Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 12 από 12

Θέμα: Aeolos Kenteris II (Virtual)

  1. #11
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Θα παρακαλέσω πολύ να ξαναδούμε αυτό που ζήτησε ο administrator Νίκος Μαρούλης την ημέρα των πέμπτων γενεθλίων του nautilia.gr.

    Είναι εξαιρετικά άσχημο να μην υπάρχει αλληλοσεβασμός μεταξύ μας. Το να την λέμε σε κάποιον δημόσια και μετά να ζητάμε συγνώμη δεν δίνει λύση στο πρόβλημα.

    Την στοιχειώδη αξιοπρέπεια την δικαιούνται εξ ίσου όλα τα μέλη και πρέπει να την παρέχουμε απλόχερα.

  2. #12
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    ΝΑΞΟΣ
    Μηνύματα
    14

    Προεπιλογή

    Θα συμφωνησω με τους συντοπιτες μου.Ουδεις ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να κατασκευαζει μοντελα και να τα μοιραζεται και να τα προσφερει σε εμας.Κανενας δεν ειναι τελειος..οποιος δεν θελει απλα δεν κατεβαζει το μοντελο η αν μπορει ας το φτιαξει ο ιδιος στο κατω κατω της γραφης.Φιλε Θαναση ενταξει ζητησες συγνωμη εδω δημοσια αλλα ελπιζω να το εχεις κανει και με προσωπικο μνμ.
    Εγω προσωπικα θα πω την γνωμη μου σχετικα με τα πλοια του vs.Καθε φορα που βλεπω εναν νεο <<ναυπηγο>> να ανεβαζει πλοιο χαιρομαι παρα πολυ ασχετα αν ειναι καλο η κακο μοντελο.στην αρχη θα ειναι ετσι..στην συνεχεια ομως θα βελτιωθει και θα ειναι πιο ωραια τα μοντελα του.
    Μπραβο λοιπον στα παιδια που ασχολουνται τοσες ωρες και μερες και μοιραζονται πανω απο ολα τα δημιουργηματα τους με εμας.Ελπιζω να συνεχισετε ετσι

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας