Σελίδα 10 από 26 ΠρώτηΠρώτη ... 8910111220 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 91 έως 100 από 254

Θέμα: Άρης ΙΙΙ [Aris ΙΙΙ]

  1. #91
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Τα ψέματα για το ¶ρης ΙΙΙ τελείωσαν. Μάλλον αύριο 01/11/2010 κατα τις 13.00 σαλπάρει απο Πέραμα Για Ερέτρια. Κατα πάσα πιθανότητα θα είμαι μαζί του όπότε θα έχετε πολύ υλικό όταν γυρίσω.

  2. #92
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Ερέτρια
    Μηνύματα
    374

    Smile

    Και εγώ θα σας περιμένω αν και μεταξύ 8-10 έχω κάποιες υποχρεώσεις αν καταφθάσει εκείνη την ώρα το καράβι θα έρθω λίγο αργότερα.
    Καλό ταξίδι να έχετε.

  3. #93
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Ερέτρια
    Μηνύματα
    374

    Smile

    To καράβι κατέφθασε πριν λίγο στο λιμάνι της ερέτριας.
    Θα υπάρξει υλικό εντός των ημερών απο τον Παντελή.
    Θέλω να ευχαριστήσω και δημόσια τον κ. Παντελή για την υπέροχη ξενάγηση σε όλα τα μέρη του πλοίου και γενικότερα για όλο το υλικό που μας προσφέρει απο τη πορεία των εργασιών στο ¶ρης ΙΙΙ και απο όλα τα υπόλοιπα αμφίπλωρα.

  4. #94
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.Βρήκα internet και μπήκα. Πριν απο λίγο γύρισα απο την Ερέτρια και έφερα πολύ υλικό μαζί μου και απο Ερέτρια και απο Πέραμα. Σιγά - σιγά θα τα μάθετε όλα.
    Οι πρώτες 2 απο το ναυπηγείο Ατσαλάκη στις 12.45 (φωτο απο ΝΑΤΣΙ) που ήταν εκει για ετοιμάσει τα χαρτιά του. Η γραφειοκρατία σε όλο της το μεγαλείο και τα νεύρα των πλοιοκτητών......τσατάλια. Απο τις 09/10 (που έγινε η καθέλκυση) μέχρι 01/11/2010, 1 μήνα δηλαδή τρέξιμο για τα κ...χαρτα. Ήταν να φύγουμε κατα τις 13.00 και φύγαμε 17.00.
    Στις 16.50 ήλθε στο λιμάνι του Περάματος, μπήκαν 3-4 αυτ/τα του πληρώματος και το δικό μου και το ταξίδι προς την ωραία Ερέτρια ξεκίνησε.
    Χαρισμένο σε Thanasis89, panagiotis 78, T.S.S. APOLLON, LEO,noulos, Appia_1978, Tasos@@@, BEN BRUCE, JIMMARG75, CORFU, laz94, Γιάννης Τ, mastrokostas, vinman, leo85, GiorgosVitz, Nissos Mykonos, Φανούλα, Κάρολος, Ιθάκη, Nicholas Peppas, joyrider, IONIAN STAR, GameManiacGR, john85, costaser και όλους τους φίλους του πλοίου.


    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 184 01-11-2010.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 185.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 186.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 187.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 189.jpg

  5. #95
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Ο Cpt. Παναγιώτης Ψωμάς, με είδε που τραβούσα τις προηγούμενες φωτο, νόμιζε ότι ήμουν χωρίς αμάξι και μπήκα (ενώ εγώ είχα παει να φέρω το αμάξι μου) και ξεκίνησε χωρίς εμένα. Μου ήρθε τρέλα όταν το είδα να απομακρύνετε. Ευτυχώς κορνάρισα, με άκουσε και γύρισε και με πήρε.
    Το πλήρωμα ασφαλίζει τις πόρτες και το πρώτο ταξίδι του υπέροχου ¶ρης ΙΙΙ ξεκινά. Χαρισμένες στους πλοιοκτήτες και το υπέροχο πλήρωμα του για την ωραία βόλτα και την φιλοξενία τους και σε όλους όσους προανέφερα.

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 190.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 191.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 192.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 193.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 194.jpg

  6. #96
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Ερέτρια
    Μηνύματα
    374

    Smile

    Καταπληκτικές.
    Ευχαριστούμε πολύ για το φωτορεπορτάζ.
    Το πλοίο ήδη σήμερα ξεκίνησε δρομολόγια.

  7. #97
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Το ξέρω φίλε costaser. Στις 10.00 σήμερα το πρωΐ πήρε το πρώτο δρομολόγιο απο Ερετρια-Ωρωπό και μ' αυτό έφυγα.
    Στροφή απο την μεγάλη Περάματος, πορεία για Ψυτάλλεια και αφήνοντας πίσω το Πέραμα. χαριοσμένες σε όσους προανέφερα.

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 195.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 196.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 197.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 198.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 199.jpg

  8. #98
    Εγγραφή
    Apr 2010
    Περιοχή
    ΚΥΛΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    1.112

    Προεπιλογή

    Υπεροχες φοτο Παντελη,σε ευχαριστω πολυ !!!

  9. #99
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Με το να αργήσουμε να φύγουμε, ό Ηλιος άρχισε να δύει και δεν μπόρεσα να βγάλω ότι έβγαινε απο Πειραιά.
    Έχοντας αφήσει πίσω μας το Πέραμα, πορεία για το Separations (ελπίζω να γράφετε,έτσι), ο Cpt Παναγιώτης Ψωμάς επι το έργο, 1 πλώρα και 1 πρύμα στο όμορφο Αιγαίο.
    Χαρισμένες σε όσους προανέφερα.

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 200 01-11-2010.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 201.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 202.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 203.jpg

    ΑΡΗΣ ΙΙΙ 204.jpg

  10. #100
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Περιοχή
    Πάτρα
    Μηνύματα
    589

    Προεπιλογή

    Ευχαριστούμε φίλε Παντελή για την αφιέρωση και το εξαιρετικό υλικό που μας προσφέρεις!

Σελίδα 10 από 26 ΠρώτηΠρώτη ... 8910111220 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας