Σελίδα 4 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 31 έως 40 από 356

Θέμα: Μακεδονία [Macedonia, Ferry Amami]

  1. #31
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    10.510

    Προεπιλογή

    Υπάρχει κάποια πρόοδος?? γιατί από τη φωτογραφία δεν βλέπω να έχει αλλάξει κάτι.
    Τη σεζόν πάντως δεν βλέπω να την προλαβαίνει.

  2. #32

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Ellinis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει κάποια πρόοδος?? γιατί από τη φωτογραφία δεν βλέπω να έχει αλλάξει κάτι.
    Να μην σε απογοητευσω φιλε Ellinis, αλλα σε αυτο το σημειο η εμπειρια λεει οτι οσα πλοια βρισκονται εκει δεν εχουν προκοπη. 'Η που θα ειναι παροπλισμενα, ή που θα πανε για scrap ή που θα κανουν περιεργες μεταφορες (δες Junior, ex Αθανασιος Σ):mrgreen::mrgreen:.

  3. #33

    Προεπιλογή

    Από ότι φαίνεται θα πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι η πολυσυζητημένη μετασκευή έχει πάρει ''αναβολή επ' αόριστον'', μιας και το καραβάκι εξακολουθεί να βρίσκεται στην ίδια κατάσταση εδώ και αρκετό καιρό και τίποτα δεν δείχνει να κινείται επάνω του.

    Αλλάγη σχεδίων για την ΣΑΟΣ ???

    MAKEDONIA.jpg

  4. #34

    Προεπιλογή

    Το συγκεκριμένο βαπόρι δεν το φοβάμαι... Ακομά και να μην το ολοκλξρώσει η ΣΑΟΣ, που πιστευω οτι θα το κανει, υπάρχει ισχυρή ζήτηση για τετοια πλοία στην ακτοπλοία μας οποτε ολο κι κάποιος θα ενδιαφερθει... Αρκει να υπάρχει διαθεση και από τις δυο πλευρες.
    Κρίμα πάντως γιατι θα είχε ενδιαφέρον να δούμε το τελικό αποτέλεσμα.

  5. #35
    Εγγραφή
    Apr 2007
    Περιοχή
    Chania-Athens-Kefallonia
    Μηνύματα
    3.129

    Προεπιλογή

    Να σας πω την αληθεια,απο τη δικη μου ρομαντικη καραβολατρικη πλευρα (οχι τη ρεαλιστικη) ετσι πως το εκαναν δεν εχω την καρδια να το δω να ταξιδευει.Σκετος βιασμος,ενος ομορφου σκαριου.

  6. #36
    Εγγραφή
    Oct 2007
    Περιοχή
    Πειραιάς - Χανιά
    Μηνύματα
    1.360

    Προεπιλογή

    ega na sa pw tin gnwmi mou...me liga lifetakia akoma kai me kanenan eksipno agoarsti i kai ti idia tin saos auto to ploio tha kanei thrausi se kapoies garmmes...
    [B][SIZE=4][COLOR=red]H πιο γλυκια πικρα !!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #37
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Thumbs down

    Φίλε manolis m., το πλοίο όταν ήρθε ήταν κουκλάκι. Τώρα σε ποιές θάλασσες θα ταξιδέψει? Από τις γραμμές που έχει σήμερα η εταιρεία του σε ποιά να το βάλεισ και να μην πήγαίνει με την μπάντα απο το χαβαλέ? Δεν ξέρω αλλά φοβάμαι ότι αυτό που βλέπουμε μέχρι τώρα είναι μάλλον υπερβολικό.

  8. #38
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή Ferry Amami

    Μια φορα και ενα καιρο οταν ταξιδευε...
    http://www.youtube.com/watch?v=ilaBTeDM4YI

  9. #39
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Χμ μικρό-μεγάλο λαθάκι φίλε μου. Αυτό είναι το νέο Ferry Amami μιάς που καμία σχέση δέν έχει με αυτό

  10. #40
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Athens , Tinos
    Μηνύματα
    3.276

    Προεπιλογή ???

    Πω πω γκαφα. SORRY φιλοι μου προτινω να διαγραφει το παραπανω post μου ως απαραδεκτο και καταδικαστεο να κατεβω στον Πειραια γυμνος μοιραζοντας διαφημιστικα του Ανθη Μαρινα η να αλλαχτει το post μου γραφοντας " μια φορα και ενα καιρο οταν ταξιδευε ενα πλοιο με το ιδιο ονομα με καποιες μικροδιαφορες (ψιλοπραμματα 1 φουγαρο λιγοτερο) αλλα τα ιδια χρωματα....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rocinante : 11-04-2008 στις 15:27

Σελίδα 4 από 36 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας