Σελίδα 11 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 169

Θέμα: Dorival Caymmi [Παναγιώτης Δ]

  1. #101
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Πάμε να δούμε χθεσινές φωτο απο το γκαράζ και το σαλόνι του νεότευκτου Παναγιώτης Δ. Θα ακολουθήσουν και άλλες απο χθές, αλλά και απο σήμερα που έκανε το παρθενικό του ταξίδι.
    Χαρισμένες σε Thanasis89, Nissos Mykonos, costaser, panagiotis78, Tasos@@@, noulos, LEO, BEN BRUCE, JIMMARG75, T.S.S APOLLON, DeepBlue, laz94, Κάρολος, Γιάννης Τ, Φανούλα, mastrokostas, leo85, CORFU, Appia_1978, John85, takiskofinas, joyrider, IONIAN STAR, GameManiacGR και όλους τους φίλους του πλοίου


    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 312 25-10-2010.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 313.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 314.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 315.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 316.jpg

  2. #102
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    Κεφαλλονιά
    Μηνύματα
    3.180

    Προεπιλογή

    Προτού ρωτήσω, να τονίσω ότι δεν έχω ταξιδέψει ποτέ από Πέραμα για Σαλαμίνα για αυτό, ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε

    Αλλά, βλέποντας τις φωτογραφίες του Παντελή και των άλλων παιδιών μου σχηματίζεται η εντύπωση, ότι το εσωτερικό (τα σαλόνια) των πλοίων, είναι δυσανάλογα πολυτελή για την πολύ μικρή χρονική διάρκεια του ταξιδιού! Ειδικά τα καλοκαίρια ή με καλό καιρό, χρησιμοποιούνται πραγματικά τα σαλόνια και τα μπαρ; Η επένδυση που κάνουν οι πλοιοκτήτες, δεν είναι λίγο άσκοπη; Ή παραβλέπω κάτι το σημαντικό;

  3. #103
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Πάμε να δούμε το υπέροχο σαλόνι του πλοίου(προσωπικά εμένα μου αρέσει πολύ), και σε μία φωτο ένας εκ των δύο πλοιοκτητών που το πλοίο έχει το όνομα του. Ξέχασα να πω ότι οι πλαϊνές ράμπες στρώθηκαν με ειδικό αντιολησθητικό υλικό, για την καλύτερη πρόσφηση των Ι.Χ..

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 317.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 318.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 319.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 320.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 321.jpg

  4. #104
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Ερέτρια
    Μηνύματα
    374

    Smile

    Σε ευχαριστούμε πολύ φίλε παντελή για το φωτορεπορτάζ.

  5. #105
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Appia_1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προτού ρωτήσω, να τονίσω ότι δεν έχω ταξιδέψει ποτέ από Πέραμα για Σαλαμίνα για αυτό, ελπίζω να μη με παρεξηγήσετε

    Αλλά, βλέποντας τις φωτογραφίες του Παντελή και των άλλων παιδιών μου σχηματίζεται η εντύπωση, ότι το εσωτερικό (τα σαλόνια) των πλοίων, είναι δυσανάλογα πολυτελή για την πολύ μικρή χρονική διάρκεια του ταξιδιού! Ειδικά τα καλοκαίρια ή με καλό καιρό, χρησιμοποιούνται πραγματικά τα σαλόνια και τα μπαρ; Η επένδυση που κάνουν οι πλοιοκτήτες, δεν είναι λίγο άσκοπη; Ή παραβλέπω κάτι το σημαντικό;
    Δεν σε παρεξηγούμε φίλε μου. Η κατασκευή ενός πλοίου δεν γίνετε μόνο γι' αυτή τη γραμμή. η κατασκευή αμφίπλωρων σκαφών στην ευρύτερη περιοχή, έχει γίνει σαν φασόν. Τα κατασκευάζουν λοιπόν με μεγαλύτερη πολυτέλεια για να τα δώσουν και ακριβότερα

  6. #106
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    πάμε να δούμε και μερικές ακόμη εξωτερικές, τη γέφυρα και τις πλώρες.


    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 323.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 324.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 326.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 327.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 329.jpg

  7. #107

    Προεπιλογή

    Θα κανω παλι ιδιαιτερη μνεια στα θαυμαστα στοιχεια που ανεβαζει ο pantelis 2009.Οπως καταλαβαινετε ολα αυτα εχουν σαν πηγη το ναυπηγειο και τον πλοικτητη οι οποιοι δεν ειναι και παντα ευκολο να ερθεις σε επαφη μαζι τους.

  8. #108
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    589

    Προεπιλογή

    Ευχαριστούμε φίλε Παντελή!Καλα ταξίδια να χει το βαπόρι!

  9. #109
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Κατ' αρχάς να ευχαριστήσω τους φίλους Appia_1978, costaser, BEN BRUCE & GameManiacGR.
    Σήμερα λοιπόν 26/10/2010 ημέρα του Αγίου Δημητρίου έκανε το παρθενικό του ταξίδι το πανέμορφο Ε/Γ-Ο/Γ Παναγιώτης Δ. Το πρώτο του δρομολόγιο ήταν στις 17.00 απο Πέραμα απ' όπου και οι φωτο.
    Χαρισμένες εξαιρετικά στον καπετάνιο του πλοίου, Cpt. Δημήτρη Κοφινά με τα Χρόνια μου Πολλά, με υγεία, να χαίρετε την οικογένεια του, καλά ταξίδια και ο Αι-Νικόλας να είναι πάντα μαζί τους.
    Επίσης χαρισμένες στους προαναφερθέντες. Ελπίζω να μην κουράζω...... γιατί έχει κι' άλλες, πιο μετά

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 330 26-10-2010.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 331.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 332.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 335.jpg

    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ 336.jpg
    καλοτάξιδο Παναγιώτης Δ και ο Αγιος Νικόλαος πάντα μαζί σου.

  10. #110
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ΚΥΛΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    1.112

    Προεπιλογή

    Nα σαι καλα βρε Παντελη,σε ευχαριστω για τις αφιερωσεις.Οι φοτο σου ειναι εξαιρετικες !!! Μακαρι το πλοιο να εχει καλα ταξιδια !!

Σελίδα 11 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας