Σελίδα 176 από 276 ΠρώτηΠρώτη ... 76126166174175176177178186226 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.751 έως 1.760 από 2757

Θέμα: Μυτιλήνη [Mytilene, Vega]

  1. #1751
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αχ μην το λες...στα πολυ γρηγορα και πρόχειρα πλεον γίνονται όλα.
    Στα γρήγορα στην προβλήτα ,ανοιγμα του παραθυρου ,ενα-δυο τσακ με την μηχανή και δρόμο πάλι..
    Ξέρεις τί ειναι να περνάς απο το λιμάνι,να βλέπεις πλοίο μέσα και να λες -άστο άλλη φορα...

    Περα απο την κλάψα μου σε ευχαριστώ Γιώργη
    δεν λές πάλι καλά που είσαι μέσα στη χίο και τα βλέπεις κιόλας,άμα ήσουνα σε κανένα χιώτικο κουτσοχώρι τι θα έκανες?,άλλα υπομονή που θα πάει θα απολυθούμε
    [B][COLOR=navy]Ένα μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι προβληματισμούς[/COLOR][/B]

  2. #1752

    Προεπιλογή

    Η Χιος δεν εχει κουτσοχώρια ...αλλά τι να ακούσεις απο Λέσβιο καλά λόγια για άλλο νησί??
    Α και δεν είμαι μέσα στην χωρα απλά περνάω για να πάω απο το στρατόπεδο (Χαλκειος) στο σπίτι (Βροντάδος)

    Το καλοκαίρι ομως είναι Στεφ τα καλύτερα.Αραγμα στο μπαλκόνι του σπιτιού και αγνάντεμα το πέρασμα Χίου-Λέσβου...

    Με το καλό Στέφανε να τελειώνουμε...

    Σας ευχαριστώ όλους

    υ.γ Δεν είμαι κρυφονελίτης ,ούτε νελίτης .Αχ θα έσκαγα αν δεν το έλεγα

  3. #1753
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    AGIA BARBARA
    Μηνύματα
    35

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από stefanosp Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν λές πάλι καλά που είσαι μέσα στη χίο και τα βλέπεις κιόλας,άμα ήσουνα σε κανένα χιώτικο κουτσοχώρι τι θα έκανες?,άλλα υπομονή που θα πάει θα απολυθούμε
    φιλε stefanosp και εγω απο την μυτιληνη ειμαι δουλευω μεσα στα καραβια της nel απο το 1996 στο σαπφω στον θεοφιλος στα αιολος εαν η nel δεν ειχε στο δρομολογιο της την ναυτομανα ΧΙΟθα ειχε φαλιριση εδω και χρονια .αυτα τα κατσικοχωρια μας κρατανε ζωντανους

  4. #1754
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    δεν το είπα υποτιμιτικά φίλε ΣΤΕΛΑΡΑΣ για τα χωριά,για τα στρατόπεδα και τους φαντάρους είπα που είναι σε μονάδες σε αυτά,και υπάρχουν και στη μυτιλήνη πχ μανταμαυρο και στη χίο και στα άλλα νησιά,και επίσης και εγώ απο χωρίο της μυτιλήνης έχω καταγωγή.....
    [B][COLOR=navy]Ένα μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι προβληματισμούς[/COLOR][/B]

  5. #1755
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    AGIA BARBARA
    Μηνύματα
    35

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από stefanosp Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν το είπα υποτιμιτικά φίλε ΣΤΕΛΑΡΑΣ για τα χωριά,για τα στρατόπεδα και τους φαντάρους είπα που είναι σε μονάδες σε αυτά,και υπάρχουν και στη μυτιλήνη πχ μανταμαυρο και στη χίο και στα άλλα νησιά,και επίσης και εγώ απο χωρίο της μυτιλήνης έχω καταγωγή.....
    να με συνχωρεσεις κιολας που ανακατευτικα αλλα εμεις η μυτιληνιη περα απο την λεσβο λεμε οτι δεν υπαρχει ομορφωτερο νησι . αλλα και η χιο ειναι πανεμορφη εχει φανταστικα μερη και πολλη καλη ανθρωπη.

  6. #1756
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Χιος δεν εχει κουτσοχώρια ...αλλά τι να ακούσεις απο Λέσβιο καλά λόγια για άλλο νησί??
    Α και δεν είμαι μέσα στην χωρα απλά περνάω για να πάω απο το στρατόπεδο (Χαλκειος) στο σπίτι (Βροντάδος)

    Το καλοκαίρι ομως είναι Στεφ τα καλύτερα.Αραγμα στο μπαλκόνι του σπιτιού και αγνάντεμα το πέρασμα Χίου-Λέσβου...

    Με το καλό Στέφανε να τελειώνουμε...

    Σας ευχαριστώ όλους

    υ.γ Δεν είμαι κρυφονελίτης ,ούτε νελίτης .Αχ θα έσκαγα αν δεν το έλεγα
    Καλα βρε μην μας θιγεσαι...
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  7. #1757
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    ΜΥΤΙΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    1.104

    Προεπιλογή

    Μιά χθεσινοβραδυνή άποψη των ομόνυμων πλοίου & πόλης κατά την διάρκεια της κοινής εκδήλωσης ΝΕΛ & ΑΙΟ στο πλοίο.
    DSCN5751.JPG
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Το ζήτημα είναι από που βλέπει κανείς τον Ουρανό.
    Εγώ τον έχω δει από καταμεσίς της Θάλασσας.[/I][/SIZE]
    (Οδ. Ελύτης)
    __________________________________________

    [/FONT]

  8. #1758
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    ΜΥΤΙΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    1.104

    Προεπιλογή

    Η συλλεκτική φανέλα του ΑΙΟ με τον χορηγό και το πλοίο που φιλοξένησε την εκδήλωση.
    DSCN5746.JPG
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Το ζήτημα είναι από που βλέπει κανείς τον Ουρανό.
    Εγώ τον έχω δει από καταμεσίς της Θάλασσας.[/I][/SIZE]
    (Οδ. Ελύτης)
    __________________________________________

    [/FONT]

  9. #1759
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nikosnasia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιά χθεσινοβραδυνή άποψη των ομόνυμων πλοίου & πόλης κατά την διάρκεια της κοινής εκδήλωσης ΝΕΛ & ΑΙΟ στο πλοίο.
    DSCN5751.JPG
    Αχ αχ! χαμπάρι δεν πήρα για την εκδήλωση να ερχόμουν μια βόλτα

  10. #1760
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    531

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από opelmanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αχ αχ! χαμπάρι δεν πήρα για την εκδήλωση να ερχόμουν μια βόλτα
    Nai prepi na itan orea.. ase kai ego pou to iksera den brika kanenan na pao ase. . . Kai telika kateliksa stin filia xe xe...
    [COLOR=red][I][B]SUPERFAST V[/B][/I][/COLOR]

Σελίδα 176 από 276 ΠρώτηΠρώτη ... 76126166174175176177178186226 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας