Σελίδα 13 από 67 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 130 από 668

Θέμα: Επτάνησος [Eptanissos, Pollux, Valencay]

  1. #121
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Δεν ειναι να φευγει κανεις για Πασχα και να επιστρεφει 13 μερες μετα.Η κατασταση ειναι για ανακοπη καρδιας.Φιλε Καρολε αφου σε καλωσορισουμε στην παρεα μας πρεπει να σε υπερ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ για τις ΥΠΕΡΟΧΕΣ φωτογραφιες του ΒΑΠΟΡΑ.Οτι και να πουμε ειναι λιγο.Χρονια πολλα,καλο Πασχα και υγεια σε ολους σας.

  2. #122
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Ραφήνα
    Μηνύματα
    2.215

    Προεπιλογή Το "Επτάνησος" από ψηλά

    Μια αεροφωτογραφία του "Επτάνησος", την οποία βρήκα στο πρακτορείο της Χώρας της ¶νδρου το 2000. Παρά το γεγονός ότι το πλοίο είχε φύγει χρόνια από τη γραμμή, εντούτοις η φωτογραφία του πλοίου παρέμενε στη θέση της.
    Φυσικά δεν είναι σε πολύ καλή απόδοση αφού έχει φωτογραφηθεί με απλή μηχανή, αλλά νομίζω ότι είναι σημαντική για κάποιον που δεν την έχει.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες

  3. #123
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Φιλε Αντωνη καμια φορα οι καραβολατρες εχουν παρομοιες εμπειριες.Εγω βρηκα αυτη τη φωτογραφια το 2004 σε πρακτορειο του Ληξουριου.Ειχε κρατησει καμια 15αρια και να φανταστεις οτι το βαπορι δεν επιανε συχνα Ληξουρι...Τοσα χρονια μετα και ομως τις ειχε ακομα.Αν παρατηρησεις το ντεκ πανω απο το ρεμετζο της πρυμης δεν εχει επεκταθει εντελως ως την τελικη του μορφη...

  4. #124
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Πειραιας-Jinhae Κορέα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    Η ιδια φωτογραφια υπήρχε και σε καρτ-ποστάλ.

  5. #125

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nautikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κατασκευη του Επτανησος παντως ειναι στα αμεσα ας πουμε σχεδια νεων ναυπηγησεων:mrgreen:. Απλα θελω και ενα σχεδιο ωστε να γινει ''φτυστο''. Πιστευω παντως οτι θα το βρω
    Βρεθηκε τελικα Αρκει να βρεθει και χρονος και ορεξη πολυ για να γινει το μοντελο (για το τελευταιο ειμαι σιγουρος παντως:lol

  6. #126
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Φιλε ναυτικε το περιμενουμε με τεραστια λαχταρα.Μας αναβεις φωτιες.

  7. #127
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nautikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρεθηκε τελικα Αρκει να βρεθει και χρονος και ορεξη πολυ για να γινει το μοντελο (για το τελευταιο ειμαι σιγουρος παντως:lol
    Ναυτικε το μηνυμα αυτο το περιμενα καιρο. Ειδικα οταν εβλεπα νεο ποσταρισμα στο θεμα ελεγα ΝΑΤΟ ΕΓΙΝΕΕΕΕ...

  8. #128
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή Προαναγγελια

    Φιλε Ναυτικε μια παρακληση. Οταν ειναι ετοιμο να κανεις προαναγγελια του στυλ " Την ταδε του μηνα και ωρα ταδε εχουμε την αναγενηση". Να μην μας ερθει ξαφνικα και παθουμε και τιποτα...

  9. #129

    Προεπιλογή

    Εχεις δικιο, δεν θα το παραβλεψω:lol:. Βλεπω οτι ειναι πολλοι οι φιλοι του Επτανησος που το περιμενουν με αγωνια. Αυτο σημαινει οτι και το μοντελο θα πρεπει να ειναι ανταξιο των προσδοκιων τους. Θα βαλω τα δυνατα μου παντως, αν και μαλλον θα αργησει λιγακι.

  10. #130
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Αργησε οσο θες,σου εχω τεραστια εμπιστοσυνη.Ειμαι σιγουρος οτι θα το εχουμε ζωντανο μπροστα μας.

Σελίδα 13 από 67 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας