Σελίδα 13 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 121 έως 130 από 157

Θέμα: Δίπλωμα Ταχυπλόου

  1. #121
    Εγγραφή
    Jan 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    24

    Προεπιλογή

    οχι ακομη φιλε μου, τωρα τελειωσα τη σχολη και ακομη δεν πηρα το διπλωμα.
    Απο τα πρωτα πραγματα που θα κανω μολις το παρω ομως ειναι να παω στο λιμενικο και να ρωτησω

  2. #122

    Προεπιλογή οδηγίες για δίπλωμα ταχυπλόου

    Καλησπέρα,
    Είμαι καινούργια στο forum και μάλλον λίγο άσχετη ακόμα.
    Σας παρακαλώ αν καποιος γνωρίζει που υπάρχει σε ηλεκτρονική μορφή το βιβλίο για γην απόκτηση άδειας ταχυπλόου να το στείλει e-mail στο [email protected].

    Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας
    maria d

  3. #123

    Προεπιλογή

    φιλεναδα απο οτι ξερω δεν υπαρχει σε ηλεκτρονικη μορφη και επιπλεον δεν ειναι σαν το βιβλιο οδηγησης με τις ερωτησεις διατιπωμενες και τις απαντησεις απο κατω να διαλεξεις μια απο τις τρεις .ειναι θεωρητικο και μονο αν καποιος με σχολη οδηγησης εχει καμια ακρη σε λιμεναρχειο θα εχει παρει και τις σελιδες με τις ερωτησεις.Αν το βρεις παντως το θελω και εγω σε παρακαλω.

  4. #124

    Προεπιλογή

    ΟΚ αν έχω κάτι θα ενημερώσω άμεσα
    Ευχαριστώ

  5. #125

    Προεπιλογή

    Καλος ορισες

    το βιβιλιο το αγοραζεις απο το λιμεναρχειο
    περιπου 10 ευρω.
    δεμ ειναι βιβιλιο με ερωτησεις & απαντησεις . ειναι σαν να διαβαδεις βιβλιο σχολειο (μαθηματων θεωριας) παντος εαν το διαβασεις ολες οι ερωτησεις που πεφτουν την ημερα των εξετασεων ειναι ολες απο εκει. δεν ειναι δυσκολα
    τα περισσοτερα ειναι φωτογραφιες. οτι αλλο θες μου λες

  6. #126

    Προεπιλογή diploma istioploias Vs taxiploou

    exw diploma anoixtis thalasis istioploikou... prepei na dwsw eksetaseis an thelw na parw k taxiploou? k graptes k praktikes? kati diavasa pio panw...mipws eimai k egw se auti tin katigoria k den xreiazetai na dwsw?

  7. #127

    Προεπιλογή ??

    exw diploma anoixtis thalasis istioploikou... prepei na dwsw eksetaseis an thelw na parw k taxiploou? k graptes k praktikes? kati diavasa pio panw...mipws eimai k egw se auti tin katigoria k den xreiazetai na dwsw?

  8. #128

    Προεπιλογή

    Χρειάζεσαι δίπλωμα ταχυπλόου όπως μπορέις να δεις εδώ το δίπλωμα ιστιοπλοΐας δεν καλύπτει ταχύπλοα. Το δίπλωμα κυβερνήτη θαλαμηγών που ίσως διάβασες αναφέρεται σε επαγγελματίες ναυτικούς.

  9. #129

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Παναγιώτης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρειάζεσαι δίπλωμα ταχυπλόου όπως μπορέις να δεις εδώ το δίπλωμα ιστιοπλοΐας δεν καλύπτει ταχύπλοα. Το δίπλωμα κυβερνήτη θαλαμηγών που ίσως διάβασες αναφέρεται σε επαγγελματίες ναυτικούς.
    ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση...

  10. #130
    Εγγραφή
    Mar 2007
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.059

    Προεπιλογή

    Συμφωνω με τον γρηγορο Παναγιωτη. Ειναι δυο διαφορετικα διπλωματα και παρακολουθεις και δινεις εξετασεις ξεχωριστα.
    Η ζωή είναι ωραία!!!!

Σελίδα 13 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας