Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 51 έως 54 από 54

Θέμα: Ελληνες Ναυτικοι - Επίκουρος

  1. #51

    Προεπιλογή σεμιναρια για πλοιοσυνοδους και καμαρωτους

    Γεια σας κι απο εμενα.Επειδη μιλατε για πτυχια και προϋπηρεσια και γνωσεις, ηθελα να ρωτησω τους ειδημονες.Περασα προσφατα απο συνεντευξη απο μια ναυτιλιακη για καμαρωτινα.Δεν εχω ναυτικη προυπηρεσια ουτε ναυτιλιακες σπουδες.Απο Γυμναστικη Ακαδημια ειμαι κι εχω βγαλει το κοκκινο ναυτικο φυλλαδιο.Στη συνεντευξη λοιπον, μου ζητησαν να παρακολουθησω σεμιναρια, ειτε δωρεαν, ειτε επι πληρωμη(με την ανεργια τα τελευταια χρονια αδυνατω να πληρωσω για σεμιναριο) τα οποια αφορουν ,οτι εχει να κανει με τα καθηκοντα καμαρωτου πχ κοινωνικα καθηκοντα, στρωσιμο τραπεζιου και κρεβατιου, διακοσμηση κτλ.Εχετε ιδεα που πρεπει να ψαξω για να βρω πληροφοριες για αυτα τα σεμιναρια;

  2. #52

    Προεπιλογή

    Υπάρχουν δημόσιες σχολές τουριστικών επαγγελμάτων δεν ξέρω αν έιναι του ΟΑΕΔ ή δημόσια ΙΕΚ νομίζω ότι εκεί θα πρέπαι να απευθυνθείς.

  3. #53

    Προεπιλογή

    Εμένα πάλι το επικουριλίκι μου άφησε τη χειρότερη εντύπωση και αρκετά θέματα υγείας, δυστυχώς.
    Άλλο ενα θέμα ήταν ότι δε μπορούσαμε να συνεννοηθούμε μεταξύ μας.
    Θέλει γερό στομάχι αυτή η δουλειά. Βέβαια εξαρτάται που θα πέσεις...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nickos_p : 09-03-2019 στις 00:28

  4. #54
    Εγγραφή
    Mar 2011
    Περιοχή
    nea makrh
    Μηνύματα
    389

    Προεπιλογή

    Οι αρμοδιοτητες ενος θαλαμηπολου ποιες ειναι??θαλαμηπολος-καμαρωτος ειναι το ιδιο??πρεπει να εχεις και γνωσεις ναυτιλιας-ναυσιπλοιας η απλα μονο τα καθηκοντα σου??

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας