Σελίδα 12 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 111 έως 120 από 184

Θέμα: 5 Χρόνια nautilia.gr

  1. #111

    Προεπιλογή

    Χρόνια Πολλά παιδιά. Χρόνια Πολλά στό nautilia.gr . Να είστε όλοι καλά. Δυστυχώς λόγω απόστασης είναι δύσκολο να παρευρεθώ άν και θα το θελα πολύ. Καλά να περάσετε.

  2. #112
    Εγγραφή
    Apr 2005
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    913

    Προεπιλογή

    Χρόνια πολλά στο nautilia!!! Κάθε επιτυχία παιδιά και πάντα τέτοια!
    [B]ignoramus et ignorabimus[/B]

  3. #113
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    athens, vrilissia
    Μηνύματα
    317

    Wink yummy!

    Hmmmm.... Publication of past cakes' photos was not without any purpose on the part of the administrator. It was used as a bait.....And, you know something? It worked! I may pop in for a while, friends. Count for one more person...

  4. #114

    Προεπιλογή

    Χρόνια πολλά στο nautilia.gr

  5. #115
    Εγγραφή
    May 2009
    Περιοχή
    Κύπρος,Λευκωσία
    Μηνύματα
    389

    Προεπιλογή

    Εύχομαι και γω με τη σειρά μου χρόνια πολλά στα Ναυτιλία και να τα εκατοστίσει.Εύχομαι να συνεχίσει να μας ταξιδεύει.
    [SIZE=2][COLOR=Black][SIZE=4][FONT=System][B][U]

    [/U][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.salamisorganisation.com/"] [/URL]

  6. #116

    Προεπιλογή

    Ευχομαι στον φιλο Νικο και ολους τους συντελεστες αυτου του καταπληκτικου και φιλοξενου δημιουργηματος που λεγεται nautilia gr Χρονια Πολλα να τα Εκατοστισει!

  7. #117

    Προεπιλογή Ευχετηριο e-mail Moliviatis προς Nautilia.gr

    Aγαπητοι Φιλοι , και Συναδελφοι του Αγαπημενου Forum μας


    Ναutilia.gr σας Χαιρετω ολους σας και σας Ευχομαι Καλη Χρονια και Χρονια

    σας Πολλα εστω και λιγο καθυστερημενα . Σας ευχαριστω πολυ που με

    δεχτηκατε στο Forum σας , το οποιο επισκεπτομαι καθημερινα, οταν εχω ελευθερο Χρονο οπου βρισκω πλουσιο κι ολο κατι το νεωτερο θεμα, γυρω απο

    την Ναυτιλια και τα Αγαπημενα μας βαπορακια , οχι τα τωρινα αχαρα Μπαουλα

    που κυκλοφορουν Α Λ Λ Α τα παλια , τα ομορφα στις Γραμμες Πλοια με τα ψηλα Φουγαρα που παντοτε καπνιζαν στο Ομορφο και μοναδικο σ ολο το κοσμον Λιμανι του Πειραια ........Ειμαι κι εγω Φανατικος λατρης του καθε τι
    παλαιου , καραβολατρης/Βαπορας της Περασμενης Αξεχαστης εποχης τοτες
    που μπαρκαριζες και ζουσες με Ελληνες Ναυτικους στο Καραβι ........Μου εχουν μεινη απειρες αναμνησεις απο τη θαλασσινη μου ζωη στα Ποντοπορα πλοια , στα Λιμανια που καθομασταν και δυο βδομαδες και 20 μερες μια φορα κατσαμε στο Rio de Janeiro .......... Λοιπον με το Nautilia.gr ξαναζω
    λες και συνεχιζω να ταξιδευω, αυτη τη ψευδαισθηση εχω οταν σερφαρω στο Αγαπημενο μας Φορουμ μας . Νασαστε παντα καλα, με = Γ ε μ ι ζ ε τ ε
    = μια που ζω σε Χωργιο στο νησι Λεσβος και τωρα ο Χειμωνας ειναι πολυ
    μακρυς και δεν περνουν οι ωρες ευκολα .........Ειναι τοσο ποικιλο τα θεματα

  8. #118
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Μηνύματα
    724

    Προεπιλογή

    Εγω αν και γιορταζω μαζι σας τα πρωτα γενεθλια του site αισθανομαι οτι σας ξερω ολους χρονια.Θελω να ευχηθω σε ολους τους εμπνευστες της σελιδας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και να ειναι ΠΑΝΤΑ πρωτοποροι σε ιδεες και οραματα και να ειναι σιγουροι οτι η παρεα του nautilia θα ειναι εδω πιο μεγαλη μερα με την μερα για να στηριζει το εργο τους


    χρονια πολλα

  9. #119
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    ¶νω Κυψέλη/Αγ.Θαλάιλεος Νάξου
    Μηνύματα
    576

    Προεπιλογή

    Τις καλύτερες και θερμότερες ευχές μου στην καλύτερη θαλασσινή παρέα που μας χαρίζει απίστευτες στιγμές αγαλίασης καθημερινώς εδώ και 5 χρόνια (άν και εγώ προσωπικά δεν είμαι μέλος της παρέας παρά μόνο για 1+ χρόνο νιώθω ότι είμαι από την αρχή)
    Πολύχρονο nautilia!!!!!!! Να τα χιλιάσεις!!!!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [B]ΟΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΔΕ ΓΛΕΝΤΑ, ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΞΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ, ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΠ' ΤΗ ΖΩΗ, ΧΑΜΕΝΟ ΘΕ ΝΑ ΠΑΕΙ....!!![/B][COLOR=DarkOrange][B] We Love NAXOS


    [/B][/COLOR]

  10. #120
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Αθήνα- Ραφήνα
    Μηνύματα
    373

    Προεπιλογή

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σελίδα 12 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας