Σελίδα 3 από 92 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 914

Θέμα: Οι Ζωγραφιές μας (Our paintings)

  1. #21
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους σας !Όσα έχω δει μέχρι τώρα είναι όλα φτιαγμένα με μεράκι !

  2. #22

    Προεπιλογή

    F/B Mινως...

    minos.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη T.S.S. APOLLON : 25-11-2009 στις 20:14

  3. #23

    Προεπιλογή

    F/B Kαμιρος...

    kamiros.jpg

  4. #24
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    Mellisia-N.makrh-(Τinos)
    Μηνύματα
    2.131

    Προεπιλογή

    Απιθανες ζωγραφιες απ τον δασκαλο.BLUE STAR 2
    σάρωση0001.jpg
    [I][B][FONT=Arial Black][SIZE=3]Βιρα τις αγκυρες για ξενους τοπους.... [/SIZE][/FONT][/B][/I]

    [B][I][FONT=Arial Black][SIZE=3][URL="http://www.kitrinomavra-nea.blogspot.com/"][/URL][/SIZE][/FONT][/I][/B]

  5. #25
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Αντε, παλι αυπνιες θα εχουμε βραδυατικα...!!!!!
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  6. #26
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    χανια-πατρα
    Μηνύματα
    1.223

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από T.S.S. APOLLON Εμφάνιση μηνυμάτων
    F/B Mινως...

    minos.jpg
    ααα!!η ναυαρχις!τα συγχαρητηρια μου για ολα τα υπεροχα σχεδια που εχουμε δει απο χθες!
    [LEFT][FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=black][B][COLOR=darkgreen][SIZE=2][COLOR=#000000][SIGPIC][/SIGPIC][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]

  7. #27
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    Αρτεμη θερμα συγχαριτηρια για την προτοβουλια σου να ανοιξεις αυτο το θεμα.
    Οσοι αγαπουν τη θαλασσα σιγουρα καποτε να επιασαν ενα μολυβι και ενα χαρτι και να ζωγραφισαν τη σιλουετα ενος πλοιου. Καποιοι με μεγαλυτερη επιτυχια. Σημασια ομως εχει η κινηση και το τι αισθανεται καποιος τη στιγμη που βλεπει το πλοιο να δημιουργειται απο το τιποτα. Και στο τελος μετα απο ωρες η ικανοποιηση για το αποτελεσμα.
    Φιλε TSS APOLLON υπεροχες οι φωτογραφιες σου αλλα γνωριζω καλα τι σημαινουν για σενα αυτες οι ζωγραφιες και ποσο θα ευχαριστηθεις το θεμα αυτο.

  8. #28
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Μηνύματα
    1.493

    Προεπιλογή

    Μια μέρα που έψαχνα με γνωστό μέλος του φόρουμ παλιά τευχη γνωστού περιοδικού ανακαλύψαμε τυχαία πολλά παιδικά σκίτσα σημερινών μελών του φόρουμ μαζί με αυτά που είχαμε στείλει και εμείς τότε.
    Λέτε να αρχίσουμε να τα σκανάρουμε και να δούν το φώς της δημοσιότητας? χαχαχα δεν θα το κάνουμε όμως γιατί κάποιοι μπορεί να μη θέλουν καλύτερα να τα βάλουν μόνοι τους
    [B][COLOR=navy]Ένα μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι γεμάτοι προβληματισμούς[/COLOR][/B]

  9. #29

    Προεπιλογή

    Σωστα Φιλε rocinante μια και δεν ειχα τοτε φωτογραφικη μηχανη η αγαπη για τα πλοια και τη θαλασσα με εκανε να κρατω στο χερι ενα χαρτι και ενα μολυβι και να προσπαθω με αυτα να αποτυπωσω τα αγαπημενα πλοια υποκαθιστωντας με αυτον τον τροπο την φωτογραφια.
    Καθομουν λοιπον στο λιμανι της Τηνου και περιμενα τον Απολλωνα το Λητω το Οια τον Μιαουλη το Ναιας και τοσα αλλα...και οταν μετα απο δυο ισως και τρεις μερες ηταν ετοιμο το σκιτσο η χαρα μου ηταν απεριγραπτη νομιζα πως κρατουσα στα χερια μου την πιο ομορφη φωτογραφια που υπηρχε...απο εκεινα τα χρονια λοιπον σιγα-σιγα το σκιτσαρισμα μου εγινε συνηθεια που την κουβαλω μεχρι σημερα, το καινουργιο θεμα λοιπον με τις ζωγραφιες με χαροποιει ιδιαιτερα, και θα το παρακολουθω ανελλειπως.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη T.S.S. APOLLON : 26-11-2009 στις 00:59

  10. #30
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    Mellisia-N.makrh-(Τinos)
    Μηνύματα
    2.131

    Προεπιλογή

    ΠΡΕΒΕΛΗΣ.Χαρισμενο σε ολους σας.
    σάρωση0001.jpg
    [I][B][FONT=Arial Black][SIZE=3]Βιρα τις αγκυρες για ξενους τοπους.... [/SIZE][/FONT][/B][/I]

    [B][I][FONT=Arial Black][SIZE=3][URL="http://www.kitrinomavra-nea.blogspot.com/"][/URL][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Σελίδα 3 από 92 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας