Σελίδα 101 από 182 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.001 έως 1.010 από 1813

Θέμα: Εξπρές Πήγασος [Express Pegasus, Express Dionysos, Espresso Malta, Espresso Venezia]

  1. Προεπιλογή

    Ακομα δεν ξερουμε για που και ποτε ακριβως πολλα λεγονται..
    Οταν φτιαχτει βλεπουμε!!

  2. #1002
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Περίμενα πολύ αυτά τα σχόλια.... δηλαδή βρισκόμαστε σε ένα τέλμα? Πάμε απο τον ένα ντόκο στον άλλο για πιό λόγο? Δεν έχω καταλάβει αν αυτό που άρχισε περπατάει η σταμάτησε?

  3. #1003
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    736

    Προεπιλογή

    Υπομονή. Σε 5 μέρες ανεβαίνει δεξαμενή. Θα έχουμε νέα σύντομα.

  4. #1004
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Σ' ευχαριστουμε φιλε Τολη για την ανταποκριση σου και για την σπανια φωτο απο την πατριδα μου...!!!

    Ας ελπισουμε οντως να εχουμε καποιο νεο και να ειναι ουσιας..!!!
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  5. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περίμενα πολύ αυτά τα σχόλια.... δηλαδή βρισκόμαστε σε ένα τέλμα? Πάμε απο τον ένα ντόκο στον άλλο για πιό λόγο? Δεν έχω καταλάβει αν αυτό που άρχισε περπατάει η σταμάτησε?
    Κάθε άλλο, μόνο σε τέλμα δεν βρισκόμαστε οι εργασίες προχωράνε γρήγορα, αλλά υπάρχει πολύ δουλεία να γίνει στο πλοίο!
    Το οτι πηγαίνει από τον ένα ντόκο στον αλλον αυτό γίνεται για τα λιμανιάτικα, γιατί οταν πέρασε το 6μηνο στον ΝΜΔ αυξάνεται η τιμή, γι'αυτο και πήγε Σαλαμίνα και γύρισε!!

  6. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Giovanaut Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ' ευχαριστουμε φιλε Τολη για την ανταποκριση σου και για την σπανια φωτο απο την πατριδα μου...!!!

    Ας ελπισουμε οντως να εχουμε καποιο νεο και να ειναι ουσιας..!!!
    Παρακαλώ φίλε Giovanaut να είσαι καλά

  7. Προεπιλογή

    Αλλη μια για τον φίλο Polyka, Giovanaut kai Opelmano!!! και σε οσους αρέσει η φωτό, το πλοίο και η Καβάλα φυσικα !!!!

    P3110060.jpg

  8. #1008
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Ευχαρσιτούμε tolis_milos, για όλες τις πληροφιρίες γενικότερα

  9. Προεπιλογή

    Παρακαλώ φίλε Leo! Kαι για να μην παραξηγηθω αυτα που λεω δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου ουτε θελω να κανω τον εξυπνο, αυτα που ξερω λεω για μια απλη ενημερωση του φορουμ!

  10. #1010
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    Mellisia-N.makrh-(Τinos)
    Μηνύματα
    2.131

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από douzoune Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξπρές Πήγασος 10/4/2009 λίγο πριν την αναχώρηση από την Καβάλα. Στο ταξίδι αυτό δυστυχώς έπαθε και την ζημιά.
    Για τους φίλους Giovanaut, Akis Dionisis, Speedkiller, opelmanos, vinman, Nikos_V, Leo, Apostolos,T.S.S Apollon, Trakman, Nissos Mykonos, diagoras, dokimakos21, nkr και όλους τους φίλους που πιθανόν να ξέχασα!!!
    Συνημμένο Αρχείο 80520
    Ευχαριστω Δημητρη.Ομορφη φωτογραφια του πλοιου
    [I][B][FONT=Arial Black][SIZE=3]Βιρα τις αγκυρες για ξενους τοπους.... [/SIZE][/FONT][/B][/I]

    [B][I][FONT=Arial Black][SIZE=3][URL="http://www.kitrinomavra-nea.blogspot.com/"][/URL][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Σελίδα 101 από 182 ΠρώτηΠρώτη ... 519199100101102103111151 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας