Σελίδα 61 από 276 ΠρώτηΠρώτη ... 1151596061626371111161 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 601 έως 610 από 2757

Θέμα: Μυτιλήνη [Mytilene, Vega]

  1. #601
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταύρο, έτσι το θυμάσαι? Ετσι κι αλλιώς για σένα είναι , δνε τολμώ να το αφιερώσω στο Στέφανο, ξέ-ξασπρο με ΝΕΛ σινιάλα του 'στειλα και με .......
    και πολύ καλά κάνεις δεν θέλω να θυμάμαι αυτές τις μέρες που μυτιλήνη και θεόφιλος κυκολοφορούσαν σα τα σούργελα ντυμένα στη αναύτη και κακόγουστη φορεσιά της LG
    όσο για την άλλη που έστειλες δεν είπα τπτ μια χαρά ήταν απλά λίγο το χρώμα σχολίασα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Νaval22 : 10-12-2008 στις 01:14
    [B][COLOR=navy]Ένα μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι προβληματισμούς[/COLOR][/B]

  2. #602
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από stefanosp Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πολύ καλά κάνεις δεν θέλω να θυμάμαι αυτές τις μέρες που μυτιλήνη και θεόφιλος κυκολοφορούσαν σα τα σούργελα ντυμένα στη αναύτη και κακόγουστη φορεσιά της LG
    όσο για την άλλη που έστειλες δεν είπα τπτ μια χαρά ήταν απλά λίγο το χρώμα σχολίασα
    Θα πέρπει να σας πω και να δηλώσω ότι οι φωτογραφίες που ανεβάζω είναι αυτό που είδε ο φακός και μόνο. Δεν πειράζω τίποτα άλλο (γιατί δεν ξέρω, και δεν θέλω να μάθω ) εκτός απο το να ισιώσω τον ορίζοντα... (να μην μου "αδειάσει" το βαπόρι αν γέρνει).

  3. #603
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πέρπει να σας πω και να δηλώσω ότι οι φωτογραφίες που ανεβάζω είναι αυτό που είδε ο φακός και μόνο. Δεν πειράζω τίποτα άλλο (γιατί δεν ξέρω, και δεν θέλω να μάθω ) εκτός απο το να ισιώσω τον ορίζοντα... (να μην μου "αδειάσει" το βαπόρι αν γέρνει).
    καλή τακτική και εγώ αυτό κάνω είναι η μόνη εντολή που ξέρω στο photoshop
    [B][COLOR=navy]Ένα μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι προβληματισμούς[/COLOR][/B]

  4. #604
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    98

    Προεπιλογή

    ας μην βγαζουμε γρηγορα συμπερασματα γιατι δεν φταιει το μιτιληνη για την καθυστερηση αλλα το σαμοθρακη που επαθε βλαβη και αναγκαστηκε να καλυψει το δρομολογιο του

  5. #605
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από [email protected] Εμφάνιση μηνυμάτων
    ας μην βγαζουμε γρηγορα συμπερασματα γιατι δεν φταιει το μιτιληνη για την καθυστερηση αλλα το σαμοθρακη που επαθε βλαβη και αναγκαστηκε να καλυψει το δρομολογιο του
    Γιατί φίλε μου?Ποιος το κατηγόρησε το Μυτιλήνη δηλαδή?

  6. #606
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    98

    Προεπιλογή

    αλλα οταν ο κοσμος διαμαρτειρεται καλα να κανουν να μην διαμαρτυρονται γιατι δεν ξερουν την αληθεια για το τι συνεβει

  7. #607
    Εγγραφή
    May 2008
    Μηνύματα
    2.270

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από [email protected] Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλλα οταν ο κοσμος διαμαρτειρεται καλα να κανουν να μην διαμαρτυρονται γιατι δεν ξερουν την αληθεια για το τι συνεβει
    ok!Οτι πεις...

  8. #608
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    98

    Προεπιλογή

    αλλα ο κοσμος διαμαρτυρειθεικε

  9. #609
    Εγγραφή
    Oct 2006
    Περιοχή
    Νότια Προάστεια
    Μηνύματα
    146

    Προεπιλογή Κατέλαβαν το πλοίο "Μυτιλήνη"

    Όπως μεταδίδεται στο site zougla.gr

    Το πλοίο «Μυτιλήνη» κατέλαβαν αργά χθες το βράδυ μέλη της Πανελλήνιας Ναυτικής Ομοσπονδίας, διαμαρτυρόμενοι για τη μη καταβολή των δεδουλευμένων τους από την εταιρεία ΝΕΛ. Το πλοίο επρόκειτο να πραγματοποιήσει προγραμματισμένο δρομολόγιο τα μεσάνυχτα, το οποίο ακυρώθηκε.
    Σήμερα τα μέλη της Πανελλήνιας Ναυτικής Ομοσπονδίας σκοπεύουν να προχωρήσουν σε καταλήψεις των πλοίων «Αίολος Κεντέρης 1» και «Αίολος Κεντέρης 2» και πλοίων της GA Ferries.

  10. #610
    Εγγραφή
    Oct 2006
    Περιοχή
    Νότια Προάστεια
    Μηνύματα
    146

    Προεπιλογή

    Το πλοίο έχει 200 επιβάτες.
    Μα τώρα φαίνεται να κινείται μέσα στο λιμάνι του Πειραιά!

Σελίδα 61 από 276 ΠρώτηΠρώτη ... 1151596061626371111161 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας