Σελίδα 21 από 208 ΠρώτηΠρώτη ... 1119202122233171121 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 201 έως 210 από 2073

Θέμα: Aqua Blue [Ierapetra L, Talos, Kydon, Okudogo No 8, Green Arch]

  1. #201
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Η παρακατω φωτογραφια ειναι τραβηγμενη περισι τα Χριστουγεννα την δευτερη μερα του χρονου καθως εκανα πρωτοχρονια μεσα στο καραβι και αυτο γιατι το διαλεξα εγω,υπηρχαν γυρο στα 20 ατομα στο καραβι,να πω οτι εμενα μου αρεσε σαν πρωτοχρονια γιατι δν καναμε και πολλα πολλα αλλα ουτε και λιγα...γιατι το βραδυ δουλεψαμε την ντισκο.....Στην φωτογραφια φαινεται το ΄΄σκαλιστιρη'' ετσι το λεγαμε εμεις μεσα στο καραβι οταν θελαμε να δωσουμε συναντιση σε αυτες της σκαλε οπου μαζευομασταν εγω 2 καμαρωτοι και ενας επικουρος..καλα παιδια...Αυτες οι σκαλες οδηγουν στις καμπινες του πληρωματος και τον επιβατων

    Αφιερωμενη στον Πολυκα και να ξερεις οτι τα φετινα Χριστουγεννα θα παω με τον πατερα μου οταν εκεινος θα περασει απο περαμα και ετσι θα το ξεψυρισο εσωτερικα το πλοιο..αν τα καταφερω..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vortigern : 09-12-2010 στις 15:53

  2. #202
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή Ψαχνοντας τελικα βρισκεις...

    Ισως αυτη η φωτο ανικη πλεον στης ιστορικες καθως θα δουμε το Ιεραπετρα στο Καρλοβασι της Σαμου μαζι με το Εξπρες Ολυμπια αν διακρινω καλα,το αλλο διπλα απο το Ολυμπια δν γνωριζο ποιο ειναι παρακαλω τα φωτα σας

    Φυσικα αφιερωμενη στον Πολυκα και στους Σαμιωτες.

    Υ.Γ1 συγνωμμη για την ποιοτητα της φωτο αλλα ειναι σκαναρισμενη και δυστιχως δν φαινεται καλα

    Υ.Γ2 ολες οι φωτο ειναι τραβηγμενες απο της πρωτες χρονιες που πρωτοξεκινησε το Ιεραπετρα να φτανει μεχρι Αλεξανδουπολη και ουσιαστικα ειναι τα πρωτα μου ταξιδια που εκανα και ενιωθα καραβολατρης γιαυτο και υπαρχη και η φωτο τωρα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vortigern : 09-12-2010 στις 15:51

  3. #203
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Κάτι ακούστηκε οτι θα ''πάρει'' μια άγονη σύντομα

  4. #204
    Εγγραφή
    May 2007
    Μηνύματα
    727

    Προεπιλογή

    Ποιά άγονη άραγε;

  5. #205
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή

    Οπως τα λες ειναι φιλε ΜΥΤΙΛΗΝΗ το Ιεραπετρα θα ξαναταξιδευση καθως προχθες ενημερωθηκαν τα ατομα του πληρωματος να παρεβρισκονται τις προσεχεις μερες ''κοντα'' στο πλοιο.Δν ξερω αν θα κανει αγονη αλλα το σιγουρο με καθε επιφυλαξη ειναι οτι θα ταξιδευση.....Αντε λοιπον περιμενουμε να το δουμε ξανα να οργωνη το Αιγαιο.......

  6. #206
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Rafina---Τinos.
    Μηνύματα
    2.414

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Vortigern Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισως αυτη η φωτο ανικη πλεον στης ιστορικες καθως θα δουμε το Ιεραπετρα στο Καρλοβασι της Σαμου μαζι με το Εξπρες Ολυμπια αν διακρινω καλα,το αλλο διπλα απο το Ολυμπια δν γνωριζο ποιο ειναι παρακαλω τα φωτα σας


    Φυσικα αφιερωμενη στον Πολυκα και στους Σαμιωτες.

    Υ.Γ1 συγνωμμη για την ποιοτητα της φωτο αλλα ειναι σκαναρισμενη και δυστιχως δν φαινεται καλα


    Υ.Γ2 ολες οι φωτο ειναι τραβηγμενες απο της πρωτες χρονιες που πρωτοξεκινησε το Ιεραπετρα να φτανει μεχρι Αλεξανδουπολη και ουσιαστικα ειναι τα πρωτα μου ταξιδια που εκανα και ενιωθα καραβολατρης γιαυτο και υπαρχη και η φωτο τωρα...
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Θάνο για την αφιέρωση σου.

  7. #207
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Σε συζήτηση που είχα με το πράκτορα της LANE στη Μυτιλήνη μου είπε οτι δε γνωρίζει κάτι και το μόνο που ξέρει είναι οτι δεν εγκρίθηκε το αίτημα της εταιρείας για τη γραμμή.

  8. #208

    Προεπιλογή agoni???

    ισως την αγονη β. αιγαιου λημνο καβαλα κλπ στη θεση της ΣΑΟΣ μεχρι νεοτερας

  9. #209
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Μηνύματα
    1.479

    Προεπιλογή

    Eκεί ξέρω οτι μπαίνει άλλος αλλά από το νέο έτος!!!!Θα δούμε

  10. #210
    Εγγραφή
    Dec 2008
    Περιοχή
    mytilene
    Μηνύματα
    197

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από MYTILENE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eκεί ξέρω οτι μπαίνει άλλος αλλά από το νέο έτος!!!!Θα δούμε
    Μάλλον αναφέρεσαι στον Ταξιάρχη. Πάντως σύμφωνα με σημερινό δημοσίευμα της εφημερίδας ΕΜΠΡΟΣ τα πλοία ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ και ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ επρόκειτο να αντικαταστήσουν τα πλοία της ΣΑΟΣ αλλά από ό,τι φαίνεται έληξε η απεργία των ναυτικών της συγκεκριμένης εταιρείας αφού ικανοποιήθηκαν τα αιτήματα τους.

Σελίδα 21 από 208 ΠρώτηΠρώτη ... 1119202122233171121 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας