Σελίδα 11 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 101 έως 110 από 157

Θέμα: Δίπλωμα Ταχυπλόου

  1. #101

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από moschos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...αφου δεν απαντησε κανείς , ας απαντήσω στην ερωτηση μου για οσους ενδιαφέρονται τωρα που το έχω μάθει .. Mέχρι 20 μέτρα
    mexri 12 metra einai + jet ski mporeis na odhghseis. to exw vgalei ayto to diplwma ton perasmeno oktomvrh. palia itan mexri 20 metra

  2. #102

    Προεπιλογή kalispera paidia mia erwthsh

    paidia kalhspera! enas anthrwpos den exei vrethei na mou dwsei apanthsh se ayto pou psaxnw.. ti diplwma xreizetai gia na kibernisw skafos apo 12m kai panw mexri 25-30m as poume kai pws mporw na to apokthsw ayto to diplwma? yacht diladi! yparxoun kapoies sxoles? exw hdh diplwma taxuploou mexri 12m

  3. #103

    Προεπιλογή kalhmera paidia

    xerete ti diplwma xreiazetai gia ton xeirhsmo taxuploou anw twn 12 metrwn? yacht diladi. apo 12 mexri 30m as poume skafos..ti diplwma xreiazetai? pws mporw na to apokthsw ayto to diplwna kai an yparxoun sxoles edw sthn attikh gia tetoio diplwma??

  4. #104

    Προεπιλογή

    Για χαρα σε όλους. Μπορείτε να μου πείτε που μπορω να βρω το βιβλιο ερωτησεων για το διπλωμα ταχιπλοου σε ψηφιακη μορφη?

    Ευχαριστω πολύ.

  5. #105

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα. Ψάξε λίγο στο forum & θα βρεις την απάντηση. Συγκεκριμένα :

    http://www.nautilia.gr/forum/showthread.php?t=9545

  6. #106

    Προεπιλογή Αδεια ταχυπλοου

    Γεια σας!! θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω το βιβλιο με τις ερωτησεις για αποκτηση αδεια χειριστη ταχυπλοου σε ηλεκτρονικη μορφη?

  7. #107

    Προεπιλογή

    Θα ηθελα και εγω, εαν σας ειναι ευκολο, να μου στειλετε την σχετικη εξεταστεα υλη σε ψηφιακη μορφη. Ευχαριστω.

  8. #108
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    10

    Προεπιλογή ΑΔΕΙΑ ΤΑΧΥΠΛΟΟΥ..

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΝ ΑΔΕΙΑ ΤΑΧΥΠΛΟΥ. ΕΙΠΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΕς ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕς.. ΠΗΡΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΣΧΕΤΟς ΑΝ ΘΑ ΔΩΣΩ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑ ΑΔΕΙΑ.. Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ --> ΤΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΑΧΥΠΛΟΑ? ΛΑΔΩΟΝΟΝΤΕ ΟΠΩΣ ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ? ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ.. Η ΓΝΩΜΗ ΣΑς ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ (ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΣΚΑΦΟς ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ) ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  9. #109

    Προεπιλογή

    OXI δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.Δεν είναι αυτοκίνητα...:???:

  10. #110

    Προεπιλογή Βιβλιο υλης εξεταστεα υλη

    Μηπως μπορουσες να μου στειλεις και μένα εξετστεα υλη - βιβλιο υλης
    Φιλικά
    Οδυσσέας
    [email protected]

Σελίδα 11 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας