Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 20 από 20

Θέμα: Αιολος Κεντερης 1 (Virtual)

  1. #11
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Ικαρια
    Μηνύματα
    44

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από f/b delfini Εμφάνιση μηνυμάτων
    OXI λοιπαμε
    Σιγγνωμη που το εγραψα

  2. #12
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Ικαρια
    Μηνύματα
    44

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aegeanspeedlines Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που γράφτηκε το θεωρώ απαράδεκτο! Ο καθένας έχει τις δικές του ικανότητες και κανείς δεν έχει δικαίωμα να τον κρίνει! Κατά τη γνώμη μου είναι πολύ ωραίο το model και σε όποιον δεν αρέσει να μην το κατεβάσει
    Εμενα ως μου αρεσει

  3. Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από nim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα ως μου αρεσει
    Εγώ δεν αναφέρθηκα στο δικό σου post! Και καταλαβαίνω πως για να το ζητάς σημαίνει ότι σου αρέσει!!
    [SIZE="1"][SIZE="2"][CENTER][B][SIZE="3"][I]Κυκλάδες
    2,5 ώρες μετά....[/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/I]
    [SIGPIC][/SIGPIC][/CENTER]

  4. #14
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΝΊΚΑΙΑ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΌΣ
    Μηνύματα
    479

    Προεπιλογή

    οποιος το θελει να μου στειλει π.μ. με το e-mail του ωστε να του το στειλω
    Αυτο το εχω ξαναπει

  5. #15

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aegeanspeedlines Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανείς δεν έχει δικαίωμα να τον κρίνει!
    Το να τεθει μια κριτικη με καλοπροαιρετο τροπο δεν νομιζω οτι βλαπτει, ισα ισα μπορει να βοηθησει να δουμε την πραγματικοτητα και ενδεχομενως να βελτιωθουμε καπως.

    Απο την αλλη εχει καταντησει εκνευριστικη η επιβραβευση μοντελων (του τυπου τελειο, αψογο κτλ) που απεχουν μιλια απο αυτο που θα μπορουσε να θεωρηθει καπως σοβαρο μοντελο... Δεν λεω μπραβο στα παιδια που προσπαθουν αλλα μην τα ισοπεδωνουμε και ολα.. Η καποιοι που τους ειρωνευεστε με τα σχολια αυτα ή που δεν εχετε μετρο αισθητικης..

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από aegeanspeedlines Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατά τη γνώμη μου είναι πολύ ωραίο το model
    Εχω να σου γνωρισω ενα καλο οφθαλμιατρο

  6. #16
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΝΊΚΑΙΑ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΌΣ
    Μηνύματα
    479

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από xaloba Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω να σου γνωρισω ενα καλο οφθαλμιατρο
    πολυ ευγενια εχει πεσει τις τελευταιες μερες

  7. #17
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    αθήνα
    Μηνύματα
    1.530

    Προεπιλογή

    Όλοι εσείς που κάνετε κριτική και εκφράζετε την άποψη σας για το άν το μοντέλο είναι καλό ή όχι σκεφτείτε κάτι.. όλα τα παιδιά που φτιάχνουν μοντέλα και τα ανεβάζουν στο forum το κάνουν μέσα απο την καρδιά τους και γιατί γουστάρουν.. το χρόνο που τρώνε για να φτιάξουν τα μοντέλα θα μπορούσαν να τον έχουν εκμεταλευτεί διαφορετικά και όχι για να φτιαξουν ενα πλοίο που θα το βάλουμε στον υπολογιστή μας και θα χαιρόμαστε οτι είμαστε καπετάνιοι.. σε όποιον δεν αρέσει λοιπόν το οποιοδήποτε μοντέλο ας μήν το κατεβάσει. έτσι απλά. Και το σημαντικότερο.. Για να κάνεις κριτική θα πρέπει να έχει κατασκευάσει και εσύ κανένα μοντελάκι ή έστω να έχεις ασχοληθεί με το θέμα.. αλλιώς δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑ δικαίωμα να κριτικάρεις..
    Παιδιά όλοι όσοι φτιάχνετε μοντέλα συνεχίστε.. ο καθένας κάνει ότι καλύτερο μπορεί και σε όποιον αρέσει..

  8. #18
    Εγγραφή
    Dec 2007
    Περιοχή
    perama,lemnos
    Μηνύματα
    343

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giorgos.... Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλοι εσείς που κάνετε κριτική και εκφράζετε την άποψη σας για το άν το μοντέλο είναι καλό ή όχι σκεφτείτε κάτι.. όλα τα παιδιά που φτιάχνουν μοντέλα και τα ανεβάζουν στο forum το κάνουν μέσα απο την καρδιά τους και γιατί γουστάρουν.. το χρόνο που τρώνε για να φτιάξουν τα μοντέλα θα μπορούσαν να τον έχουν εκμεταλευτεί διαφορετικά και όχι για να φτιαξουν ενα πλοίο που θα το βάλουμε στον υπολογιστή μας και θα χαιρόμαστε οτι είμαστε καπετάνιοι.. σε όποιον δεν αρέσει λοιπόν το οποιοδήποτε μοντέλο ας μήν το κατεβάσει. έτσι απλά. Και το σημαντικότερο.. Για να κάνεις κριτική θα πρέπει να έχει κατασκευάσει και εσύ κανένα μοντελάκι ή έστω να έχεις ασχοληθεί με το θέμα.. αλλιώς δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑ δικαίωμα να κριτικάρεις..
    Παιδιά όλοι όσοι φτιάχνετε μοντέλα συνεχίστε.. ο καθένας κάνει ότι καλύτερο μπορεί και σε όποιον αρέσει..
    Συμφωνώ απόλυτα …δεν ξέρουν κάποιοι πόσο χρόνο ,κόπο αλλά και υπομονή χρειάζεται για να φτιαχτεί ένα πλοίο για το vs. !!!

  9. #19

    Προεπιλογή

    Φιλε f/b delfini συνεχισε με αγαπη και μερακι αυτο που κανεις.

  10. #20
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Νάξος
    Μηνύματα
    581

    Προεπιλογή

    Έχει καταντήσει πια κουραστικό να ακούμε τον καθένα να λέει τον μακρύ του και τον κοντό του, χωρίς να ξέρει (τις περισσότερες φορες), για τα μοντέλα που φτιάχνουμε. Θα δεχτώ να μου πει κάποιος ότι ένα μοντέλο μου θέλει κάποιες διορθώσεις, όταν αυτός ξέρει 5 πράγματα περί σχεδίασης μοντέλων. Κατά τα άλλα, με κάλυψαν οι προλαλήσαντες. Καλή συνέχεια στους συνάδελφους ναυπηγούς ΚΑΙ... λίγη ευγένεια δε βλάπτει.
    Μα ο ήλιος εβασίλεψε κι ο αητός απεκοιμήθη
    και το βοριά το δροσερό τον πήραν τα καράβια.
    Κι έτσι του δόθηκε καιρός του Χάρου και σε πήρε.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας