Σελίδα 73 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 2363717273747583123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 721 έως 730 από 1235

Θέμα: Aqua Myth [Al Salmy 4, Εξπρές Σαντορίνη- Express Santorini, Chartres]

  1. #721
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή

    Παιδιά στις Αζόρες θα πάει φέτος το πλοίο?Έχει συμφωνηθεί ναύλωση?

  2. #722
    Εγγραφή
    Jul 2009
    Μηνύματα
    736

    Προεπιλογή

    Βεβαίως και θα πάει. Σιγά μην το άφηναν. Έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις εκεί στα ξένα..

  3. #723
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Πειραιάς/Τήνος
    Μηνύματα
    1.718

    Προεπιλογή

    Φιλε μου εισαι σιγουρος οτι 8α παει Αζορες??Ο πλαινος καταπελτης εχει αφαιρε8ει κ μου προκαλει εντυπωση αυτο...!!Συντομα φωτο...
    [COLOR="Silver"][B][URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=162473033561&ref=ts"]Fotis ferries photo gallery[/URL] [/B][/COLOR]

  4. #724
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dokimakos21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου εισαι σιγουρος οτι 8α παει Αζορες??Ο πλαινος καταπελτης εχει αφαιρε8ει κ μου προκαλει εντυπωση αυτο...!!Συντομα φωτο...
    Ενδιαφέρον Φώτη αυτό που μας΄λές !!Περιμένουμε με αγωνία τις φωτογραφίες

  5. #725
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    Κολωνός
    Μηνύματα
    804

    Προεπιλογή

    Αν υποθέσουμε, ότι όπως έχουν πει άλλα μέλη του forum μας, το Express Skiathos φέτος διανύει την τελευταία του χρονιά και ακόμα το Express Pegasus δεν έχει ολοκληρώσει τις εργασίες που γίνονται, τότε μπορεί το Santorini να μείνει παραπάνω στις Σποράδες από την σκάντζα που κάνει συνήθως στο Skiathos...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #726
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Μυτιλήνη-Ευρειακή Γέρας
    Μηνύματα
    2.814

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nickosps Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν υποθέσουμε, ότι όπως έχουν πει άλλα μέλη του forum μας, το Express Skiathos φέτος διανύει την τελευταία του χρονιά και ακόμα το Express Pegasus δεν έχει ολοκληρώσει τις εργασίες που γίνονται, τότε μπορεί το Santorini να μείνει παραπάνω στις Σποράδες από την σκάντζα που κάνει συνήθως στο Skiathos...
    Φίλε μου την θέση του Σκιάθος θα την πάρει ο Πήγασος που θα κάνει το δρομολόγιο του στις Σποράδες και μάλλον μόνιμα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη opelmanos : 27-01-2010 στις 13:06

  7. #727
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    Κολωνός
    Μηνύματα
    804

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από opelmanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου την θέση του Σκιάθος θα την πάρει ο Πήγασος που θα κάνει το δρομολόγιο του στις Σποράδες και μάλλον μόνιμα
    Πιθανόν να έχεις και δίκιο αφού ο Πήγασος μετατρέπεται σε "ημερόπλοιο" σύμφωνα με τις εργασίες που γίνονται, απλά το είπα με την λογική ότι ακόμα δεν είναι έτοιμο. Αλήθεια πότε αποσύρεται το Σκιάθος?
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #728
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Πειραιάς/Τήνος
    Μηνύματα
    1.718

    Προεπιλογή

    Οριστε λοιπον φιλοι μου...!!Σημερα το πρωι στον ηλεκτρικο...!!Κ εαν δειτε καποιες παλιοτερες με τον καταπελτη δεν υπαρχει κανενα απολυτος σημαδι του.,....
    P1270149.JPG
    [COLOR="Silver"][B][URL="http://www.facebook.com/group.php?gid=162473033561&ref=ts"]Fotis ferries photo gallery[/URL] [/B][/COLOR]

  9. #729
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Halandri-Egrigoros
    Μηνύματα
    1.098

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από dokimakos21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οριστε λοιπον φιλοι μου...!!Σημερα το πρωι στον ηλεκτρικο...!!Κ εαν δειτε καποιες παλιοτερες με τον καταπελτη δεν υπαρχει κανενα απολυτος σημαδι του.,....
    P1270149.JPG
    Πολύ καλή αλλά μας μπερδεύει. Αποφάσισαν ότι τέρμα τα ταξιδάκια του στον Ατλαντικό?

  10. #730
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από gtogias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλή αλλά μας μπερδεύει. Αποφάσισαν ότι τέρμα τα ταξιδάκια του στον Ατλαντικό?
    Προφανώς αυτό θέλει να πει ο ποιητής, αφού το βασικό εξάρτημα (πλαϊνός καταπέλτης έχει απομακρυνθεί. Διάφορα μπορεί να παίζουν τώρα, από απογευματινό Ραφήνα - ΑνδροΤηνοΜυκονία, Θεσσαλονίκη - Κρήτη μέχρι νυχτερινό Παροναξία-Σαντορίνη κλπ κλπ κλπ. Δεν ξέρω τίποτα απλά υποθέσεις κάνω, το ωραιότερο μικρό της ακτοπολοΐας μας (η γνώμη μου), ας το χαρούμε εμείς και όχι οι ξένοι στα τελαυταία του χρόνια.

Σελίδα 73 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 2363717273747583123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας