Σελίδα 1 από 182 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 1813

Θέμα: Εξπρές Πήγασος [Express Pegasus, Express Dionysos, Espresso Malta, Espresso Venezia]

  1. #1

    Προεπιλογή Εξπρές Πήγασος [Express Pegasus, Express Dionysos, Espresso Malta, Espresso Venezia]

    Ξεκινησε τα δρομολογια του το ΕΞΠΡΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ εδω και 2 μερες...Για πρωτη φορα στην ιστορια του το πλοιο δρομολογειται απο Πειραια για Παρο,Ναξο,Ιο,Σαντορινη κανοντας τα δρομολογια στη θεση του ΕΞΠΡΕΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
    Παντως προς το παρον το εχουν δει θετικα οι "δυσκολοι" επιβατες της Παροναξιας που με δυο Blue Star καθημερινα..οπως και να το κανουμε εχουν "κακομαθει" πια...
    [SIZE=6][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial][SIZE=4]Γιατρέ μου....τα βλέπώ ΟΛΑ μπλε!!![/SIZE][/FONT]
    [/COLOR][/COLOR][/SIZE]

  2. #2

    Προεπιλογή

    Ταξιδι το Μ.Σαββατο Πειραια Παρο και οι παρατηρησεις ηταν οι εξης θετικοτατες...
    Το πλοιο εσωτερικα πολυ καλα διατηρημενο, αλλα και τα εξωτερικα του καταστρωματα ηταν πολυ καθαρα...
    5 παρα κατι ωρες η διαρκεια του ταξιδιου και ειναι η πρωτη φορα που συμβατικο πεφτει κατω του 5ωρου για Παρο...
    [SIZE=6][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial][SIZE=4]Γιατρέ μου....τα βλέπώ ΟΛΑ μπλε!!![/SIZE][/FONT]
    [/COLOR][/COLOR][/SIZE]

  3. #3
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Νάξο - Άνδρο
    Μηνύματα
    4.998

    Προεπιλογή

    όντως Θετικότατο Σπύρο....
    Θα συνεχίσει τα δρομολόγια η θα επανέλθει το καλοκαίρι

  4. #4

    Προεπιλογή

    Δυστυχως Νικο θα επανελθει Ικαρια Σαμο απο 3 Μαιου...
    Τουλαχζιστον επιστρεφει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ το ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ οποτε κατι ειναι κι αυτο...
    [SIZE=6][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial][SIZE=4]Γιατρέ μου....τα βλέπώ ΟΛΑ μπλε!!![/SIZE][/FONT]
    [/COLOR][/COLOR][/SIZE]

  5. #5
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Πειραιας-Jinhae Κορέα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    Πρόσφατα, μιλώντας με καποιους γνωστούς μου από Σέριφο που είπαν πως αντάξιο πλοίο του Πήγασου, δεν έχει έρθει στη γραμμή των Δ. Κυκλάδων. ¶νετο, καθαρό και με όμορφους χώρους και καμπίνες.

  6. #6
    Εγγραφή
    May 2006
    Μηνύματα
    611

    Προεπιλογή

    το Εξπρες Πηγασος τελικα θα κανει τα δρομολογια του τα βραδυνα απο Πειραια για Παρο-Ναξο-Ιο-Θηρα στις 22:00 το βραδυ το ερχομενο καλοκαιρι πιθανοτατα απο 1 Ιουλιου. Για Ικαρια-Σαμο αυτη την γραμμη θα αναλαβει το Νησος Μυκονος.

  7. #7
    Εγγραφή
    Feb 2007
    Περιοχή
    Ηλιούπολη
    Μηνύματα
    189

    Wink

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Giorgos_D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρόσφατα, μιλώντας με καποιους γνωστούς μου από Σέριφο που είπαν πως αντάξιο πλοίο του Πήγασου, δεν έχει έρθει στη γραμμή των Δ. Κυκλάδων. ¶νετο, καθαρό και με όμορφους χώρους και καμπίνες.
    Και δεν έχουν άδικο.Πηγαίνω στη Σίφνο κάθε χρόνο το καλοκαίρι από το 1995, τότε που έκανε το δρομολόγιο με το ΕΞΠΡΕΣ ΜΗΛΟΣ, πάντοτε στην ώρα του χωρίς καθυστερήσεις, και δεν καταλαβαίνει τίποτα στη φουρτούνα. Με γεμάτο 8άρι ανάμεσα Σέριφο - Σίφνο και το διασκεδάζαμε. Ακριβώς τα ίδια λένε και στη Σίφνο. Από τότε που το βγάλανε από τη γραμμή η κατασταση έγινε δράμα.
    <<.......Περνά μια ώρα , δυο ώρες , τρεις . Καμιά κουβέντα . Κια οι φωνές στο κύτος λούφαξαν . Τίποτα . Το πέλαγο μονάχα που σπα . Μακριά , σ' ένα κάβο , ένα φως σβήνει , ανάβει . Πάλι .Χαράζει. ...

  8. #8

    Προεπιλογή

    Pou vrisketai o Phgasos auth th stigmh?

  9. #9
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    NAXOS
    Μηνύματα
    1.018

    Προεπιλογή

    Aυτη τη στιγμη ειναι δεμενο μεχρι τις 7 Ιανουαριου που θ αντικαταστηση το ΜΥΚΟΝΟΣ στη γραμμη της Σαμου για να παη αυτο στα Χανια.

  10. #10
    Εγγραφή
    Jan 2005
    Περιοχή
    Σπίτι μου
    Μηνύματα
    453

    Προεπιλογή

    Νέο μόλο Δραπετσώνας είναι.

Σελίδα 1 από 182 1231151101 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας