Σελίδα 101 από 176 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.001 έως 1.010 από 1751

Θέμα: Άκουα Τζιούελ [Aqua Jewel, Nissilios]

  1. #1001
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kάρολος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ορέ καθίστε καλά.......
    Καλα για ασε το καθισιο πατριδα και σηκω να παμε μια βολτα μεχρι την κοντρα γεφυρα που εχει ωραιο βοριαδακι. Εκτος αν φοβασε το ρανταρ

    P7310944.JPG

  2. #1002
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.150

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kάρολος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ορέ καθίστε καλά.......
    Βρε παιδιά, τώρα ότι και να πούμε, αυτός ο καπετάνιος θα μείνει και δεν αλλάζει!!! Οπόταν δεν αξίζει να τσακωνόμαστε!!! Ειπώθηκαν όλων οι απόψεις, οκ, σεβαστές!!! Από κει και πέρα, όπως λέει και ο πατριώτης ας πέσουν οι τόνοι και να ηρεμήσουμε!!!

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rocinante Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα για ασε το καθισιο πατριδα και σηκω να παμε μια βολτα μεχρι την κοντρα γεφυρα που εχει ωραιο βοριαδακι. Εκτος αν φοβασε το ρανταρ

    P7310944.JPG
    Πάμε βρε Ρόσι!!!!

  3. #1003
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Μηνύματα
    724

    Προεπιλογή

    Ολοι οι καπεταναιοι παλαιοι και νεοι ειναι αν μη τι αλλο οι ανθρωποι που βγαζουν τα καστανα απο την φωτια μπαινοντας σε ακαταλληλα λιμανια ακομα και για ψαροκαικα τρεμοντας μην χτυπησουν το βαπορι και τους περιλαβουν οι ασχετοι μαιντανοι των τηλεοπτικων παραθυρων ή απο την αλλη αν πουν οτι δεν μπαινουν στο λιμανι γιατι ειναι ακαταλληλο να τους περιλαβουν παλι οι ιδιοι μαιντανοι γιατι αφησαν το νησι χωρις βαπορι.Απο εκει και σε τετοιες βασεις θα πρεπει να τους πουμε ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για οτι κανουν. Μικροατυχηματα υπηρχαν υπαρχουν και θα υπαρχουν αλλα η ναυτοσυνη των ελληνων ναυτικων ειναι αυτη που δεν θα ανοιξει ευκολα ρουθουνι

  4. #1004
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rocinante Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα για ασε το καθισιο πατριδα και σηκω να παμε μια βολτα μεχρι την κοντρα γεφυρα που εχει ωραιο βοριαδακι. Εκτος αν φοβασε το ρανταρ

    P7310944.JPG
    Πατρίδα την πάτησες !!!
    Πρώτον διότι το επάγγελμα μου είναι Ηλεκτρονικός και μηχανικός RADAR.
    Δεύτερον εγώ έχω και απόδειξη ότι έχω κάτσει από κάτω του, σου αφιερώνω και σχετική φωτογραφία όπως επίσης την αφιερώνω και στην Φανούλα.

    A.J.jpg

    Τρίτον εσένα όλο από μακριά σε βρίσκω άντε και από κανένα ντόκο.

  5. #1005
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Κάρολε εντελώς πληροφοριακά τι λέει η θεωρία για την προστασία του ανθρώπου από μηχανήματα όπως τα ραντάρ ; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !

  6. #1006
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Kάρολος Εμφάνιση μηνυμάτων

    Τρίτον εσένα όλο από μακριά σε βρίσκω άντε και από κανένα ντόκο.
    Θα με κρατας;
    Μπορει να με παρει ο αερας

  7. #1007
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Thanasis89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάρολε εντελώς πληροφοριακά τι λέει η θεωρία για την προστασία του ανθρώπου από μηχανήματα όπως τα ραντάρ ; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !
    Αναλόγως της ισχύος εκπομπής του radar δεν πρέπει να είσαι στήν ακτίνα του μπροστά.Κανένα radar δεν είναι αθώο, εγώ εάν καταλάβατε από την φωτογραφία ήμουν από κάτω και όχι μπροστά.

  8. #1008
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Μηνύματα
    1.730

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από rocinante Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα με κρατας;
    Μπορει να με παρει ο αερας
    Όταν είσαι μαζί μoυ αποκλείετε να σε πάρει ο αέρας έχω μεγάλο βύθισμα.
    Αλλά άντε να δούμε πότε θα πάμε για καμιά φωτογραφία μετά του σχετικού μεζέ, να πούμε και καμιά κουβέντα ;

  9. #1009
    Εγγραφή
    Aug 2007
    Περιοχή
    Ωρωπός - Ρέθυμνο
    Μηνύματα
    3.081

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ πολύ κάρολε ! Η αλήθεια είναι ότι γνωρίζω περί ακτινοβολίας κάποια πράγματα ήθελα μέσα από τις γνώσεις σου να τα επιβεβαιώσω ! Σ' Ευχαριστώ πολύ !

  10. #1010

    Προεπιλογή

    Παρεμπιπτόντως, εγώ παρατήρησα ότι το απόγευμα που ταξίδεψα το ραντάρ ήταν κλειστό. Πιθανόν να το άναψαν όταν άρχισε να νυχτώνει...

Σελίδα 101 από 176 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας