Σελίδα 2 από 68 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 672

Θέμα: ΕΓ/ΟΓ Ανοιχτού τύπου (Open Type Ferries)

  1. #11

    Προεπιλογή

    Και άλλη μία παντοφλίτσα με το όνομα του αγίου των θαλασσινών, δεμένη κοντά στο Ατλαντίς στην Ελευσίνα.

    Για τον φίλο μου τον ναυτικό !!!

    Ag. Nikolaos.jpg

  2. #12
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Piraeus Port
    Μηνύματα
    1.153

    Προεπιλογή

    PANAGIA T ΙΙ Υπαρχει στην γραμμη Νεα Περαμος / Φανερωμενη αυτη τη στιγμη, μαζι με τα ΒΕΛΛΟΣ ΙΙΙ / ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΑ Ζ / ΑΓΙΟΣ ΛΑΒΡΕΝΤΙΟΣ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ / AGIOS NIKOLAOS I / ΔΑΜΙΑΝΟΣ τα οποια δουλευουν ανα δυο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nautikos II : 06-02-2008 στις 21:57

  3. #13

    Προεπιλογή

    Αρκετα τα παντοφλιδια:mrgreen: που εχουν ερθει τον καιρο αυτο για επισκευες σε διαφορα καρναγια του Περαματος. Ενδεικτικα εχουμε τα ακολουθα : Ασπασια, Παντανασσα, Οσιος Δαυιδ, Ολυμπιος Ζευς, Χρηστος.

  4. #14
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Παντα κοντα στην θαλασσα
    Μηνύματα
    4.510

    Προεπιλογή

    Όμορφο πράγματι !Αλλά εμένα μου αρέσει ποιο πολύ το Παναγιά Τ στην Αγια Μαρίνα .Δυστυχώς δεν έχω φωτογραφεία του.

  5. #15
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Πατήσια
    Μηνύματα
    1.834

    Προεπιλογή

    2 παντόφλες, έσωσαν πάλι τους επιβάτες, το πλήρωμα και το γόητρο του Ελληνικού θαλάσσιου τουρισμού, αλλά και της ναυτιλίας μας γενικότερα, στην προσάραξη του ΕΓ ΓΙΩΡΓΗΣ σε βραχονησίδα, μεταξύ Πόρου και Αίγινας. Η μια ήταν το ΕΓ/ΟΓ ΕΛΠΙΣ Ι, της γραμμής Πόρου-Γαλατά. Τό άλλο;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xara : 14-03-2008 στις 03:17
    [I]"Δύο πράγματα είναι αιώνια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο."[/I]
    [B]Αινστάιν[/B]

    [IMG]http://smiley-msn.com/Gif-Anime/Vehicules/Bateaux//38-Smiley-msn.com-Bateaux.gif[/IMG]

  6. #16
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από xara Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 παντόφλες, έσωσαν πάλι τους επιβάτες, το πλήρωμα και το γόητρο του Ελληνικού θαλάσσιου τουρισμού, αλλά και της ναυτιλίας μας γενικότερα, στην προσάραξη του ΕΓ ΓΙΩΡΓΗΣ σε βραχονησίδα, μεταξύ Πόρου και Αίγινας. Η μια ήταν το ΕΓ/ΟΓ ΕΛΠΙΣ Ι, της γραμμής Πόρου-Γαλατά. Τό άλλο;
    Σωστή η παρατήρηση του/της φίλου/-ης xara και καλό θα ήταν όποιος έχει φωτογραφίες να τις ποστάρει για τισ γνωρίσουμε όλοι.

  7. #17
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.263

    Προεπιλογή

    Να και μια παντόφλα από μένα δεν ξέρω τι νούμερο είναι αλλά το όνομα της είναι ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Τ.


    ARGONAFTIS T.jpg

  8. #18
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Μηνύματα
    950

    Προεπιλογή

    Μια παλιά απο τη γραμμή Καβάλα-Θάσο, μία με παράξενη όψη απο το Ρίο-Αντίριο και μία εξωτερικού απο τη Βενετία. Ολες είναι παντόφλες!

    ANGELA.jpg

    papageorgiou III.jpg

    ferry venezia.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maroulis Nikos : 20-03-2008 στις 00:20

  9. #19

    Προεπιλογή

    Η παντοφλα Παπαγεωργιου ΙΙΙ σχετικα προσφατα εγινε κομματακια σε διαλυτηριο της Ελευσινας. Η εικονιζομενη παντοφλα της Βενετιας λεγεται Metamauco και εκτελει δρομολογια μεταξυ του λιμανιου της Βενετιας και του San Nicolo στο ομορφο νησι του Lido. Το ταξιδι διαρκει περιπου μιση ωρα. Εχω ταξιδεψει μαζι της και μονο παντοφλα δεν θυμιζει... Πολυ ομορφο εσωτερικο, ειδικο ασανσερ για αναπηρους, φοβερη περατσαδα στην πλωρη και εσπρεσσο με 1 μονο ευρω, οχι σαν τους δικους μας τους κλεφταραδες...

  10. #20
    Εγγραφή
    Sep 2007
    Περιοχή
    chalkida
    Μηνύματα
    1.267

    Προεπιλογή

    ακριβως nautikos

Σελίδα 2 από 68 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας