Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 51 έως 60 από 75

Θέμα: Συνάντηση nautilia.gr 30/09/2009

  1. #51
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Καρέας-Σφακιά-Νέα Μάκρη
    Μηνύματα
    708

    Προεπιλογή

    αφου ολοκληρωσα επιτελους τα καθηκοντα και τις εκρεμοτητες που εχει καθε φοιτητης:evil:, θα παρευρεθω και εγω αποψε...
    Βγαλτε μου εισιτηριο να φυγω την τεταρτη,
    για δεν αντεχω να θορω την κρητη απ' το χαρτη...

  2. #52

    Προεπιλογή

    Δυστυχώς παιδιά δε θα μπορέσω να είμαι στην συνάντηση διότι είμαι ακόμα στην Κρήτη. Θα προσπαθήσω σίγουρα να είμαι στην επόμενη.
    KNOSSOS PALACE - FESTOS PALACE
    τα καλύτερα, τα γρηγορότερα, τα πιο όμορφα, τα πιο μεγάλα στον Πειραιά, τα πολυτελέστερα και φυσικά τα πιο ερυθρόλευκα

  3. #53

    Προεπιλογή

    Αν και είχα πρόγραμμα να έρθω και εγώ στη συνάντηση κάποιες έκτακτες υποχρεώσεις δεν μου το επέτρεψαν τελικά....
    Εύχομαι να περάσετε όλοι καλά!

  4. #54
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Halandri-Egrigoros
    Μηνύματα
    1.098

    Προεπιλογή

    Εύχομαι να περνάτε καλά. Παρόλο που το ήθελα δε μπόρεσα τελικά να έρθω.

  5. #55
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    129

    Προεπιλογή -

    καλημερα σε ολους και καλο μηνα...

    Δυστυχως παρ ολο που θα ηθελα να ειμαι στην παρεα χθες, δεν τα καταφερα διοτι πολυ απλα δεν γνωριζω κανεναν απο εσας και δεν ηξερα καν πως να σας βρω... χαχαχαχαχα

    Ελπιζω την επομενη φορα που θα γινει η συναντηση να τα καταφερω να ερθω με παρεα και επιτελους να γνωριστουμε....

    Φιλια πολλα σε ολους και ολες
    Ανυπομονω ηδη για την επομενη φορα!!!

    Ναταλια_

  6. #56
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αμπελόκηποι/Αρτέμιδα
    Μηνύματα
    1.879

    Προεπιλογή

    Νομίζω για μια ακόμα φορά περάσαμε -όλοι πιστεύω-μια πολύ όμορφη και χαλαρή βραδιά. Μια βραδιά που ακόμα είχε μυρωδιές καλοκαιριού, και έτσι μπορέσαμε να κάτσουμε έξω στο ΟΛΥΜΠΙΚΟ. Μ'αρέσει που βλέπω η παρέα του nautilia να αυξάνεται

  7. #57
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Ηταν πολυ ωραια στην συναντηση που εγινε την Τεταρτη! Ευχαριστουμε ολους οσους ηρθαν. Αντε και στην επομενη.
    Η ζωή είναι ωραία!!!!

  8. #58

    Προεπιλογή

    Δεν υπαρχει περιπτωση να γινη συναντηση του nautilia gr και να μην περασουμε υπεροχα! Ενα ευχαριστω σε ολους!

  9. #59
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Βορ. Προάστεια
    Μηνύματα
    1.070

    Προεπιλογή

    Όταν βλέπεις την στιγμή που πλησιάζεις στο τραπέζι του Nautilia.gr πρόσωπα που χαμογελώντας σε υποδέχονται νιώθεις ότι είσαι ανάμεσα σε πραγματικούς φίλους και το να θυμάσαι το nickname τους πλέον έρχεται σε δεύτερη μοίρα.
    Χάρηκα που σας ξαναείδα φίλες και φίλοι μου.

    Παρόλο που όλο τον σύμπαν συνωμότησε στο να καθυστερήσω (ώρα άφιξης 21:20) η βραδιά κύλισε πολλή όμορφα μέχρι και το τέλος της με συνεχόμενες εναλλαγές ’’πηγαδιών’’.

    Εδώ θα ήθελα να πω κάτι στα νέα μέλη. Να μην φοβάστε να έρχεστε σε τέτοιες συναντήσεις γιατί ένας λόγος που γίνονται είναι για εσάς. Για όλους υπήρχε η πρώτη φορά και αυτή δεν είναι και σοβαρή δικαιολογία στο να μην έρχεστε.
    Εκεί θα γνωριστούμε καλύτερα και θα έρθουμε σε επαφή όχι μόνο με άτομα του ίδιου ενδιαφέροντος αλλά και διαφορετικού.
    Επίσης εκεί υπάρχει περισσότερος χρόνος για να λυθούν κάποιες απορίες που τυχών υπάρχουν αλλά και να γίνουν και προτάσεις για το forum.

    Να δώσω και Συγχαρητήρια στον Νίκο για άλλη μία καταπληκτική και τέλεια οργανωμένη βραδιά.

    Σε αναμονή της επόμενης συνάντησης λοιπόν, με περισσότερα νέα μέλη. Σας περιμένουμε.

    Φιλικά Μάκης(cataman).
    http://sailandunder.blogspot.gr/
    Sail and Under Adventures

  10. #60
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    36

    Προεπιλογή

    gia akoma mia fora h synanthsh mas htan yperoxh!eis to epaneidein!!

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας