Γεια σας συνάδελφοι ιστιοπλόοι και λάτρεις των σκαφών και της θάλασσας,

Είμαι ιστιοπλόος, και θα ήθελα να σας προσκαλέσω να ρίξετε μια ματιά στο TheBoatApp, μια εφαρμογή που δημιουργήσαμε (..και ακόμη αναπτύσσουμε!) για τη διαχείριση των… πάντων που σχετίζονται με το σκάφος! Θα εκτιμούσα τα σχόλιά σας, ενώ για όσους είναι ιδιαίτερα ενεργοί στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και ενδιαφέρονται, θα ήθελα να τους καλέσωνα συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα Συνεργατών, κερδίζοντας προμήθεια προωθώντας το TheBoatApp, ένα σύγχρονο, εξαιρετικά προσιτό και χρήσιμο ψηφιακό εργαλείο για όλους που έχουν ή ασχολούνται με σκάφη.

Όταν μπορέσετε να αφιερώσετε λίγο χρόνο, ρίξτε μια ματιά στο σύντομο επεξηγηματικό βίντεο για να δείτε σε ενάμιση λεπτό πως λειτουργεί η πλατφόρμα και τι κάνει. Για όσους ενδιαφέρονται για την προώθηση, δείτε το Πρόγραμμα Συνεργατών και το σχετικό Προωθητικό Υλικό. Θα σας βοηθήσει όχι απλά στο πως να προωθήσετε την πλατφόρμα, αλλά να κατανοήσετε πώς λειτουργεί και πολύ περισσότερο να συνειδητοποιήσετε την προσφερόμενη αξία!

Για προτάσεις/σχόλια/βοήθεια σχετικά με την πλατφόρμα μπορείτε να επικοινωνήσετε στο [email protected] όπου θα χαρώ να σας απαντήσω. Για το πρόγραμμα συνεργατών μπορείτε να μου κάνετε προσωπικό μήνυμα εδώ (Nautilia.gr) ή στο [email protected]. Εναλλακτικά, μπορείτε να ελέγξετε το ηλεκτρονικό μου ημερολόγιο για να προγραμματίσουμε ένα τηλεφώνημα/βιντεοκλήση για περισσότερες πληροφορίες. Τέλος, μπορείτε να προχωρήσετε και να εγγραφείτε σαν Συνεργάτης στην διεύθυνση Affiliates.MarineDataCloud.com, αρχίζοντας την προώθηση της πλατφόρμα μέσω του ονομαστικού συνδέσμου (referral-link) που θα λάβετε εκεί.

Σας ευχαριστώ και ανυπομονώ να ακούσω εκ μέρους σας!

Με θερμές ναυτικές ευχές,
Γιώργος