Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1 έως 10 από 18

Θέμα: Πασχαλινές Ευχές 2010

  1. #1
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    Athens, Syros-Tinos
    Μηνύματα
    9.162

    Προεπιλογή Πασχαλινές Ευχές 2010

    Επειδή βρισκόμαστε στην μεγάλη εβδομάδα ανοίγουμε αυτό το θέμα για ευχηθούμε μεταξύ μας.

    Ας ευχηθώ πρώτος σε όλους εσάς εδώ στην Ελλάδα, το εξωτερικό και στους ναυτικούς όλου του κόσμου Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση.
    Υγεία, Αγάπη και Ειρήνη σε ολο τον κόσμο, Χρόνια Πολλά!

    Αφιερωμένη σε εσάς μια επίκαιρη φωτογραφία από την πρόσφατη επίσκεψη μου στην Κωνσταντινούπολη.
    Η Ανάσταση του Κυρίου όπως απεικονίζεται στο ιερό του παρεκκλησίου της Μονής της Χώρας!
    DSCN5118.JPG

  2. #2
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    Αθήνα- Ραφήνα
    Μηνύματα
    353

    Προεπιλογή

    καλο πασχα, καλη ανάσταση σε εμας αλλα και στους ναυτικους μας που αγωνίζονται κάθε μέρα για να μας φέρουν στον προορισμό μας με άνεση και ασφάλεια

  3. #3
    Εγγραφή
    Jun 2008
    Περιοχή
    Νίκαια-Πειραιάς
    Μηνύματα
    171

    Προεπιλογή

    Xρονια πολλα σε ολους...γεματα υγεια κι ευτυχια!!
    Καλη Ανασταση.
    [URL="http://www.travelchat.gr"][B][SIGPIC][/SIGPIC][/B][/URL]
    [B][url]www.travelchat.gr[/url][/B]

  4. #4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Super Jet Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο πασχα, καλη ανάσταση σε εμας αλλα και στους ναυτικους μας που αγωνίζονται κάθε μέρα για να μας φέρουν στον προορισμό μας με άνεση και ασφάλεια
    Ειθε το αναστασιμο φως να φωτιζει το δρομο επιστροφης σε ολους τους ναυτικους μας που ταξιδευουν αυτες τις αγιες μερες μακρια απο τα σπιτια τους μα μεσα στην αγαπημας!Καλη Ανασταση σε ολους!

  5. #5
    Εγγραφή
    Sep 2009
    Περιοχή
    ΣΑΛΑΜΙΝΑ
    Μηνύματα
    21.605

    Προεπιλογή

    Εύχομαι σε όλο το Nautilia, τους ναυτικούς μας και όλους τους φίλους καλές γιορτές καλή Ανάσταση και καλή επιστροφή σε όλους. Παναγία Καματερού Σαλαμίνος

    ΑΝΑΣΤΑΣΗ 2007 02.jpg

  6. #6
    Εγγραφή
    May 2008
    Περιοχή
    Ακτή Μερόπης
    Μηνύματα
    880

    Προεπιλογή

    ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΗΝΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΣΤΟΥΣ ΝΑΥΤΙΚΟΥΣ ΜΑΣ.

    jesus-christ-1.jpg
    Στην πλώρη τους πάντα ο Αι Νικόλας

  7. #7

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από pantelis2009 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εύχομαι σε όλο το Nautilia, τους ναυτικούς μας και όλους τους φίλους καλές γιορτές καλή Ανάσταση και καλή επιστροφή σε όλους. Παναγία Καματερού Σαλαμίνος

    ΑΝΑΣΤΑΣΗ 2007 02.jpg
    Τις καλυτερες ευχες μου,ειλικρινα!Τι μου θυμισες με τη φωτο σου!Να εισαι καλα,φιλε!

  8. #8

    Προεπιλογή

    Τι εγινε,παιδια?Την καναμε ολοι για Πασχα στη γενετειρα επαρχια?Ειμαι απο τις τυχερες που ζουν εκει μα θα κανω ανασταση χωρις τον μονο ανθρωπο που θα μπορουσε να με αναστησει.Ας εχει καλες θαλασσες ο βασανισμενος μου καπετανιος!Μαζι του κι εγω στο καραβι και χαλαλι σας οι πασχαλινες γιορτες!Αλασκα αυτος,Αλάσκα κι εγω(ατιμη ΑIS που μ αφηνεις μονη χωρις στιγμα)!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ σε ολους σας!

  9. #9
    Εγγραφή
    Jul 2008
    Περιοχή
    Λυκοβρυση
    Μηνύματα
    263

    Προεπιλογή

    ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ
    ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΙΣΩ
    [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]πλεω μεθ'ορμης ακαθεκτου[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

  10. #10
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Βορ. Προάστεια
    Μηνύματα
    1.070

    Προεπιλογή

    Εύχομαι στον Νίκο Μαρούλη, τον καπετάνιο του Nautilia.gr, αλλά και σε όλα τα μέλη και τις οικογένειες τους, να έχουν Καλή Ανάσταση, Καλό Πάσχα, υγεία και ευτυχία.
    http://sailandunder.blogspot.gr/
    Sail and Under Adventures

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας