Σελίδα 4 από 182 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454104 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 1813

Θέμα: Εξπρές Πήγασος [Express Pegasus, Express Dionysos, Espresso Malta, Espresso Venezia]

  1. #31

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Επιτρέψτε μου να πώ πως του πάει ποιό πολύ το λευκό...]
    Εμένα πάλι επιτρέψτε μου να πω, πως άμα είσαι η ...Μόνικα Μπελούτσι , ότι χρώμα και να φορέσεις σου πάει !!! :wink:

    PEGASUS_2.jpg

  2. #32
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    συμφωνω με τον espresso venezia πως του παν ολα τα χρωματα.αλλα λιγο πιο ομορφο ηταν με τα χρωματα της hellas ferries

  3. #33
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Την Μόνικα....την πρόλαβε άλλος.... και δεν του πάει. Εμένα μ' αρέσει "in blue"... είναι μια αρχόντισσα Κυρία εποχής που δεν ντρέπεται για τα χρόνια της και δεν το παίζει παιδούλα νύφη στα άσπρα :roll:

  4. #34
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Π.Φάληρο
    Μηνύματα
    193

    Προεπιλογή

    Για μένα άσπρο δαγκωτό!!

  5. #35
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Ραφήνα
    Μηνύματα
    2.215

    Προεπιλογή Το σινιάλο

    Αυτό που έχει περισσότερη σημασία, για μένα, δεν είναι τόσο το χρώμα όσο το σινιάλο που έχει το πλοίο. Χίλιες φορές καλύτερα με τα μεγάλα μπλε γράμματα της "Ventοuris Ferries", παρά με το σινιάλο της εταιρείας που έστειλε τόσα πλοία στα αζήτητα. Κάποιος από τους παλιούς ακτοπλόους εφοπλιστές είχε πει πολύ εύστοχα ότι για αυτόν αυτό που έχει μεγάλη σημασία είναι η φιλοσοφία του σινιάλου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Roi Baudoin : 11-01-2008 στις 17:09 Αιτία: Συμπλήρωση

  6. #36

    Προεπιλογή

    ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΣΟΚ, το δίχως άλλο !!!

    ''Σαν τροχός οδοντογιατρού'' που λέει και ο μεγάλος Σαββόπουλος.

    Μετά όμως το σκέφτηκα πιο ψύχραιμα. Μήπως απλά το φρεσκάρουν το πλοίο, και με την μπλέ μπογιά σβήστηκε προσωρινά το όνομα ??? Μακάρι Παναγίτσα μου !!!

    Μήπως εσείς ξέρετε τίποτα παραπάνω, και δεν μου το λέτε, γνωρίζοντας ότι είμαι σε ηλικία κρίσιμη για έμφραγμα ???

    Σημερινή φώτο του πανέμορφου και ακαταμάχητου (!!!) πλοίου, στη Δραπετσώνα.....

    PEGASUS_3.jpg

  7. #37
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Ψυχραιμία! Είναι όπως ακριβώς το είπες, το φρεσκάρουν!

  8. #38
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Μηνύματα
    189

    Thumbs up "ΕΞΠΡΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ"

    ΤΟ "ΠΗΓΑΣΟΣ" ΦΘΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΦΝΟ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iletal1 : 24-01-2008 στις 19:31
    <<.......Περνά μια ώρα , δυο ώρες , τρεις . Καμιά κουβέντα . Κια οι φωνές στο κύτος λούφαξαν . Τίποτα . Το πέλαγο μονάχα που σπα . Μακριά , σ' ένα κάβο , ένα φως σβήνει , ανάβει . Πάλι .Χαράζει. ...

  9. #39
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Aθηνα
    Μηνύματα
    3.561

    Προεπιλογή

    ξερω οτι σας πηγαινω σε δυσαρεστα γεγονοτα αλλα εχει κανεις ν ανεβασει κανα αρθρο απο το κωλυμα του τιμονιου στο πηγασος που ειχε σαν αποτελεσμα να φουνταρει στη νησιδα πατροκλος?

  10. #40
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Μηνύματα
    189

    Προεπιλογή "ΕΞΠΡΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ'

    ΤΟ "ΕΞΠΡΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ" ΦΘΑΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΦΝΟ ΜΕ ΤΑ ΣΙΝΙΑΛΑ ΤΗΣ "HELLAS FERRIES" ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ/2002.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    <<.......Περνά μια ώρα , δυο ώρες , τρεις . Καμιά κουβέντα . Κια οι φωνές στο κύτος λούφαξαν . Τίποτα . Το πέλαγο μονάχα που σπα . Μακριά , σ' ένα κάβο , ένα φως σβήνει , ανάβει . Πάλι .Χαράζει. ...

Σελίδα 4 από 182 ΠρώτηΠρώτη ... 234561454104 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας