Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 5 από 5

Θέμα: ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

  1. #1

    Cool ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

    Μετά την επίσκεψη μου στο ναυτικό σαλόνι την προηγούμενη εβδομάδα, μου σφηνώθηκε η ιδέα του να πάρω το κάτωθι πλαστικό:

    http://www.drago.gr/boat.php?lang=gr...17&subcatid=79

    Πραγματικά μου άρεσε πολύ και η τιμή του γύρω στα 25.000€ μου φάνηκε δελεαστική για το πακέτο σκάφος - μηχανή.

    Προς το παρών είμαι κάτοχος ενός 5μ φουσκωτού αλλά το να δοκιμάσω και ένα πλαστικό μου αρέσει πολύ η ιδέα!!

    Τι λέτε ρε παιδιά? το ξέρετε το σκάφος?

  2. #2
    Εγγραφή
    Sep 2007
    Περιοχή
    THNOΣ
    Μηνύματα
    284

    Προεπιλογή

    φιλε μου ειμουν και εγω στο ναυτικο σαλονι ειμαι κατοχος ενος drago 570 sorocos ειμαι ευχαριστημενος αλλα τα φουσκωτα εχουν παντα καλυτερη πλευση το καλυτερο θα ηταν αν ειναι να το παρεις να δεις μηπως υπαρχει καποιο σκαφος για δοκιμη

  3. #3

    Προεπιλογή

    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΦΟΥΣΚΟΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΤΗΑ ΣΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΥΣΚΟΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΛΙΤΕΡΙ ΠΛΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΒΡΕΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΕΝΟ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΕΧΕΙ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΗΠΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ DRAGON ΕΓΟ ΤΗΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ

  4. #4
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Agria Volou Magnisias
    Μηνύματα
    8

    Προεπιλογή

    Φιλε μου προσπάθησε να βρεις κάποιον να το δεις εν πλώ...έτσι θα καταλάβεις αν σε βολεύει και αν αξίζει...οχι μόνο από την τιμή...και το σημαντικοτερο...να έχει και ενα 5αρακι!!!

  5. #5

    Προεπιλογή

    Από research που έχω κάνει τώρα τελευταία η γνώμη για τα σκάφη drago δεν είναι καθόλου ενθαρυντική ώστε να προβεί κάποιος στην σχετική αγορά...

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας