Σελίδα 60 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 1050585960616270 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 591 έως 600 από 879

Θέμα: Αγ. Γεώργιος [Ag. Georgios, Olympus, Elli T., Maria G., Okudogo 3]

  1. #591

    Προεπιλογή

    Σε αυτήν την περίπτωση φίλε μου ΩΡΙΩΝ, θα πρέπει να σου υπενθυμίσω ότι και εγώ στην πρώτη μου απάντηση προς εσένα, είχα επίσης συμπεριλάβει τον υποθετικό σύνδεσμο "αν".

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από ΩΡΙΩΝ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρτάται τι δουλειές γίναν πάνω του τους 9 αυτούς μήνες. Γιατί αν τους πέρασαν μόνο με ψευτοκαλοπισμούς, τότε δε λέει κάτι το χρονικό διάστημα.
    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από Espresso Venezia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το βλέπω και τόσο πιθανό. Αν επρόκειτο μόνο για ψευτοκαλλωπισμούς, το πλοίο θα είχε ξεκινήσει πολύ νωρίτερα, και δεν θα περίμενε τον Αύγουστο έχοντας χάσει σχεδόν όλο το καλοκαίρι.
    Έκανες λοιπόν μία υπόθεση, σου απάντησα ότι αυτή την υπόθεση δεν την βλέπω πιθανή και παρέθεσα τους λόγους, και κατόπιν εσύ ανταπάντησες σε εμένα (από την στιγμή που παρέθεσες το δικό μου ποστ) : "Δεν είπα ο τι έγιναν μόνο καλλωπιστικές εργασίες στο πλοίο."

    Όσοι γνωρίζουν Ελληνικά και συντακτικό, μπορούν να βγάλουν τα συμπεράσματα τους.

  2. #592
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    αθήνα
    Μηνύματα
    1.530

    Προεπιλογή

    Παρακαλώ να εστιάσουμε στην ουσία της υπόθεσης και στο ποιός μπορεί να είναι ο πραγματικός λόγος που κρατάει το πλοίο μακριά από τα δρομολόγια. Ένα Άν, και το πως αυτό ερμηνέυτηκε ή όχι από τον καθένα μας, δεν πιστεύω πως είναι κάτι τόσο σημαντικό. Δεν υπάρχει λόγος να αναλωνόμαστε τόσο πολύ σε θέματα συντακτικού. Έγιναν οι απαραίτητες διευκρινήσεις από όλους σχετικά με το τί ακριβώς εννοούσε ο καθένας. Ας συνεχίσουμε να ανταλλάσσουμε τις απόψεις και να μοιραζόμαστε τις πληροφορίες μας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giorgos.... : 30-07-2019 στις 15:30

  3. #593

    Προεπιλογή Post a reply to the thread: Olympus [Έλλη Τ. - Elli T., Maria G., Okudogo 3]

    Παράθεση Αρχική Δημοσίευση από giorgos.... Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας εστιάσουμε στην ουσία της υπόθεσης και στο ποιός μπορεί να είναι ο πραγματικός λόγος που κρατάει το πλοίο μακριά από τα δρομολόγια. Ένα Άν, και το πως αυτό ερμηνέυτηκε ή όχι από τον καθένα μας, δεν πιστεύω πως είναι κάτι τόσο σημαντικό. Ας συνεχίσουμε να ανταλλάσσουμε τις απόψεις μας και να μοιραζόμαστε τις πληροφορίες μας.
    Αγαπητε μου ευχαρηστος θα εκανα LIKE στα ως άνω δικα σου γραφόμενα

  4. #594
    Εγγραφή
    Mar 2008
    Περιοχή
    αθήνα
    Μηνύματα
    1.530

    Προεπιλογή

    Olympus nautilia.gr.jpg

    Σε σημερινό δημοσίευμα του rethemnos.gr και σύμφωνα με δηλώσεις του πράκτορα κ. Μιχάλη Δανδουλάκη, το πλοίο βρίσκεται στην θέση του στο λιμάνι του Πειραιά και έχει λάβει το πιστοποιητικό ασφαλείας του. Όπως αναφέρει ο κος ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ, «χθες το βράδυ, μεταξύ 8.30 και 8.45 έγιναν 2 επιθεωρήσεις, όλα ήταν εντάξει, έλειπε όμως ένα έγγραφο που λόγω της προχωρημένης ώρας δεν ήταν δυνατόν να εκδοθεί. Δεν είχαν προβλέψει σχετικά, αλλά θα τακτοποιηθεί σήμερα Τρίτη και το OLYMPUS θα ξεκινήσει την Τετάρτη το βράδυ σύμφωνα με το πρόγραμμά του. Οι καθυστερήσεις τελείωσαν και το πλοίο ξεκινάει τα δρομολόγιά του

    Εδώ θα βρείτε ολόκληρο το άρθρο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giorgos.... : 30-07-2019 στις 15:59

  5. #595

    Προεπιλογή

    Πάντως λογικά αύριο ξεκινάει επιτελους

  6. #596
    Εγγραφή
    Mar 2011
    Περιοχή
    nea makrh
    Μηνύματα
    389

    Προεπιλογή

    Ουτε αυριο θα ξεκινησει.....απο δευτερα....

  7. #597
    Εγγραφή
    May 2016
    Περιοχή
    Πειραιάς, Αντίπαρος, κλπ..
    Μηνύματα
    692

    Προεπιλογή

    Καλά πάει..άντε να δούμε.

    Μικρό καλάθι, πάντως. Πολύ μικρό.

  8. #598
    Εγγραφή
    Feb 2018
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Μηνύματα
    508

    Προεπιλογή

    Στο myshiptracking.com το πλοίο αναφέρει: Destination MILOS ETA 2019-08-01 23:50 UTC.
    Στο marinetraffic.com GRPIR.

  9. #599
    Εγγραφή
    Mar 2010
    Περιοχή
    πετραλωνα
    Μηνύματα
    2.121

    Προεπιλογή

    Το πλοίο ξεκίνησε καλά ταξίδια να έχει σε πλήρωμα και πλοιοκτήτη.

    Olympus-30-7-2019-.jpg

    30-07 2019 Πειραιάς.

  10. #600
    Εγγραφή
    Nov 2009
    Περιοχή
    koridallos
    Μηνύματα
    24

    Προεπιλογή

    11.8 knots

Σελίδα 60 από 88 ΠρώτηΠρώτη ... 1050585960616270 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε απαντήσεις
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας