Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 17 από 17

Θέμα: Τα φαναράκια της Τήνου (Lanterns of Tinos)

  1. #11
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή Τα Φαναράκια της Τήνου

    Μετά από σύμφωνη γνώμη της διοίκησης του φόρουμ οι δημοσιεύσεις για τα φαναράκια της Τήνου μεταφέρθηκαν από το θέμα Θαλασσινές εικόνες και τοπία, εδώ στον Ταξιδιωτικό Οδήγό.

    Με την ευκαιρία θα σας παρακαλέσω να ρίξετε μια ματιά και στο βιντεάκι που μοντάρισε ο φίλος μου ο frost. Εξαιρετικά αφιερωμένο σε όλους εσάς.

    Τα Φαναράκια της Τήνου

  2. #12
    Εγγραφή
    May 2005
    Περιοχή
    Ν.ΜΑΚΡΗ-ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ
    Μηνύματα
    1.146

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από σύμφωνη γνώμη της διοίκησης του φόρουμ οι δημοσιεύσεις για τα φαναράκια της Τήνου μεταφέρθηκαν από το θέμα Θαλασσινές εικόνες και τοπία, εδώ στον Ταξιδιωτικό Οδήγό.

    Με την ευκαιρία θα σας παρακαλέσω να ρίξετε μια ματιά και στο βιντεάκι που μοντάρισε ο φίλος μου ο frost. Εξαιρετικά αφιερωμένο σε όλους εσάς.

    Τα Φαναράκια της Τήνου
    πολυ καλο
    να ειμαστε καλα και του χρονου θα δηλωσω και εγω παρων
    Γυαλίζει ο Σημ της μηχανής τα δυο ποδάρια.
    Ο Ρεκ λαδώνει στην ανάγκη το τιμόνι.

  3. #13
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    Βορειοανατολικό Αιγαίο
    Μηνύματα
    1.953

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από σύμφωνη γνώμη της διοίκησης του φόρουμ οι δημοσιεύσεις για τα φαναράκια της Τήνου μεταφέρθηκαν από το θέμα Θαλασσινές εικόνες και τοπία, εδώ στον Ταξιδιωτικό Οδήγό.

    Με την ευκαιρία θα σας παρακαλέσω να ρίξετε μια ματιά και στο βιντεάκι που μοντάρισε ο φίλος μου ο frost. Εξαιρετικά αφιερωμένο σε όλους εσάς.

    Τα Φαναράκια της Τήνου
    Ευχαριστουμε για το πραγματικα υπερχο ταξιδι...!!!!
    "..Ἀπάνωθέ μου σκούπισε τὴ θάλασσα ποὺ στάζω καὶ μάθε με νὰ περπατῶ πάνω στὴ γῆ σωστά.."
    Ν. Καββαδίας

  4. #14
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    ΜΥΤΙΛΗΝΗ
    Μηνύματα
    1.104

    Προεπιλογή

    Καταπληκτικό!!! Ομολογώ δεν ήξερα γιαυτή τη γιορτή.Μακάρι να μπορέσω να βρεθώ κι εγώ μιά φορά. Και του χρόνου σε όλους και ιδιαίτερα στους Τηνιακούς.
    [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][I]Το ζήτημα είναι από που βλέπει κανείς τον Ουρανό.
    Εγώ τον έχω δει από καταμεσίς της Θάλασσας.[/I][/SIZE]
    (Οδ. Ελύτης)
    __________________________________________

    [/FONT]

  5. #15
    Εγγραφή
    Feb 2005
    Περιοχή
    NAXOS
    Μηνύματα
    1.018

    Προεπιλογή

    Παρακολουθησα ολη τη τελετη απο τη τηλεοραση ΑΙΓΑΙΟΝ της Συρου.
    Πραγματι συγκλονιστικη εμπειρια εστω και μεσω τηλεορασης.
    Πολυ καλη εντυπωση μου αφησε και η αποφαση των τοπικων αρχων (Δημου και Ιδρυματος) αντι επισημων γευματων και αλλων μη αναγκαιων εκδηλωσεων να δωσουν τα χρηματα στην ΕΛΠΙΔΑ (για παιδια με καρκινο) και στα παιδια της ΑΙΤΗΣ.
    ΜΠΡΑΒΟ σε ολους και βεβαια στο ΛΕΟ που μας εβαλε στο θεμα.
    Και του χρονου !!!!

  6. #16
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από NAXOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακολουθησα ολη τη τελετη απο τη τηλεοραση ΑΙΓΑΙΟΝ της Συρου.
    Πραγματι συγκλονιστικη εμπειρια εστω και μεσω τηλεορασης.
    Πολυ καλη εντυπωση μου αφησε και η αποφαση των τοπικων αρχων (Δημου και Ιδρυματος) αντι επισημων γευματων και αλλων μη αναγκαιων εκδηλωσεων να δωσουν τα χρηματα στην ΕΛΠΙΔΑ (για παιδια με καρκινο) και στα παιδια της ΑΙΤΗΣ.
    ΜΠΡΑΒΟ σε ολους και βεβαια στο ΛΕΟ που μας εβαλε στο θεμα.
    Και του χρονου !!!!
    Τα όσα περιγράφει ο NAXOS είναι αληθινά και τον ευχαριστώ. Δυστυχώς δεν είχα δυνατοτητα να συμπεριλάβω στο βιντεάκι όλες τις ομιλίες των τοπικών αρχών. Ήταν όντως οι προσφορές συγκινητικές και χειροκροτήθηκαν από όλο τον κόσμο. Κέρασαν ένα ρακί τον κόσμο σε παρακείμενο ζαχαροπλαστείο (το έθιμο βλέπετε. Οι Τηνικοί δεν ρισκάρουν την φήμη τους για την μοναδική φιλοξενία τους).

  7. #17

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Leo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από σύμφωνη γνώμη της διοίκησης του φόρουμ οι δημοσιεύσεις για τα φαναράκια της Τήνου μεταφέρθηκαν από το θέμα Θαλασσινές εικόνες και τοπία, εδώ στον Ταξιδιωτικό Οδήγό.

    Με την ευκαιρία θα σας παρακαλέσω να ρίξετε μια ματιά και στο βιντεάκι που μοντάρισε ο φίλος μου ο frost. Εξαιρετικά αφιερωμένο σε όλους εσάς.

    Τα Φαναράκια της Τήνου
    Φιλτατε Leo Ευχαριστουμε.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας