Σελίδα 11 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 225

Θέμα: Elobey XII [Κωνσταντίνος Γ, Αικατερίνη Π, Αικατερίνη Δ]

  1. Προεπιλογή

    chioti συμφωνω αλλα θελω να δω που θα βαλει και το μεγαλο συνιαλο της!
    Πλακα πλακα ειναι απο τις ωραιοτερες πανταφλες που υπαρχουν! Στις φοτο ειναι σαν καινουργια εντυπωσιακη κατασταση για τα χρονια της.

  2. #102
    Εγγραφή
    Jan 2006
    Περιοχή
    At Sea
    Μηνύματα
    6.325

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από vinman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια απλή επισήμανση μόνο στα γραφόμενα σου....
    ...εδώ προτιμάς την ξένη σημαία....
    Στα Cruise Europa/Olympia άλλα έγραφες και υποστήριζες......
    Καλό ειναι να μην συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα. Το ένα ειναι μια παντόφλα που οδήγησε την εταιρία του σε πλήρη καταστροφή και τους εργαζόμενους σε ομηρια 2 χρόνια και το άλλο ειναι ένα επιβατηγό οχηματαγωγο, με 150 άτομα ανομοιογεννες πλήρωμα, με απιστευτες μοισθολογικές, εθνικές και εργασιακές διαφορές, το οποίο παρουσιάζετε ώς ελληνικό, καπηλεύοντας το ονομα της παλαι ποτέ καλύτερης ελληνικής ακτοπλοικής εταιρίας. Εξάλου σημαία Κύπρου και Μάλτας έχουν και άλλα πλοία πλεον της ΝΕΛ με ελληνικότατο πλήρωμα αλλα με ποιό ευέληκτο σχήμα.
    Μήν προσπαθούμε να δημιουργήσουμε προσωπικές εντυπώσεις με πυροτεχνήματα που o σκοπός δέν ειναι η ευεργετική συζήτηση για το πλοίο, υπομονέυοντας τις απόψεις μου επι των ζητηματων του φόρουμ.

  3. #103

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό ειναι να μην συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα. Το ένα ειναι μια παντόφλα που οδήγησε την εταιρία του σε πλήρη καταστροφή και τους εργαζόμενους σε ομηρια 2 χρόνια και το άλλο ειναι ένα επιβατηγό οχηματαγωγο, με 150 άτομα ανομοιογεννες πλήρωμα, με απιστευτες μοισθολογικές, εθνικές και εργασιακές διαφορές, το οποίο παρουσιάζετε ώς ελληνικό, καπηλεύοντας το ονομα της παλαι ποτέ καλύτερης ελληνικής ακτοπλοικής εταιρίας. Εξάλου σημαία Κύπρου και Μάλτας έχουν και άλλα πλοία πλεον της ΝΕΛ με ελληνικότατο πλήρωμα αλλα με ποιό ευέληκτο σχήμα.
    Μήν προσπαθούμε να δημιουργήσουμε προσωπικές εντυπώσεις με πυροτεχνήματα που o σκοπός δέν ειναι η ευεργετική συζήτηση για το πλοίο, υπομονέυοντας τις απόψεις μου επι των ζητηματων του φόρουμ.
    ...όλα καλά με την απάντηση σου (αν και η επιχειρηματολογία σου παραμένει αντιφατική και αντικρουόμενη με παλαιότερες απόψεις σου) αλλά το τελευταίο σχόλιο μάλλον είναι περιττό....
    Εγώ μια αναφορά έκανα σε κάτι που δεν μου κάθισε καλά όταν το διάβασα και νομίζω ότι έχω κάθε δικαίωμα να το κάνω....
    Ούτε υπονόμευση είναι ούτε δημιουργία εντυπώσεων...να υπονομεύσω τι ακριβώς Απόστολε;...έλα μου ντε...πετάς μία κουβέντα που ούτε εσύ ο ίδιος ξέρεις γιατί την πετάς....
    Όσο για τις εντυπώσεις...Δεν νομίζω ότι έχω την ανάγκη να δημιουργήσω εντυπώσεις...Δόξα τον Θεό μια χαρά είμαι και χωρίς αυτές...
    Θα ήθελα να ρωτήσω κι άλλα επι του θέματος αλλά ξενερώνω απο απαντήσεις όπως η παραπάνω....Σταμάτα να βλέπεις παντού έριδες και φαντάσματα...μία απλή κουβέντα κάνουμε....

  4. Προεπιλογή

    Ρυμουλκήθηκε πριν από λίγο στον μώλο της ΔΕΗ
    [SIZE="1"][SIZE="2"][CENTER][B][SIZE="3"][I]Κυκλάδες
    2,5 ώρες μετά....[/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/I]
    [SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]

  5. #105
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Έχεις δίκιο φίλε aegeanspeedlines . Όταν το διάβασα παραξενεύτηκα, γιατί το πρωΐ που πήγα την φωτογραφική μου για φτιάξιμο και γύρισα κατά τις 13.00 ήταν στο ναυπηγείο Κυνόσουρας απ' όπου και η φωτο με την κάμερα. Πάντως δεν φαίνετε να του έχουν κάνει κάτι, τόσες μέρες εκεί. Χαρισμένες σε όλους τους φίλους του πλοίου.

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ G 12.jpg

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ G 13.jpg

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ G 14.jpg

  6. #106
    Εγγραφή
    May 2010
    Περιοχή
    ΟΛΥΜΠΟΙ-ΧΙΟΣ
    Μηνύματα
    391

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο φίλε aegeanspeedlines . Όταν το διάβασα παραξενεύτηκα, γιατί το πρωΐ που πήγα την φωτογραφική μου για φτιάξιμο και γύρισα κατά τις 13.00 ήταν στο ναυπηγείο Κυνόσουρας απ' όπου και η φωτο με την κάμερα. Πάντως δεν φαίνετε να του έχουν κάνει κάτι, τόσες μέρες εκεί. Χαρισμένες σε όλους τους φίλους του πλοίου.
    Εξαιρετικες φωτο ..Ισως να μην γινουν εργασιες μονο δεξαμενισμο ,αλλαγη συλιανων.

  7. #107
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Μηνύματα
    1.848

    Προεπιλογή

    κανενα νεο απο το πλοιο??????

  8. #108
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Όχι φίλε CORFU. Βλέπω κάθε μέρα που ανοίγει το Ais του, αλλά δεν έχω πάει απο κει. Ας δούμε μια φωτο του απο τις 08/12/2010 όταν ήταν στην Κυνόσουρα. Χαρισμένη σε όλους τους φίλους του πλοίου.

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ G 10.jpg

  9. Question

    Κανενα νεο απο το πλοιο εχει κανεις?

  10. #110
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το μόνο που είδα στους δεξαμενισμούς του Ο.Λ.Π είναι ότι θα πάει στη μεγάλη του Πειραιά απο 14/03 έως 17/03/2011.

Σελίδα 11 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας