Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 11 έως 15 από 15

Θέμα: Ενοικίαση Ιστιοπλοϊκού σκάφους

  1. #11

    Προεπιλογή

    Ενδιαφέρομε να νοικιάσω ένα σκάφος με skipper για μια εβδομάδα (η την πρώτη ή τη δεύτερη του Αυγούστου) για μένα και τη γυναίκα μου μόνο. Η περιοχή δεν έχει τόση σημασία αρκεί να μπορώ να έρθω (/ γυρίσω) εύκολα από Αθηνά είτε με ι.χ είτε με καράβι .Δεν με πειράζει να μπω π.χ Λαύριο/Αιγινα/Αγ. Κων/νο και να γυρίσω από π.χ Πάρο/... ή και το ανάποδο. Αυτό που ζητάω είναι οικονομική τιμή αλλά όχι cabin charter. Δεν μπορώ να διαθέσω τα λεφτά που ζητάνε οι εταιρείες (+/- 1800 + Skipper). Αν μπορεί κάποιος να προτείνει κάτι ακούω...
    Ευχαριστώ

  2. #12

    Thumbs up Πως να κανετε οικονομικες διακοπες με ιστιοφορο

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ctsaligo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρομε να νοικιάσω ένα σκάφος με skipper για μια εβδομάδα (η την πρώτη ή τη δεύτερη του Αυγούστου) για μένα και τη γυναίκα μου μόνο. Η περιοχή δεν έχει τόση σημασία αρκεί να μπορώ να έρθω (/ γυρίσω) εύκολα από Αθηνά είτε με ι.χ είτε με καράβι .Δεν με πειράζει να μπω π.χ Λαύριο/Αιγινα/Αγ. Κων/νο και να γυρίσω από π.χ Πάρο/... ή και το ανάποδο. Αυτό που ζητάω είναι οικονομική τιμή αλλά όχι cabin charter. Δεν μπορώ να διαθέσω τα λεφτά που ζητάνε οι εταιρείες (+/- 1800 + Skipper). Αν μπορεί κάποιος να προτείνει κάτι ακούω...
    Ευχαριστώ
    Αγαπητε ctsaligo,

    Σε καταλαβαινω πολυ καλα αλλα ισως σου διαφευγει πως τα ενοικιαζομενα ιστιοφορα ειναι συνηθως κατασκευασμενα να κοιμιζουν τουλαχιστον εξη ατομα. Εσυ το θελεις για δυο.

    Ο ιδιοκτητης δεν ενδιαφερεται ποσοι θα ειστε.

    Θα σου προτεινα να παρεις μαζι σου τουλαχιστον αλλο ενα φιλικο ζευγαρι για να μοιραστειτε το κοστος.

    Ετσι τουλαχιστο θα εχεις την παρεα που διαλεγεις εσυ.
    Πραγμα που δεν γινεται με το cabin charter.

    Με αυτον τον τροπο μπορεις να κανεις ιστιοπλοικες διακοπες σε οικονομικη τιμη.

    Εαν σε επεισα μπορεις να ριξεις μια ματια στις ιστοσελιδες μoυ.

    Εγω εχω βαση στο Ναυπλιο και θα προτεινα να μεινουμε στην περιοχη της Ανατολικης Πελοπονησσου που ειναι καποια εγγυηση οτι δεν θα υποφερουμε τα μελτεμια του Αιγαιου.

    Οτι κι' αν αποφασισεις σου ευχομαι καλες διακοπες.

    Αρης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CaptainAris : 29-10-2014 στις 11:41 Αιτία: Διορθωση

  3. #13
    Εγγραφή
    Feb 2018
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    508

    Προεπιλογή Ενοικιαση Ιστιοπλοϊκού στο Ιόνιο

    Μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει σε ενοικίαση Ιστιοπλοϊκού στο Ιόνιο την ερχόμενη άνοιξη;
    Ευχαριστώ.

  4. #14
    Εγγραφή
    Oct 2014
    Μηνύματα
    1.290

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από OfTheHighSeas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει σε ενοικίαση Ιστιοπλοϊκού στο Ιόνιο την ερχόμενη άνοιξη;
    Ευχαριστώ.
    Μπορώ να βοηθησω γραψε μου τηλ,να τα πουμε.

  5. #15

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από OfTheHighSeas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως κάποιος μπορεί να βοηθήσει σε ενοικίαση Ιστιοπλοϊκού στο Ιόνιο την ερχόμενη άνοιξη;
    Ευχαριστώ.
    Και βέβαια μπορώ να σε βοηθήσω μπορείς να με καλέσεις όποτε θες

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας