Σελίδα 58 από 208 ΠρώτηΠρώτη ... 848565758596068108158 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 571 έως 580 από 2073

Θέμα: Aqua Blue [Ierapetra L, Talos, Kydon, Okudogo No 8, Green Arch]

  1. #571
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.150

    Προεπιλογή

    Τυχερέεεεεεεε!!!! Σου φεξε πάλι!!! Με το καλό Μανώλη, καλό ταξίδι σου εύχομαι και καλά να περάσεις με ένα ακόμη τεράστιο ρεπορτάζ της άγονης γραμμής!!! Ελπίζω όμως να θυμάσαι πως οι ώρες άφιξης και αναχώρησης δεν είναι απαραίτητα αυτές που λέγονται σε αυτά τα δρομολόγια!!

  2. #572

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από φανούλα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τυχερέεεεεεεε!!!! Σου φεξε πάλι!!! Με το καλό Μανώλη, καλό ταξίδι σου εύχομαι και καλά να περάσεις με ένα ακόμη τεράστιο ρεπορτάζ της άγονης γραμμής!!! Ελπίζω όμως να θυμάσαι πως οι ώρες άφιξης και αναχώρησης δεν είναι απαραίτητα αυτές που λέγονται σε αυτά τα δρομολόγια!!
    Το έχω υπόψιν μου Φανούλα απο το ταξίδι με το Πρέβελης...και μπορώ να σου πώ ότι δεν μας χαλάει καθόλου ότι οι ώρες θα έχουν κάποιες αποκλίσεις...ίσα ίσα,περισσότερες ώρες στο πλοίο...

  3. #573
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Μηνύματα
    1.150

    Προεπιλογή

    Ευτυχώς η κυρία vinman είναι λογική γυναίκα και της αρέσουν κι αυτής οι "κρουαζιέρες"!!!

  4. #574
    Εγγραφή
    Apr 2008
    Περιοχή
    Λέρος
    Μηνύματα
    905

    Smile

    Αγαπητέ φίλε Vinman, χάρηκα πάρα πολύ όταν είδα το μήνυμά σου. Είναι ένα πραγματικά καταπληκτικό ταξίδι με πανέμορφες εικόνες, άκρως καραβολατρικές εμπειρίες και πολλά, πολλά απρόσμενα περιστατικά!... Είναι αναμφισβίτητα μία από τις πιο όμορφες άγωνες γραμμές της Ελλάδας.. Είμαι σίγουρος πως θα μεταφέρεις και εμάς στην κρουαζιέρα όπως πολύ καλά ξέρεις με τις πανέμορφες λήψεις σου ... Θα περάσεις φυσικά και από το νησί μου το Σάββατο νωρίς το πρωί (03.40) και το βράδυ της ίδιας μέρας (23.30).

    Φυσικά, ένα τόσο σημαντικό μέλος του αγαπημένου μου ναυτιλιακού φόρουμ είναι ανεπίτρεπτο να περάσει απαρατήρητο από το λιμάνι του νησιού μου, έτσι λοιπόν, Μανόλη, εκείνο ο Σάββατο θα βρίσκομαι κι εγώ στο Λακκί Λέρου στις 23.30 για να σε.. φωτογραφήσω πάνω στην Ιεράπετρα μας και για να τα πούμε από κοντά.... Δυστυχώς ούτε στην μία, ούτε στην άλλη άφιξη θα δεις το νησί της ¶ρτεμις με το φως της ημέρας, αλλά δεν θα χάσεις και πολλά, μιας και το πλοίο προσεγγίζει σε έναν από τους πιο άσχημους κόλπους του νησιού ...


    Και για να ξέρεις που να με ψάξεις... σου αφιερώνω μία φωτογραφία από μία άλλη Σαββατιάτικη άφιξη της κυρίας...

    (με συγχωρείτε πολύ για την ποιότητα, το πρόβλημα που με ταλαιπωρεί με τα φώτα στις νυκτερινές λήψεις παραμένει ...)




    Σου εύχομαι να περάσεις πολύ όμορφα σε αυτή την καθαρά καραβολατρική κρουαζιέρα και να μας ταξιδέψεις όταν επιστρέψεις...! Φυσικά θα επικοινωνήσουμε με πμ λίγες ημέρες πριν τις 25 του μηνός..

  5. #575

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από eliasaslan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ φίλε Vinman, χάρηκα πάρα πολύ όταν είδα το μήνυμά σου. Είναι ένα πραγματικά καταπληκτικό ταξίδι με πανέμορφες εικόνες, άκρως καραβολατρικές εμπειρίες και πολλά, πολλά απρόσμενα περιστατικά!... Είναι αναμφισβίτητα μία από τις πιο όμορφες άγωνες γραμμές της Ελλάδας.. Είμαι σίγουρος πως θα μεταφέρεις και εμάς στην κρουαζιέρα όπως πολύ καλά ξέρεις με τις πανέμορφες λήψεις σου ... Θα περάσεις φυσικά και από το νησί μου το Σάββατο νωρίς το πρωί (03.40) και το βράδυ της ίδιας μέρας (23.30).

    Φυσικά, ένα τόσο σημαντικό μέλος του αγαπημένου μου ναυτιλιακού φόρουμ είναι ανεπίτρεπτο να περάσει απαρατήρητο από το λιμάνι του νησιού μου, έτσι λοιπόν, Μανόλη, εκείνο ο Σάββατο θα βρίσκομαι κι εγώ στο Λακκί Λέρου στις 23.30 για να σε.. φωτογραφήσω πάνω στην Ιεράπετρα μας και για να τα πούμε από κοντά.... Δυστυχώς ούτε στην μία, ούτε στην άλλη άφιξη θα δεις το νησί της ¶ρτεμις με το φως της ημέρας, αλλά δεν θα χάσεις και πολλά, μιας και το πλοίο προσεγγίζει σε έναν από τους πιο άσχημους κόλπους του νησιού ...


    Και για να ξέρεις που να με ψάξεις... σου αφιερώνω μία φωτογραφία από μία άλλη Σαββατιάτικη άφιξη της κυρίας...

    (με συγχωρείτε πολύ για την ποιότητα, το πρόβλημα που με ταλαιπωρεί με τα φώτα στις νυκτερινές λήψεις παραμένει ...)





    Σου εύχομαι να περάσεις πολύ όμορφα σε αυτή την καθαρά καραβολατρική κρουαζιέρα και να μας ταξιδέψεις όταν επιστρέψεις...! Φυσικά θα επικοινωνήσουμε με πμ λίγες ημέρες πριν τις 25 του μηνός..
    Ηλία σε ευχαριστώ για ότι γράφεις!!
    Το σίγουρο είναι ότι θα τα ξαναπούμε απο κοντά έστω και για λίγο..και αυτή την φορά στην έδρα σου...
    Θα επικοινωνήσουμε με π.μ. λίγες μέρες πριν το ταξίδι!!
    Σε ευχαριστώ για την φωτογραφία...να είσαι πάντα καλά!!

  6. #576

    Προεπιλογή

    Τρείς ημέρες έμειναν μέχρι το κυκλικό ταξίδι που θα κάνουμε με το πλοίο!!
    Παρόμοια εικόνα σαν την παρακάτω θα ζήσω και εγώ...αυτή τη φορά σαν επιβάτης!!
    Πειραιάς 18 Σεπτεμβρίου!

    Συνημμένο Αρχείο 57686

  7. #577
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια - Χώρα Σάμου
    Μηνύματα
    2.455

    Προεπιλογή

    Μία φωτογραφία του Ιεράπετρα Λ. για τον vinman ο οποίος έχει σήμερα τα γεννέθλια του και γιατί αύριο θα ταξιδέψει μαζί με το πλοίο, για μία ακόμα ''μίνι κρουαζιέρα''...

    Μανώλη Χρόνια Πολλά,ότι επιθυμείς!!!
    Καλό ταξίδι σου εύχομαι αύριο..!!

    Ιεράπετρα Λ. στο λιμάνι του Πειραιά στις 12/7/2009....Φωτογραφία από το Έλυρος...
    P7122776.JPG

  8. #578

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Nissos Mykonos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μία φωτογραφία του Ιεράπετρα Λ. για τον vinman ο οποίος έχει σήμερα τα γεννέθλια του και γιατί αύριο θα ταξιδέψει μαζί με το πλοίο, για μία ακόμα ''μίνι κρουαζιέρα''...

    Μανώλη Χρόνια Πολλά,ότι επιθυμείς!!!
    Καλό ταξίδι σου εύχομαι αύριο..!!

    Ιεράπετρα Λ. στο λιμάνι του Πειραιά στις 12/7/2009....Φωτογραφία από το Έλυρος...
    P7122776.JPG
    Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη...Να 'σαι καλά!!

  9. #579
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από vinman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη...Να 'σαι καλά!!
    Χρονια πολλα κι απο εμενα και ευχομαι μια υπεροχη καραβολατρικη εμπειρια που θα μεινε αξεχαστη....!!!!
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  10. #580

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Giovanaut Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρονια πολλα κι απο εμενα και ευχομαι μια υπεροχη καραβολατρικη εμπειρια που θα μεινε αξεχαστη....!!!!
    Σε ευχαριστώ πολύ!
    Θα είναι χαρά μου που θα μοιραστώ τις εικόνες απο το ταξίδι μου με εσάς μόλις επιστρέψω!!!

Σελίδα 58 από 208 ΠρώτηΠρώτη ... 848565758596068108158 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας