Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 41 έως 49 από 49

Θέμα: Λατρης των τρεχαντηριων και ας ειναι και εξω απο το νερο

  1. #41

    Προεπιλογή

    Φιλοι μου καλοι το μεγαλυτερο προβλημα του ελληνικου κρατους δεν ειναι οι νομοι,τετοιους εχει πολλους και μαλιστα πολλες φορες καλους,το προβλημα ειναι το μεχρι που φτανει η καθε υπηρεσια.μεχρι εδω το λιμεναρχειο ,ως εκει το ΣΔΟΕ μεχρι εδω η αρχαιολογια κτλ
    Και θε να παρω ενα καικι να γυρισω τα νησια και μαζι μου θα σε παρω να ΄σαι η καπετανισα.........

  2. #42

    Προεπιλογή

    ασχετο με τα περη φορον κτλ,αλλα εγω απο τον Αγιο Βασιλη θελω ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ για αρχη και μετα θα φτιαξω κανα αληθινο.......
    http://www.youtube.com/watch?v=1W4QQVTsBKQ

  3. #43
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Agria Volou Magnisias
    Μηνύματα
    8

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tripolitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ασχετο με τα περη φορον κτλ,αλλα εγω απο τον Αγιο Βασιλη θελω ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ για αρχη και μετα θα φτιαξω κανα αληθινο.......
    http://www.youtube.com/watch?v=1W4QQVTsBKQ
    Όλοι μας από ένα τέτοιο θέλουμε να ξεκινήσουμε!!! Ομολογουμένως άψογος ο ναυπηγός και ο καπετάνιος ακόμα πιο πολύ!!!

  4. #44

    Προεπιλογή

    poly kalooooooooooooooooooo
    Και θε να παρω ενα καικι να γυρισω τα νησια και μαζι μου θα σε παρω να ΄σαι η καπετανισα.........

  5. #45

    Προεπιλογή

    παλι ασχετο με το θεμα,αλλα πουθενα δεν εχω δει εταιρια να φτιαχνει r/c μοντελο τρεχαντηριου οποτε μαλλον ιδιοκατασκευη.....αριστο παντως θα φτιαξω και εγω......

  6. #46
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Agria Volou Magnisias
    Μηνύματα
    8

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από tripolitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    παλι ασχετο με το θεμα,αλλα πουθενα δεν εχω δει εταιρια να φτιαχνει r/c μοντελο τρεχαντηριου οποτε μαλλον ιδιοκατασκευη.....αριστο παντως θα φτιαξω και εγω......
    Έχω ήδη ξεκινήσει να φτιάχνω ένα r/c τρεχαντήρι, προσπαθώντας να μιμηθώ τους παραδοσιακούς ναυπηγούς... έχω στήσει καρίνα και ποδοστομο και ετοιμάζομαι να κόψω σιγά σιγά τους νομείς...εν καιρω θα δείτε και φωτό από τα σταδια "ναυπήγησης"...

  7. #47
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    20

    Προεπιλογή

    Τι μεγεθος το φτιάχνεις ? και με τι σχέδια? δειξε μας φωτο των εργασιων με την πρωτη ευκαιρία !

  8. #48

    Προεπιλογή

    Χρονια πολλα......δωσε θεμα στο λαο..δωσε θεμα στο λαο...

  9. #49

    Προεπιλογή

    που ειναι οι φοτο????προχωρας?

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας