Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 8 από 8

Θέμα: Εγκαταλλελημένη Βάρκα

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Βορ. Προάστεια
    Μηνύματα
    1.070

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα και από μένα.
    Ρίξε μια ματιά όσων αφορά για την όσμοση και σε αυτό το post.
    http://www.nautilia.gr/forum/showthread.php?t=24205

    Τί σε κάνει πάντως να θέλεις να επισκευάσεις μία βάρκα που αυτό που την έχει μακριά από την θάλασσα είναι οι ...''τσεκουριές''.
    Τί έκανε τον ιδιοκτήτη της να φερθεί έτσι στην βάρκα του. Μήπως για να την διαγράψει από τα αρχεία και να πάρει μία άλλη με επιδότηση. Δέν τα ξέρω καλά αυτά τα θέματα αλλά οι τσεκουριές δεν είναι φυσική ζημιά (όπως το κοπάνιμα στα βράχια) και το μυαλό μου εκεί πάει.

    Ίσως με περισσότερο ψάξιμο να βρείς μιά μεταχειρισμένη σε καλύτερη κατάσταση και με χαρτιά.
    http://sailandunder.blogspot.gr/
    Sail and Under Adventures

  2. #2

    Προεπιλογή

    Γενικότερα μου άρεσε το σουλούπι της που λένε. Οι τσεκουριές φαντάζομαι πως έγιναν απο κάποιους ασυνείδητους ή κάποια παιδάκια που δεν μπορούν ακόμα ούτε να φανταστούν την αξία της. Δεν είμαι σίγουρος πάντως ψάχνομαι με την Ώσμωση για να μην μπω σε τσάμπα κόπο διότι ο χρόνος είναι πολύτιμος και δεν λέει να τον χαλάς χωρίς νόημα

  3. #3

    Προεπιλογή

    eimai sigouros pos ama theleis na asholitheis sigoura sta gyro limanakia tis periohhs sou tha vreis kai kanena xilino barkaki pou sto finale an afieroseis hrono tha omorfineis me kati fisiko th thalassa sin oti mporeis na soseis kai kanena paradosiako skari pou eklipoun siga siga
    skepsou kai afti ti lysi
    ante kai kalli tyhi

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας