Σελίδα 143 από 208 ΠρώτηΠρώτη ... 4393133141142143144145153193 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1.421 έως 1.430 από 2073

Θέμα: Aqua Blue [Ierapetra L, Talos, Kydon, Okudogo No 8, Green Arch]

  1. Προεπιλογή

    Χαιρομαι πολυ που το βλέπω αυτό !

  2. #1422
    Εγγραφή
    Jun 2014
    Περιοχή
    ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ/ΙΟΣ
    Μηνύματα
    156

    Προεπιλογή

    Κατά τη γνώμη μου, το πλοίο είναι ιδανικό για τη γραμμή που προορίζεται. Έχει αρκετές καμπίνες για να εξυπηρετήσει όσους το επιλέξουν. Η ταχύτητά του δεν θα είναι πρόβλημα, εφόσον θα ταξιδεύει βράδυ(υποθέτω), έχει ευρύχωρο γκαράζ, τόσο για νταλίκες, όσο και για άλλα οχήματα και το μήκος του θα το επιτρέπει να μπαίνει (πιο) εύκολα στα λιμάνια, ή να μπορεί να μπαίνει σε λιμάνια που το Νήσος Σάμος (λόγω μεγέθους) μπαίνει δύσκολα/αδυνατεί να μπει (π.χ. Ίος).

    Βεβαίως δεν πρόκειται το πλοίο να ανταγωνιστεί το Μπ. Στ. Δήλος ή το Μπ. Στ. Πάτμος (όσο καλή διαφήμηση κι αν του κάνει ο Ηλιόπουλος, αλλά, για τους παραπάνω λόγους, πιστεύω ότι έναντι του Ν. Σάμος θα υπερτερεί στη γραμμή.

    Τέλος, εγώ σίγουρα θα το επέλεγα το καλοκαίρι για ταξίδι στην Ίο, γιατί βολεύει να φτάνεις πρωί-πρωί στο νησί.

  3. #1423
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Γιά ποιά γραμμή προορίζεται φίλε seajets,γιατί μέχρι στιγμής δεν έχουμε ακούσει κάτι σίγουρο.

  4. #1424

    Προεπιλογή

    Eκτιμω οτι εαν δραστηριοποιηθει θα ειναι ως RO/RO καθως εχει μεγαλες δυνατοτητες, αλλωστε RO/PAX της δεκ 70 ηταν, και να κλεινει τις τρυπες που αφηνουν τα ταχυπλοα της εταιρειας,ως προς το κοματι των φορτηγων.

  5. #1425
    Εγγραφή
    Jun 2014
    Περιοχή
    ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ/ΙΟΣ
    Μηνύματα
    156

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΒΙΚΤΩΡ ΧΙΩΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιά ποιά γραμμή προορίζεται φίλε seajets,γιατί μέχρι στιγμής δεν έχουμε ακούσει κάτι σίγουρο.
    Δεν γνωρίζω, αλλά το μήνυμά μου αναφέρεται στη γραμμή που έχει ήδη δηλωθεί(Πάρο-Νάξο-Σαντορίνι), με βραδυνή αναχώρηση. Τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα, κι όταν μάθω κάτι, θα το 'χω διαβάσει εδώ.

  6. #1426
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Λ.jpg 5-10-08

    Αν κ το βαπόρι "φορτώθηκε" στη μετασκευή ως ΤΑΛΩΣ,εδώ σε αυτή τη πόζα κ με τη φορεσιά της ΛΑΝΕ δεν είναι άσχημο.
    Εμένα όμως μου άρεσε όπως ξεκίνησε ως ΚΥΔΩΝ, γιαπωνέζικο,λιτό κ απέριττο με ελάχιστες προσθήκες.

  7. Προεπιλογή

    Στον καταπέλτη του πλοίου,υπάρχουν κάποιες λαμαρίνες ενώ έχουν αφαιρεθεί οι κουπαστές από τα κάγκελα

  8. #1428
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Μηνύματα
    10.127

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από George_345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχουν αφαιρεθεί οι κουπαστές από τα κάγκελα
    Όχι,όχι φίλέ μου κάγκελα σε καραβολατρικό φόρουμ! Λέμε ρελια.Σε παρακαλώ πολύ!

  9. Προεπιλογή

    Χαχα έγινε θα το έχω υπόψην

  10. #1430

    Προεπιλογή

    Δεν ξέρω αν άλλοι φίλοι έχουν παρατηρήσει "μικροαλλαγές" (!!!) στην εξωτερική εμφάνιση του πλοίου, εγώ πάντως καμμία απολύτως Ούτε στα σημεία που είχε αφήσει τα ίχνη της η πυρκαγιά, ούτε και πουθενά αλλού. Τώρα τι γίνεται (και αν γίνεται) μέσα, άλλο θέμα.

Σελίδα 143 από 208 ΠρώτηΠρώτη ... 4393133141142143144145153193 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας