο ''ειδος'' μεσα στα αλλα και για αυτο θα ειναι λογικο να μεινει εξω...!!! εκτος των αλλων χ ψ λογων και ο λογος αισθητικης και συνοχης των καταμαραν!


    ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ: ''Α AFOY ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΜΑΡΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΝΑΥΛΩΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΑΖΟΡΕΣ ΚΟΚ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ MONOHULL''.ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΟ!! ΕΠΙΣΗΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΔΟΙΗΚΗΣΗ H ΟΠΟΙΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ!!
    [IMG]http://www.nautilia.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=3305&dateline=1249772998[/IMG]
    ΘΕΛΩ ΤΑ ''ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ'' ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ HIGHSPEED 1!!!!

  2. #42
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    1.089

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από FLYING CAT 2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ: ''Α AFOY ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΜΑΡΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΘΑ ΤΟ ΝΑΥΛΩΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΑΖΟΡΕΣ ΚΟΚ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ MONOHULL''.ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΣΤΕΙΟ!! ΕΠΙΣΗΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗΝ ΔΟΙΗΚΗΣΗ H ΟΠΟΙΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ!!
    ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!

  3. #43
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    560

    Προεπιλογή

    εγω απλα για να το ΞΑΝΑ ΠΩ ας ακουσουμε την maggiora..ειναι αυτη που ξερει καλυτερα για το θεμα..

  4. #44
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Μηνύματα
    1.089

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από HIGHSPEED 4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω απλα για να το ΞΑΝΑ ΠΩ ας ακουσουμε την maggiora..ειναι αυτη που ξερει καλυτερα για το θεμα..
    Δεν αμφισβητεί κανείς ότι η maggiora δεν ξέρει! Αλλά αν τελικά δεν έρθει, δε νομίζω πως ο λόγος θα είναι ότι δεν είναι καταμαράν!!!

  5. #45
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    560

    Προεπιλογή

    δεν ειπα εγω οτι ο λογος που δεν θα κατσει Ελλαδα ειναι οτι δεν ειναι καταμαραν!!Για κοιτα τα προηγουμενα post!!Ουτως η αλλως θα ενταχθει στο δυναμικο της εταιριας ενα καταμαραν!!

  6. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από HIGHSPEED 4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειπα εγω οτι ο λογος που δεν θα κατσει Ελλαδα ειναι οτι δεν ειναι καταμαραν!!Για κοιτα τα προηγουμενα post!!Ουτως η αλλως θα ενταχθει στο δυναμικο της εταιριας ενα καταμαραν!!
    ΓΙΑ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΗΔΙΑ(ΒΑRDON ΚΙΟΛΑΣ) ΣΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΥΝΗΜΑ ΤΟΥ CITCOC!!
    ΔΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ!!!
    http://www.nautilia.gr/forum/showpos...6&postcount=42
    ANTE NA ΤΟ ΛΗΞΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 27-09-2009 στις 23:20
    [IMG]http://www.nautilia.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=3305&dateline=1249772998[/IMG]
    ΘΕΛΩ ΤΑ ''ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ'' ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ HIGHSPEED 1!!!!

  7. #47
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    nea makri
    Μηνύματα
    133

    Προεπιλογή

    Παιδια μια εικασια εκανα για ονομα του θεου!!!! Απλα το ειπα δεν εγινε και τιποτα το τρομερο...!!!!

  8. Προεπιλογή

    ποτε θα φερουν το χαισπιντ 6? ξερουμε που σκοπευουν να το δρομολογησουν?

    εχει κανεις φωτογραφια του highspeed 6?????????
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Trakman : 10-10-2009 στις 21:49

  9. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από maggiora Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο maggiora.....
    και που ειναι η φωτο???

  10. #50
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αλιμος-Σαντορινη
    Μηνύματα
    1.104

    Προεπιλογή

    Καλωα να μας ερθει και αυτο.
    Οσο υπαρχει θαλασσα θα υπαρχουμε και εμεις

Σελίδα 5 από 43 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας