Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 38 από 38

Θέμα: Πορφυρούσα (Virtual)

  1. #31
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    ¶νω Κυψέλη/Αγ.Θαλάιλεος Νάξου
    Μηνύματα
    576

    Προεπιλογή

    Πάμε γερά cpt_babis........μην μασάς.....πάρα πολύ καλή προσπάθεια!!!!!!! Εγώ προσωπικά δεν θα πώ απλά οτί χρειάζεται σεβασμός στα παιδιά.......απλά τουμπέκα......σπαταλάνε απίστευτες ώρες που μπορούσαν κάλλιστα να κάνουν κάτι άλλο.........και στην τελική κανένα από τα παιδιά δεν είναι υποχρεωμένο να ανεβάσει τίποτα από ότι φτιάχνει.......και το κάνουν με την καλή τους την καρδιά και ένα απλό ευχαριστώ δεν φθάνει γι'αυτο!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [B]ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΔΕ ΓΛΕΝΤΑ, ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΞΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ, ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ, ΧΑΜΕΝΟ ΘΕ ΝΑ ΠΑΕΙ....!!![/B][COLOR=DarkOrange][B] We Love NAXOS


    [/B][/COLOR]

  2. #32
    Εγγραφή
    Jan 2010
    Περιοχή
    ΠΑΛΑΙΑ ΦΩΚΑΙΑ-ΚΥΘΝΟΣ-ΙΚΑΡΙΑ
    Μηνύματα
    288

    Smile

    cpt babis είναι πολύ καλό...συνέχισε! ανυπομονώ να το τελειώσεις!!!

  3. #33

    Προεπιλογή

    Ειναι μια παρα πολυ καλη προσπαθεια, καθε αρχη εχει και προβληματα τα οποια τα ξεπερνας με τον καιρο. θα δεις οτι θα φας πολλες ωρες για να βγαλεις ενα καλο αποτελεσμα αλλα ολα αυτα θα τα δεις στη πορεια.
    συνεχισε να κανεις το μοντελο σου και μην ακους ουτε τα αρνητικα ουτε τα θετικα αλλα μονο αυτο που εσυ βλεπεις.
    για να φτιαξω πλωρη εκανα παρα πολυ καιρο, μονο αυτο σου λεω και αν δεις τα πρωτα μοντελα μου θα γελας ( νομιζω οτι βελτιωθηκα στη πορεια) .
    Παντα θα ανακαλυπτουμε κατι παραπανω που μπορουμε να προσθεσουμε για ενα καλυτερο αποτελεσμα οσα χρονια και να φτιαχνεις μοντελα.
    το πας πολυ καλα το μοντελο παντος και θα το περιμενω να ταξιδεψω μαζι του .
    περιμενουμε νεα για τις εργασιες

  4. #34
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    780

    Προεπιλογή

    ποτε θα ανεβει πειριπου
    [IMG]http://www.nautilia.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=10429&dateline=1264355182[/IMG]

  5. #35

    Προεπιλογή

    το πλοιο ειναιΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol :μπραβο. μηπως ο ell ζηλευει λιγακι . θα στηριζω τον ναυπηγο τηςπορφυρουσας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apostolos : 28-05-2010 στις 18:54

  6. #36

    Προεπιλογή

    δεν θελω να ειμαι κουραστηκος . ποτε θα ανεβει.παντοσ ειναι ομορφο!!!

  7. #37
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Ρεθυμνο
    Μηνύματα
    509

    Προεπιλογή

    δεν νομίζω φίλε μου να ανέβει..
    [SIZE="5"]στα λιμάνια των φάρων οι ριπές...[/SIZE]

  8. #38

    Προεπιλογή

    ooooooo.giatimalon tha iparchi kapio problima:!:den pirazei . mia alli fora isos

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας