Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 115

Θέμα: Επιθυμίες ναυπήγησης πλοίων για το Virtual Sailor

  1. #11
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Με την Αριάδνη που ανέφερα ποιο πάνω τι γίνεται??
    Βρίσκεται στα ναυπηγεία κάποιου??

  2. #12
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    780

    Προεπιλογή

    eyxaristo
    [IMG]http://www.nautilia.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=10429&dateline=1264355182[/IMG]

  3. #13
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    780

    Προεπιλογή

    Παιδια με το Ολυμπια που ανεφερα πριν γινιται κατι ?
    [IMG]http://www.nautilia.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=10429&dateline=1264355182[/IMG]

  4. #14
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Νάξος
    Μηνύματα
    581

    Προεπιλογή

    Φίλε Sparti, είδαμε την επιθυμία σου για να φτίαξει κάποιος από μας το Ολύμπια. Πρέπει να ξέρεις, ότι για να φτιαχτεί ένα πλοίο για το vs χρείαζεται πολύ χρόνο. Δεν γίνεται σήμερα να το πεις και αύριο να γίνει...Όσοι φτιάχνουμε μοντέλα για το vs έχουμε και αλλα πράγματα με τα οποία ασχολούμαστε...δεν είμαστε και όλη μέρα μπροστά στο pc. Οπότε, μπορείς να κάνεις υπομονή μέχρι κάποιο από τα παιδιά να φτιάξει αυτό το πλοίο και μην επιμένεις συνέχεια να ρωτάς. Καταντάει από ένα σημείο και μετά εκνευριστικό. Χρειάζεται λίγη ευγένια παραπάνω...
    Μα ο ήλιος εβασίλεψε κι ο αητός απεκοιμήθη
    και το βοριά το δροσερό τον πήραν τα καράβια.
    Κι έτσι του δόθηκε καιρός του Χάρου και σε πήρε.

  5. #15
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    780

    Προεπιλογή

    Σιγνωμη ρε παιδια αλλα εχω ψυχοση με αυτο το καραβι κανω σαν τρελος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sparti : 31-01-2010 στις 14:28
    [IMG]http://www.nautilia.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=10429&dateline=1264355182[/IMG]

  6. #16
    Εγγραφή
    Aug 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη!!!
    Μηνύματα
    2.239

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sparti Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγνωμη ρε παιδια αλλα εχω ψυχοση με αυτο το καραβι κανω σαν τρελος
    Μην ανησυχείς.. Κι εγώ έχω μία μούρλα με την Αριάδνη και την περιμένω πως και πως και μετα σηματα της ΑΝΕΚ κτλ...
    Δεν τρέχει τίποτα...
    Θα ετοιμάσουν τα παιδιά όποτε μπορέσουν τα πλοία που ζητάμε και θα τα δημοσιεύσουν...
    Επειτα εμείς θα τα κατεβάσουμε στον υπολογιστή μας και θα τα παίζουμε στο παιχνίδι....
    Θέλει λίγο υπομονή, γιατί απ'ότι κατάλαβα από τα λεγόμενα των παιδιών δεν είναι και τόσο εύκολο για να γίνουν τα καράβια..
    Προσπαθούνε να τα φτιάξουν όσο το δυνατόν γίνεται πιο τέλεια, για να μοιάζουν με τα αληθινά γι'αυτό και αργούνε...
    Μακάρι να ήξερα να ασχολιθώ κι εγώ με αυτό το πρόγραμμα που έχουν τα παιδιά ιγα να φτιάξω κι εγώ κάνα καράβι...
    Αnyway.. Θα είμαστε σε αναμονή..
    Και πάνω απ'όλα, να δείχνουμε κατανόηση στους ναυπηγούς μας, μιας και ασχολούνται όποτε μπορούνε..¶νθρωποι είμαστε όλοι μας και έχουμε κι άλλες δουλειές και υποχρεώσεις...

  7. #17
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Μηνύματα
    780

    Προεπιλογή

    Ενταξει δικιο εχετε
    [IMG]http://www.nautilia.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=10429&dateline=1264355182[/IMG]

  8. #18
    Εγγραφή
    Feb 2009
    Περιοχή
    Αθηνα - Πατρα - Αιδηψος
    Μηνύματα
    1.299

    Προεπιλογή

    Ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ και ενα ακομα μεγαλυτερο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε ολους τους ναυπηγους μας για ολα αυτα που τοσο απλοχερα μας εχουν χαρισει.
    Να ριξω την ιδεα για το ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΞΠΡΕΣ?(φυσικα μονο αν υπαρχει χρονος και θεληση απο καποιον απο τους ναυπηγους μας)
    Νομιζω οτι ειναι ενα αθανατο καραβι και πολλοι θα ηθελαν να το εχουν στην συλλογη τους.
    Ευχαριστω εκ τον προτερων.
    [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial Black][I]POSEIDON EXPRESS[/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]

  9. #19
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    Λυκοβρυση
    Μηνύματα
    263

    Προεπιλογή

    Καλημερα σε ολους

    υπαρχει περιπτωση να δουμε καμια ελληνικη παντοφλα????
    π.χ Διαμαντης?????
    [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]πλεω μεθ'ορμης ακαθεκτου[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

  10. #20
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Μηνύματα
    994

    Προεπιλογή

    Κοιτα Γιαννη εχω εχω σκεφτει μετα το τελος της Πορφυρουσας αν ολα πανε καλα να,φτιαξω την αγαπημενη μου παντοφλα τον Παυσανια(ακους Τασο)!!!

Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας