Σελίδα 103 από 393 ΠρώτηΠρώτη ... 35393101102103104105113153203 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.021 έως 1.030 από 3923

Θέμα: Θεόφιλος [Theofilos, Pollux, Abel Tasman, Nils Holgersson]

  1. #1021
    moutsokwstas Guest

    Προεπιλογή

    το περιεργο ειναι που τοσο καιρο ακομα κι απο την ιδια την εταιρια αλλα και απο τα τοπικα μεσα ενημερωσης που παρακολουθω, οτι δεν βγαινει μια ανακοινωση, οτι μαθαινουμε ειναι μεταξυ μας και απο τριτους. σιγη ιχθυος...

  2. #1022
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    Mytilene-Drama
    Μηνύματα
    78

    Προεπιλογή

    πραγματικα... σαν να μην τους νοιάζει... και πίστευα οτι οι μυτιληνιοί το πονάνε το βαπόρι αλλά μάλλον οι "ξένοι" φοιτητές πιο πολύ νοιάζονται...
    Δεν ήταν να μπει για δεξαμενή κατα φεβρουάριο?

  3. #1023
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    517

    Προεπιλογή

    Συμφωνα με το προγραμμα του ΟΛΠ το Θεοφιλος ανεβαινει δεξαμενη στις 26 φεβρουαριου μεγαλη περαματος.

  4. #1024
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Και απ'ότι μαθαίνω ήδη έχουν ξεκινήσει εντατικές εργασίες στο πλοίο!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά και να ξεκινήσει επιτέλουουουουουους!!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ

  5. #1025
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από MYTILENE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και απ'ότι μαθαίνω ήδη έχουν ξεκινήσει εντατικές εργασίες στο πλοίο!!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά και να ξεκινήσει επιτέλουουουουουους!!!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ
    Κατσε να τους παω καμια φανελα ,ν αλλαξουν οταν ιδρωσουν.Καλα βρε συ, τοσο καιρο λεμε στο κοσμο οτι συνεχιζονται οι εργασιες κι ακομα το πλοιο στο Περαμα ειναι.Μακαρι αυτη τη φορα να επαληθευτουμε.

  6. #1026
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Τώρα δλδ μου τι λές?Για να καταλάβω!!!!ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ είπα όχι απλές.... ΚΥΡΙΕ SCOUFGIAN

  7. #1027
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από MYTILENE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα δλδ μου τι λές?Για να καταλάβω!!!!ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ είπα όχι απλές.... ΚΥΡΙΕ SCOUFGIAN
    Προεδρε εβαλα και τον εαυτο μου μεσα αμα προσεξες......Τωρα για το Bold που μου βαλες στις εντατικες εργασιες σου απαντησα με το προηγουμενο μηνυμα......Εχε χαρει που βαριεμαι να κατεβω Περαμα να βγαλω καμια φωτο........

  8. #1028
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από scoufgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προεδρε εβαλα και τον εαυτο μου μεσα αμα προσεξες......Τωρα για το Bold που μου βαλες στις εντατικες εργασιες σου απαντησα με το προηγουμενο μηνυμα......Εχε χαρει που βαριεμαι να κατεβω Περαμα να βγαλω καμια φωτο........
    Το θέμα είναι φίλε μου τι γίνετε μέσα στο πλοίο-και ειδικά εκεί κάτω από τις 500άρες αν θυμάσαι- και όχι απ'έξω γιατί απ'έξω βλέπεις τι κατάντια έχουνε και αυτά που ταξιδεύουν ήδη!!!!Θα δούμε όμως....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΟΜΟΝΗ

  9. #1029
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από MYTILENE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα είναι φίλε μου τι γίνετε μέσα στο πλοίο-και ειδικά εκεί κάτω από τις 500άρες αν θυμάσαι- και όχι απ'έξω γιατί απ'έξω βλέπεις τι κατάντια έχουνε και αυτά που ταξιδεύουν ήδη!!!!Θα δούμε όμως....ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΟΜΟΝΗ
    Οπως θα ξερεις τα πλοια της εταιριας μας οταν τα επισκεπτομαστε δεν τα κοιταμε μπαμ και φυγαμε.Κοιταμε και μεσα να δουμε τι παιζει.........Οσο για αυτα που μου ανεφερες συμφωνω μαζι σου.....

  10. #1030
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ .¨ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΑ .ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΜΠΑΡΚΑΡΑ 4-12-2003 ΣΤΟ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΩΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΘΥΜΗΘΩ ΑΠ'ΤΟ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ. ΟΙ ΩΡΑΙΩΤΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΣΗΜΑΔΕΨΑΝ ΒΑΘΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΓΥΘΕΙΟ ΤΟ 1999.ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ .ΟΛΟ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΑΥΤΗ Η ΧΡΟΝΙΑ .ΤΟ 2000 17-6-2000 ΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ.ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΗΝ ΧΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΗΝΟ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ .ΜΕΧΡΙ ΤΗ Ν ΧΙΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 5 ΑΡΙ .ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΧΙΟ ΠΗΡΑΜΕ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΤΟΥΣ ΧΙΩΤΕΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ .ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΩΡΕΣ ΑΡΙΣΕ Η ΘΑΛΑΣΑ ΟΛΟΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ .ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΑΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΝΟ Ο ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΑΝΘΡΩΠΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ.ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΥΨΟΥΣ ΤΟΥ ΠΛΟΙΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΦΩΝΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΧΙΟ ΚΑΙ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΔΗΛ.Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΤΕ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΤΣΟΥΡΜΟ ΣΤΗΝ ΡΕΣΕΨΙΟΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΤΑΝ ΚΑΙ ΒΡΙΖΑΝ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΚΑΜΑΡΩΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΕΠΑΙΡΝΑΝ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΠΛΟΙΟ .ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΑΣΗ .ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ Π΄ΛΟΙΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΑ ΜΑΝΙΑΣΜΕΝΑ ΚΥΜΑΤΑ .ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΦΟΥΓΑΡΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝ( ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΙΟ).ΣΤΗΝ ΧΙΟ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 11 ΤΙ ΒΡΑΔΥ. ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 1.ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 4 ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΥΤΙΛΗΝΗ .Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 1-7-2000 15 ΜΕΡΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΟΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΕΠΙΒΑΤΗΣ.

  11. 17-02-2009, 22:52


Σελίδα 103 από 393 ΠρώτηΠρώτη ... 35393101102103104105113153203 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας