Σελίδα 8 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 71 έως 80 από 101

Θέμα: Εκδήλωση nautilia.gr 09/11/2008 - "Ένα ταξίδι στο χθες"

  1. #71
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    69

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κυριοι υπευθυνοι βλεπω μελη που ηταν εκει και δεν μπηκατε στον κοπο να μας γνωρισετε
    Δεν φταίνε οι υπευθυνοι φιλε sylver23...μάλλον εμείς που είμασταν λίγο ντροπαλοί... την επόμενη φορά θα τα πούμε γιατι θα θα είμαστε (εγώ τουλάχιστον) ξανά εκει!!!

  2. #72
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Παντου και πουθενα
    Μηνύματα
    1.240

    Προεπιλογή

    Αυτο που πρεπει να τονισω προσωπικα,εκτος οτι ολα ηταν υπεροχα και περασαμε ολοι τελεια,θα πω οτι ο Roi Baudoin ηταν απλα ΥΠΕΡΟΧΟΣ σε ολα και του χρωσταμε ενα μεγαλο ευχαριστω..Οπως βεβαια και στον espero και στο κυριο Γιαννακη..!!
    keep walking..!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mastropanagos : 10-11-2008 στις 22:41
    [I][B]Ειναι ωραια η θαλασσα γιατι κινειται παντα
    και αν εχεις βρει πολλες στεριες καμια δε σ'αραζει,
    ειναι η ωραια η θαλασσα γιατι με εσενα μοιαζει..!
    [/B][/I][SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #73
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Σίφνος
    Μηνύματα
    2.019

    Προεπιλογή Απο Vortigern με πολυ αγαπη....

    Καλησπερα και απο εμενα επεστρεψα στο νησι μου....

    Θα ηθελα να πω και εγω με την σειρα μου μερικα ευχαριστω.Να πω πρωτα απολα να πω οτι ενιωσα οπως νιωθο κ με την οικογενεια μου..ειμαστε μια οικογενεια κ μ αρεσει αυτο.

    Λοιπον να ευχαριστησω τον φιλο μου τον Αντωνη για ολα μα ολα.
    Τον Λεο και τον Νικο για το καταπληκτικο χιουμορ τους
    Τον sylver παρολο που δν ηπιαμε ουζο (ε τη να κανουμε αμα δν ξερεις να πινεις)
    Τον μαστοπαναγο
    Την φανουλα
    Τον manolis.m
    Tov vinman
    Tov kapas
    Tov captain nionios
    Tov dimitris,trakman,polykas,ARHS,voyager,scoufian,spe edkiller,STRATHGOS
    Ακομα ενα ιδιαιτερο ευχαριστω στον espero που μου δοθηκε η ευκαιρια μεσο της εκθεσης να τον γνωρισο, και επισης τον Γιαννακη
    Εχω να πω οτι ολα ηταν παρα πολυ ωραια κ συγνωμη που δν σας εχω γραψει ολους ποιο πανω δν σας θυμαμαι.Και τελος ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στους διοργανοτες της εκθεσης.Θα ηθελα να πω περισσοτερα αλλα αυτην την στιγμη θυμαμαι μονο αυτα.

    Υ.Γ:επιτελους βρικα κατι χρησιμο να κανω στην ζωη μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vortigern : 10-11-2008 στις 23:26

  4. #74
    Εγγραφή
    Feb 2006
    Περιοχή
    Πειραιας-Jinhae Κορέα
    Μηνύματα
    622

    Προεπιλογή

    διαβάζω όλα τα σχόλια σας και στενοχωριέμαι που δεν μπόρεσα να παραβρεθώ. Δυστυχώς έφυγα από τη δουλειά κατά τις 3.30 το μεσημέρι, ήμουν και στη Σαλαμίνα, οπότε λογικό ήταν να μη σας προλάβαινα.... Ελπίζω την επόμενη φορά να είναι πιο βολικές οι ώρες....
    [U]Μαστροπαναγο για σένα δουλεύουμε.....
    [/U]

  5. #75
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Θέλω κι εγώ -εν συντομία- να ευχαριστήσω με τη σειρά μου τη "διοίκηση" της ιστοσελίδας μας και τους συντελεστές για την άρτια οργάνωση του "ταξιδιού", αλλά για και τη θέρμη με την οποία μας υποδέχτηκαν.
    Επίσης, το Sylver και Mastropanago που με παρότρυναν να έρθω Hehehe!

  6. #76
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Παντου και πουθενα
    Μηνύματα
    1.240

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από .voyager Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω κι εγώ -εν συντομία- να ευχαριστήσω με τη σειρά μου τη "διοίκηση" της ιστοσελίδας μας και τους συντελεστές για την άρτια οργάνωση του "ταξιδιού", αλλά για και τη θέρμη με την οποία μας υποδέχτηκαν.
    Επίσης, το Sylver και Mastropanago που με παρότρυναν να έρθω Hehehe!
    Ναι ηθελες και ειδικη προσκληση εσυ..!!Αμαν και πως εκανα να σε πεισω..!!
    [I][B]Ειναι ωραια η θαλασσα γιατι κινειται παντα
    και αν εχεις βρει πολλες στεριες καμια δε σ'αραζει,
    ειναι η ωραια η θαλασσα γιατι με εσενα μοιαζει..!
    [/B][/I][SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #77

    Προεπιλογή

    θα δηλωσω κατι που μπορει να φαινεται κακο αρχικα αλλα εγω το θεωρω καλο
    ο χρηστος (vοyager) φαγωθηκε να μην ερθει.ελεγε οτι θα βαρεθει κτλ.τελικα κοντεψε να μπει μεσα στην οθονη.το παρεακι στα εκει γυρω καθισματα εσκαγε στο γελιο και γενικα δεν ηταν απολυτα αφοσιωμενο (οχι οτι δεν ακουγαμε αλλα καναμε και την πλακα μας μεταξυ μας) ενω ο χρηστος ειχε σκυψει και ακουμπησει στην μπροστα θεση και δεν μιλαγε καθολου...

    ηταν που δεν ηθελες να ερθεις...τι να σου πω

  8. #78
    Εγγραφή
    Mar 2005
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1.055

    Προεπιλογή

    Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους φίλους που βιήθησαν στη διοργάνωση αυτής της εκδήλωσης. Το υλικό που προβλήθηκε καθώς και τα σχόλια των παρουσιαστών ήταν εξαιρετικής ποιότητας.
    ...για να φέρουμε, εμείς οι νέοι, το κόσμο στα μέτρα μας, πρίν μας φέρει αυτός στα δίκα του...

  9. #79
    Εγγραφή
    Jan 2007
    Περιοχή
    Athens-Patras-Mytikas
    Μηνύματα
    1.585

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από sylver23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο χρηστος (vοyager) φαγωθηκε να μην ερθει.ελεγε οτι θα βαρεθει κτλ.τελικα κοντεψε να μπει μεσα στην οθονη
    Ξέρεις ότι κολλάω λίγο με τις συναντήσεις, είμαι επιφυλακτικός (ήμουν ). Περίμενα ότι θα βλέπαμε πολύ παλιότερα πλοία που δε με συγκινούν ιδιαίτερα. Tα πλοία που είδαμε (τα περισσότερα), θες επειδή τα έχω ζήσει μέσα από έντυπα 12 χρόνια τώρα, θες επειδή με λίγα έχω ταξιδέψει, θες επειδή τα έχω δει και ορισμένα φωτογραφίσει ταξιδεύοντας από μικρός με τον πατέρα μου, τα θεωρώ (παρότι έχουν πάψει να πλέουν στα νερά μας ή δε υφίστανται καν) πολύ κοντινό παρελθόν. Ομολογώ ότι ο τίτλος με παραπλάνησε λιγάκι.
    Ως γνωστόν, είχα προ καιρού προγραμματίσει εξόδους το ΠΣΚ. Με 2 ώρες ύπνο ήρθα hehehehe
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη .voyager : 11-11-2008 στις 02:22

  10. #80

    Προεπιλογή

    δηλ ποια περιεμενες να δεις ρε χρηστο??την μανταλενα της βουγιουκλακη??δεν υπηρχαν φωτογραφικες μηχανες στα τοσο παλια που εννοεις.....τσπ το καλο ειναι οτι ηρθες και περασαμε καλα.
    αντε να ερχονται και τα επομενα σιγα σιγα

Σελίδα 8 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας