Σελίδα 39 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 293738394041 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 381 έως 390 από 444

Θέμα: Αντιγόνη [Ποσειδώνας - Antigoni, Poseidonas]

  1. #381
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    Αγρίνιο
    Μηνύματα
    445

    Προεπιλογή

    Αν και εκτός θέματος, με το Ζεύς που είναι δίπλα τι γίνεται;

  2. #382

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από avvachrist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και εκτός θέματος, με το Ζεύς που είναι δίπλα τι γίνεται;
    Φίλε μου avvachrist επίτρεψε μου σε παρακαλώ (χωρίς παρεξήγηση ) να σου θυμίσω ότι το ΖΕΥΣ έχει δικό του θέμα, εδώ. Ζητώ συγγνώμη για την παρέμβαση, αλλά πιστεύω ότι πρέπει να σεβόμαστε και να τηρούμε τουλάχιστον τους βασικούς κανόνες λειτουργίας του φόρουμ που μας φιλοξενεί.

  3. #383
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Οι πληροφορίες μου λένε ότι αύριο το μεσημέρι το Ποσειδώνας που κάνει τη συντήρηση του στο ναυπηγείο Κουρή στην Αμαλιάπολη θα πέσει στο νερό. Καλή συνέχεια στο υπέροχο πλοίο & πλήρωμα.

    ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-463-04-04-2018.jpg ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-466-04-04-2018.jpg

  4. #384

    Προεπιλογή

    Όπως μας τα είπε ο Παντελής από προχθές.

    Χθες το πλοίο καθελκύστηκε στο ναυπηγείο Κουρή και κατόπιν επέστρεψε στην Αιδηψό, ενώ από σήμερα το πρωί εκτελεί κανονικά δρομολόγια στην γραμμή του.

  5. #385
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Από την γέφυρα του Ποσειδώνας ενώ περνά το Γεώργιος Κ. Καλή συνέχεια σε πλήρωμα και πλοίο.

    ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-467-29-06-2018.jpg

  6. #386

    Προεπιλογή

    Ξεκούραση από αύριο για 10 ημερες για τον Ποσειδώνα κ το πλήρωμα του.καλη ξεκούραση μετά την καλοκαιρινή πίεση.

  7. #387

    Προεπιλογή

    Όπως μας τα είχε πει ο φίλος γλύφα. Ολιγοήμερη, δεκαήμερη ήταν η ακινησία του πλοίου που έχει επιστρέψει σε δρομολόγια στην γραμμή της Αιδηψού.

  8. #388

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι ακούγεται για μια πώληση .....για να δούμε θα βγει αληθινή η φήμη?????????
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ακούνε τα μεγάλα μπιρμπιλωτά μου αυτιά ??? Ω Θεέ της θάλασσας !!!
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από γλυφα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ακούτε τελικά φίλοι μου;;;ότι πουλήθηκε ο Ποσειδώνας κ μας αφήνει;;;;;πολλές φορές το ακούσαμε αλλά τώρα πρέπει να είναι κ οριστικό.
    Από ότι μαθαίνω, οριστική και κλεισμένη θα πρέπει να θεωρείται η πώληση του πλοίου στο εξωτερικό, σε εταιρεία από τις Φιλιππίνες !!!!! Ενώ ακούγεται ότι πιθανόν θα το συνοδεύσουν στο μεγάλο του ταξίδι ακόμα δύο πλοία μας ανοικτού τύπου μονής κατεύθυνσης.

  9. #389

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι πληροφορίες μου λένε ότι σε λίγες μέρες θα φύγει από την γραμμή Φανερωμένη - Πάχη το Αλκυών και θα ανέβει στη γραμμή Αρκίτσα - Αιδηψό.
    Άρα λοιπόν λογικά εγκρίθηκε από το χθεσινό ΣΑΣ το αίτημα που είχε κατατεθεί από την εταιρεία του σχετικά με την αντικατάσταση του ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ. Να περιμένουμε λοιπόν να δούμε οσονούπω το ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ στις γραμμές της .......Φανερωμένης και της .......Ελαφονήσου !!!!!

  10. #390

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα λοιπόν λογικά εγκρίθηκε από το χθεσινό ΣΑΣ το αίτημα που είχε κατατεθεί από την εταιρεία του σχετικά με την αντικατάσταση του ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ. Να περιμένουμε λοιπόν να δούμε οσονούπω το ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ στις γραμμές της .......Φανερωμένης και της .......Ελαφονήσου !!!!!
    Δεν νομίζω φίλε μου ότι θα κάνει δρομολόγια σε αυτές τις γραμμές.λογικά θα βγει σε ακινησία μέχρι να ολοκληρωθεί η πώληση του.

Σελίδα 39 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 293738394041 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας